Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Araniza yeni katiliyorum

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Araniza yeni katiliyorum

Tum insignia sahiplerine selam olsun, araniza katilmama az kaldi, yarin itibariyle bir 2010 1.6 turbo edition sahibi olacagim kismetse ama aklima takilan bir sey var aracta brc marka lpg sistemi mevcut ve suan ki sahibinden onceki kisi taktirmis tuplr ilgili pek bir bilgisi yok araci alirken neresine ve nelere baktirmam gerekiyor yarin cunku satisi yapicam cevaplarsaniz cok sevinirim iyi gunler

welcome Hayırlısı olsun.Tüp hakkında pek bir bilgim malesef yok.Fakat formda bu konu ile ilgili birçok arkadaşımız var,eminim sorularına cevap bulursun.

Yorum

Hayırlı olsun...Hoş geldiniz...

Yorum

Hoş geldiniz. LPG ile ilgili çok yazıldı çizildi. Sorun yaşayan da var yaşamayan da. Forumu biraz inceleyin fikir sahibi olursunuz.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Hoş geldiniz. Forumu biraz araştırın fikir sahibi olacaksınız.
          34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

Aracınız hayırlı olsun şimdiden, LPG ile ilgili aradığınız cevapları aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.

http://www.insigniateam.com/forum/te...nik-destek/lpg

Yorum

Hoşgeldiniz. Keyifli forumlar
              2011 MODEL ,1.6T 180hp, DVD800

Yorum

Hoş geldiniz hyırlı olsun aracınız. LPG deyince insan çekiniyor insigniada. O yüzden iyi baktırın. Bence muhakkak bir LPG ustasına da gösterin.
                Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

Hoşgeldiniz keyifli paylaşımlar

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Herkese tesekkur ederim. Araci dun itibariyle satin aldim. Ama insigniayla tanismam pek hos olmadi yada beni iyi mi keklediler anlamadim arac yolda gelirken hararet yapti 130 a kadar dayandi hemen kenara cekip soguttum biraz daha gidince gine sicaklik artti sonra 1 lt kadar su ekledim ve sanayiye goturdum arac yolda lpg den cikmisti biraz sikistirdim cunku gelirken hararette o esnada artti zaten, ilk lpg ciye gittim aracta su yok lpg beyni buz gibi dediler ve hemen hemen 3 lt antifriz eklediler, bu sabah ise gittim ve aksam tekrar sanayiye yolum dustu eve donerken tekrar hararet artti ki bu sefer arai zorlmadim hemen ozel opel servisine girdim araci soguttuk tekrar 2 lt ye yakin su aldi araci 4000-5000 devirde 5 dk ka kadar zorladi arac hararete kalkmadi herhangi bir kacak goremedi hortumlar tas gibi dedi motoru acip bakcaz dediler sizce conta mi yakmistir oncelikle baska bir yerine baktirmam gerekor mi muhakkak forumda basina gelenler vardir yardimci olursaniz sevinirim tesekkurler

Yorum

büyük geçmiş olsun Sadık Göğüsgeren

Yorum

Sorun cozuldu lpg regülatöru bozulmus yani beyni degisti devir daime gaz kaciriyormus simdilik sorun yok gibi

Yorum

Bununla gecmis olsun

Yorum

Bununla geçmiş olsun sorunun başka bir yerde olmaması sevindirici

Yorum

Aracınız hayırlı olsun, İnşallah sorun yaşamazsınız daha..
                              Sola Sinyal Devamlı Açık!

Yorum

İşleniyor...
                              X