Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia almak istiyorum

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Orjinal yazı sahibi: insigniaboy View Post
    Merhaba Mehmet Bey. Hosgeldiniz aramiza. Ben Insignia mi sattiktan sonra Bmw 3.20d Xdrive ve Audi A6 3.0 Tdi quattro arabalara bindim. Bu arabalar her ne kadar kagit üzerinde Insignia dan iyi gibi dursalar da, bir süre sonra tabir i caizse aradaki esek yükü ile para farkini ödedigime acaba degdi mi diye düsünmeye basladim ve kafama sürekli bu sorunun gelmesi kafami kemirdi durdu. Ayrica masraf actigi zamanda saglam masraf actiklari icin lanet gelsin Bmw sine de Audi sine de dedirttiler. Su anda dolayisiyla bende Insignia arayisi icerisindeyim ve gercekten cok pisman oldum arabami sattigima hala keske satmayaydim diyip dizlerimi dövüyorum. Esimde cok tutturmustu ama iste bir esek saatimize denk geldi
    Benzeri kosullarda 1.6 Cosmo paket arac ariyorum bende. Gönlümüze göre olur ins sizinde benimde. Selamlar.
    Verdiğiniz bilgiler beni doğru yolda olduğuma tekrardan inandırdı. Teşekkür ederim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Uğur K View Post
      Benim tavsiyem LPG takılmamış bir araç almanız. Kendiniz hangi marka, hangi model ve nasıl bir işçilik ile takıldığından emin olarak taktırabilirsiniz. Bir çok LPG kullanıcısı bilinçsiz işletmelerde montaj yaptırıyor ve çeşitli sorunlarla karşılaşabiliyorlar.

Şimdiden hayırlısı olsun.
      Aynen ben de öyle düşünüyorum.

Yorum

Kullanıcı arkadaşlar daha iyi bilir. Benim de ilk tercihim cosmo ama düşük km'de cosmo bulmak zor. Olanlar da çok fazla fiyat istiyor. Edition-Edition Elegance-Cosmo arasında çok büyük özellik farkı var mıdır?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mehmetttç View Post
          Kullanıcı arkadaşlar daha iyi bilir. Benim de ilk tercihim cosmo ama düşük km'de cosmo bulmak zor. Olanlar da çok fazla fiyat istiyor. Edition-Edition Elegance-Cosmo arasında çok büyük özellik farkı var mıdır?
          edition ve edition elegance arasında sadece elektrikli el freni var diye biliyorum ama cosmo gerçekten çok donanımlı bir araç afl far özelliği için bile cosmo alınır. ben 1-2ay kadar aradım dedim ki artık yeter istedim gibi bulamıyorum olmayacak bu son hafta dedim o haftada 62binde cosmo+dvd800 siyah içi bej denk geldi. İnşallah sizde gönlünüze kesenize uyan aracı bulursunuz

Yorum

Arabamı aldım sonunda. Gerçekten İnsignia alarak doğru bir karar verdiğimi düşünüyorum. Samsun-Kayseri arasında kullandım. 2 gündür de şehir içi kullanıyorum. Özellikle uzun yolda verdiği konfor, güven ve güç mutlu etti beni. Aracımda lpg yok. Ama ilk izlenimim lpg taktırmalıyım gibi görünüyor

Yorum

Arabamı aldım sonunda. Gerçekten İnsignia alarak doğru bir karar verdiğimi düşünüyorum. Samsun-Kayseri arasında kullandım. 2 gündür de şehir içi kullanıyorum. Özellikle uzun yolda verdiği konfor, güven ve güç mutlu etti beni. Aracımda lpg yok. Ama ilk izlenimim lpg taktırmalıyım gibi görünüyor
              Hayırlı olsun,kazasız belasız.İyi seçim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yakar_35 View Post

Hayırlı olsun,kazasız belasız.İyi seçim
                Teşekkür ederim.
                ​​​​​​

Yorum

Hayirli ugurlu olsun Mehmet Bey. Kazasiz belasiz iyi günlerde agiz tadiyla binmeyi nasip etsin Allah. Bende dün itibariyle aracimi aldim Cosmo paket mutluluktan bulutlarda gibiyim
                  Insignia'nın büyülü dünyasında yolculukta...

Yorum

Size de hayırlı uğurlu olsun. İyi günlerde kullanın inş.

Yorum

Şimdi sıra lpg işinde. Önceden açılmış lpg konularından da araştırdım. başka sitelerden de uzun süredir araştırıyorum ama lpg konusunda hala kararsızım. Araba gerçekten benzinde çok yakıyor. Lpg taktırmaktan çekiniyorum. Deneyimli arkadaşlardan faydalanmak istiyorum fikir açısından. Yolda gördüğüm İnsignia kullanan insanlara bile durup sorular sorar oldum

Yorum

Bence lpg işine girme.Bende aracımı aldığımda adapte olup onun karakterini öğrenene kadar çok yakıyor demiştim.Daha sonra birbirimize daha adapte olduk ve şimdi gayet iyl geçiniyoruz
                        Bence birbirinizi iyice bi tanıyın,zaman içinde yakıt düşmeye başlar.Biraz iki sevgiliden bahseder gibi oldu haha

Yorum

Orjinal yazı sahibi: insigniaboy View Post
                          Merhaba Mehmet Bey. Hosgeldiniz aramiza. Ben Insignia mi sattiktan sonra Bmw 3.20d Xdrive ve Audi A6 3.0 Tdi quattro arabalara bindim. Bu arabalar her ne kadar kagit üzerinde Insignia dan iyi gibi dursalar da, bir süre sonra tabir i caizse aradaki esek yükü ile para farkini ödedigime acaba degdi mi diye düsünmeye basladim ve kafama sürekli bu sorunun gelmesi kafami kemirdi durdu. Ayrica masraf actigi zamanda saglam masraf actiklari icin lanet gelsin Bmw sine de Audi sine de dedirttiler. Su anda dolayisiyla bende Insignia arayisi icerisindeyim ve gercekten cok pisman oldum arabami sattigima hala keske satmayaydim diyip dizlerimi dövüyorum. Esimde cok tutturmustu ama iste bir esek saatimize denk geldi
                          Benzeri kosullarda 1.6 Cosmo paket arac ariyorum bende. Gönlümüze göre olur ins sizinde benimde. Selamlar.
                          Arkadaşımızın bu yorumu gerçekten dikkate alınmaya değer bir gerçekliği yansıtıyor, şöyle ki:
                          Geçtiğimiz Mart ayında , yeni kasa insignia ekselans almak için 2015 model 19800 km yol yapmış 2.0 170hp 4x4 olan makyajlı
                          ingisnia aracımı satılığa çıkarmıştım, nitekim istediğim fiyata bir çırpıda satıldı, gitti.
                          incelemek isterseniz link aşağıda.
                          ttp://www.insigniateam.com/forum/ilan-sayfas%C4%B1/sat%C4%B1l%C4%B1k/602229-sat%C4%B1l%C4%B1k-%C5%9Fahin

Araç ilanda iken pek çok teklif aldım, bir arkadaş mesaj atmıştı , çok anlamlı bulduğum için sizlerle paylaşmak istedim.
                          Ahmet Ak

Merhaba, insigniayı audi a4 quattro ile değiştim.sakın aynı hataya düşmeyin .hala insigniayı arıyorum. İnsignia sever birisi olarak ilk önce 2015 cosmo aldim.rengini begenmedigimden onu satim 2016 sport aldım.sport beni kışın yolda koydu .4×4 alayım dedim a4 quattro aldım ay başında ama insignia rahatligini bulamadim.pazartesi inşallah a4 ü satacam.insignia 4×4 leri çok takip ettim.genelde izmir çıkışlı oluyor.genel müdürlerin binip 5.6 binde sattıkları.bu aractan onlardan biri mi. Arac yazdiginiz gibi orjinal ise ben 115.000 tl veririm.benim teklifim aklinizda bulunsun.insallah dilediginiz bedele satarsiniz.

Sakın marka fanatikliği gibi algılanmasın, ama benim pek çok kişiden edindiğim bilgiler şöyle bir kanaat oluşturmama sebep olmuştur. Yıldız, bmw , audi , vw talep edilen
                          rakamları asla hak etmiyorlar. Fayda - külfet ilişkisi dikkate alındığında İnsignia açık ara öndedir, bunu 6.insignia binmekte olan bir insan olarak gönül rahatlığı ile söyleyebilirim.

Doğru bir tercih yaparsanız insignia sizi asla pişman etmez. Aşağıda , kıdemli arkadaşlarımızdan Ali Bey'in ikinci el araç alımında tavsiyelerini içeren başlığın linki var, incelemeniz
                          yararlı olabilir.
                          http://www.insigniateam.com/forum/ge...-%C3%B6neriler

Gönlünüze ve kesenize göre bir araba bulmanız temennisi ile iyi günler dilerim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Şaman TÜRKSOY View Post

Arkadaşımızın bu yorumu gerçekten dikkate alınmaya değer bir gerçekliği yansıtıyor, şöyle ki:
                            Geçtiğimiz Mart ayında , yeni kasa insignia ekselans almak için 2015 model 19800 km yol yapmış 2.0 170hp 4x4 olan makyajlı
                            ingisnia aracımı satılığa çıkarmıştım, nitekim istediğim fiyata bir çırpıda satıldı, gitti.
                            incelemek isterseniz link aşağıda.
                            ttp://www.insigniateam.com/forum/ilan-sayfas%C4%B1/sat%C4%B1l%C4%B1k/602229-sat%C4%B1l%C4%B1k-%C5%9Fahin

Araç ilanda iken pek çok teklif aldım, bir arkadaş mesaj atmıştı , çok anlamlı bulduğum için sizlerle paylaşmak istedim.
                            Ahmet Ak

Merhaba, insigniayı audi a4 quattro ile değiştim.sakın aynı hataya düşmeyin .hala insigniayı arıyorum. İnsignia sever birisi olarak ilk önce 2015 cosmo aldim.rengini begenmedigimden onu satim 2016 sport aldım.sport beni kışın yolda koydu .4×4 alayım dedim a4 quattro aldım ay başında ama insignia rahatligini bulamadim.pazartesi inşallah a4 ü satacam.insignia 4×4 leri çok takip ettim.genelde izmir çıkışlı oluyor.genel müdürlerin binip 5.6 binde sattıkları.bu aractan onlardan biri mi. Arac yazdiginiz gibi orjinal ise ben 115.000 tl veririm.benim teklifim aklinizda bulunsun.insallah dilediginiz bedele satarsiniz.

Sakın marka fanatikliği gibi algılanmasın, ama benim pek çok kişiden edindiğim bilgiler şöyle bir kanaat oluşturmama sebep olmuştur. Yıldız, bmw , audi , vw talep edilen
                            rakamları asla hak etmiyorlar. Fayda - külfet ilişkisi dikkate alındığında İnsignia açık ara öndedir, bunu 6.insignia binmekte olan bir insan olarak gönül rahatlığı ile söyleyebilirim.

Doğru bir tercih yaparsanız insignia sizi asla pişman etmez. Aşağıda , kıdemli arkadaşlarımızdan Ali Bey'in ikinci el araç alımında tavsiyelerini içeren başlığın linki var, incelemeniz
                            yararlı olabilir.
                            http://www.insigniateam.com/forum/ge...-%C3%B6neriler

Gönlünüze ve kesenize göre bir araba bulmanız temennisi ile iyi günler dilerim.
                            Yazinizi gercekten büyük bir zevkle okudum. Harfi harfine de katiliyorum. Aslolan cünkü fiyat - fayda iliskisidir. Elbette ki Insignia araclarimizdan daha iyi araclar var. 3 kati fiyat farkini ödediginiz sürece

Ancak unutmamak gereken bir nokta da var ki üstadim, en nihayetinde Bentley dahi olsa kul yapisi bunlar neticede. Hangi marka ve model olursa olsun, ariza yapabiliyor ancak sizi üzecek boyutta beklenmedik bir süpriz acmasi, arabanizdan bir anda buz gibi sogumaniza sebep olabiliyor. Güzel, dolu paket bir Insignia size bir premium arabadaki her türlü konfor ve performansi sunabilirken, gidip onun 3 kati parayi ayni kosullardaki araca verdikten sonra acaba iyi mi ettim ben diye soruyorsunuz ister istemez. Ben Almanya da büyüdüm ve oldum olasi hep Opel in uluslararasi otomobil dünyasinda da istedigi rakamlara varamamasini büyük bir üzüntüyle karsiladim ve anlam veremedim. Dünyanin en prestijli otomobil analiz sitelerinden birisinde dünyanin en az müsteri sikayeti alan otomobilleri arasinda ilk 10 a birtek Alman otomobil firmasi girmisti. O da Opel'dir.
                            Insignia'nın büyülü dünyasında yolculukta...

Yorum

Değerli fikirleriniz için teşekkürler. Bir süre daha lpg olmadan sürmeyi düşünüyorum arabamı. İlerleyen süreçte ne yaparım bilmiyorum ama şehir içi şehir dışı karışık kullanımda şu anlık 9 litre civarı gösteriyor ortalama. Deneyip görecez

Yorum

Değerli fikirleriniz için teşekkürler. Bir süre daha lpg olmadan sürmeyi düşünüyorum arabamı. İlerleyen süreçte ne yaparım bilmiyorum ama şehir içi şehir dışı karışık kullanımda şu anlık 9 litre civarı gösteriyor ortalama. Deneyip görecez
                                9 litre iyi bir tüketimdir. Ben de ilk viteslerde pek oyalanmadan sürdüğüm zaman şehiriçi 10 ltnin altı değerlerde kullanıyordum. Eğer çok yol yapmıyor iseniz benzinli olarak kullanmaya devam edin. Bu araca takılacak olan kit ucuz olmayacaktır ki psikolojik olarak rahatlatsa da lpg kurulum ve bakım maliyetlerini de hesaba katmak gerekir.
                                34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

İşleniyor...
                                X