Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Steyşın sevdası Cosmo Sport Tourer

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Panaromik sunrooflu bu arabanın keyfi bir başka
    InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri View Post
      Hayırlı olsun güle güle kullanın. Panaromik sunrooflu bu arabanın keyfi bir başka
      Eski aracımda sunroof vardı. seyahatlerde hanım ön koltukta otururdu, üçüncü bireyimizin aramasına katılmasıyla arka koltukta oturmaya başlayınca ön koltuklardaki ferahlık gitmişti. panoromik olmasıyla o ferahlığı tekrar geri getirdik

Yorum

Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin. İyi günlerde kullanın İnşallah.
        insignia 1.6 Turbo Cosmo+flexride+teknik gri+sunroof+deri+cd 500 navi+19" Jant
        honda accord 2.4 Executive...

Yorum

Hayırlı olsun, güzel günlerde keyifle kullanın...

Yorum

66634 kilometrede benzinle binemeyeceğime karar verdim ve Candan mühendislik ile konuştum.
            Lovato obd II major + 8mm boru ile montaj işlemi yapıldı.
            Sağolsun firma sahibi Yılmaz bey AFR ayarınıda yaptı umarım sıkıntısız kullanırım

birde insignialarda orjinal bobin 60bin civarı bitiyor dedi. benim araçtada benzinde iken bazen dengesizlik yapıyordu sebebi bu galiba

montajdan bir kaç kare
            You do not have permission to view this gallery.
            This gallery has 3 photos.

Yorum

Hayırlı olsun güle güle kullanın kazasız belasız

Yorum

hayırlı olsun, guzel bir secim Olcay
                ben ise insignidan sonra sırasıyla focus 3 2012, tucson 2016, focus2,5 ama ben de kış gelmeden 2000 motor 160 bg dizelle tekrar insigniaya dönmeyi düşünüyorum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cosmotourer View Post
                  66634 kilometrede benzinle binemeyeceğime karar verdim ve Candan mühendislik ile konuştum.
                  Lovato obd II major + 8mm boru ile montaj işlemi yapıldı.
                  Sağolsun firma sahibi Yılmaz bey AFR ayarınıda yaptı umarım sıkıntısız kullanırım

birde insignialarda orjinal bobin 60bin civarı bitiyor dedi. benim araçtada benzinde iken bazen dengesizlik yapıyordu sebebi bu galiba

montajdan bir kaç kare
                  Hayırlı olsun. LPG sorunsuz olursa tadından yenmez. Candan mühandislik işinin arkasında duran kurumsal bir firma diye biliyorum. LPG deneyimlerinizi bekliyoruz...
                  Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

Orjinal yazı sahibi: enestrakya View Post
                    hayırlı olsun, guzel bir secim Olcay
                    ben ise insignidan sonra sırasıyla focus 3 2012, tucson 2016, focus2,5 ama ben de kış gelmeden 2000 motor 160 bg dizelle tekrar insigniaya dönmeyi düşünüyorum
                    Teşekkür ederim. bayağı daldan dala gezmişsiniz. herhalde bu araba 2-3 yılk idare eder beni. Sonraki aracım HB yada SW mondeo. bütçe dahiline girdiğinde geçiş yapacağım. şimdilik plan bu

Yorum

Orjinal yazı sahibi: drdilmen View Post

Hayırlı olsun. LPG sorunsuz olursa tadından yenmez. Candan mühandislik işinin arkasında duran kurumsal bir firma diye biliyorum. LPG deneyimlerinizi bekliyoruz...
                      Teşekkürler. depoyu fulledik ilk bip bip sesinde tekrar doldurup kısa bi amorti süresi hesaplayacağım burdan paylaşırım. Candan mühendislik ile inşallah sadece 10binde bir bakım için görüşürüz

Yorum

bugün ilk bip sesini duydum LPG ile susmak bilmedi arkadaş lovatanın bu bip sesini daha kısa tutması lazım, düğmeye basmadan susmadı. sadede gelirsek

256km yolu 36.17lt aygaz ile katetmişiz. 3.09'dan opetten almıştım gazı kuruş hesabında 0.43TL olmuş kilometrede 14.13lt/100km istanbul şehiriçi kullanımı olduğunuda es geçmiyeyim. önceki aracım Focusta 12lt/100km yakıyordum genelde. bu ağırlığa bu performansa göre gayet iyi bi rakam

Yorum

Aynı araca sahibiz, yılbaşından bu yana yakıt hesabım şu şekilde;

1.098,00 tl'lik Lpg Almışım + 356,00 tl'lik Benzin Almışım. = 1.454,00 tl'lik toplam yakıt almışım.
                          Toplam Yaptığım Km : 3.815 km.
                          Km başı yakıt hesabı (karma) : 0,381 krş.
                          Ortalama Göstergem Genelde : 10,5/100 gösteriyor.
                          Ortalama hızım ise : 35 km / saat.
                          %30 civarında benzin %70 civarında lpg kullanıyorum. Haftada 2 gün sürekli benzinde binerim.

Yorum

İşleniyor...
                          X