Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Merhaba

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Merhaba

Herkese selam,
    Yeni aracımla ben de aranızdayım.
    İsmim Emrah, 30 yaşındayım, şimdilik İstanbul'da yaşıyorum. Doktorum ve Mecburi hizmet nedeniyle 2 ay içinde İstanbulu terk edecğim
    Aracımı 3 gün önce aldım (İnsignia 1.6T Edition-Elegance)
    Siteyi aracı daha almadan internette dolaşırken buldum ve aracı almamda inanın çok faydası oldu. Sayenizde daha almadan olası problemleri bile öğrendim.
    Hepinize teşekkürler...

Ynt: Merhaba

Hoşgeldiniz, Hayırlı olsun.
    Beyaz Insignia 1.6T Cosmo

Yorum

welcome

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Hoşgeldiniz, kazasız belasız sürüşler dilerim welcome
        InsigniaTEAM

Yorum

hosgeldiniz

Yorum

hoş geldiniz. tayin yeriniz belli mi?
            F30 Sport+

Yorum

Hoşgeldiniz, keyifli sohbetler..

2009 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + 19''Dunlop + FlexRide + Cd500 Navi + Sunroof + Isıtmalı Deri Döşeme / Teknik Gri

Yorum

Merhaba
                Mecburi Hizmet kolay değil. Benim de kayın babam Uzman radyolog.
                Ve bu konu arada bir açılıyor. Özellikle genç bayan doktor arkadalşar daha da zorlanıyor.
                Ama mesleğiniz çok değerli. Gittiğiniz yerlerde size hürmet edilir. Ve el üstünde tutulursunuz.
                Böyle olunca da zaman iyi geçer ve mecburi hizmeti tamamlar sınız hayırlısıyla.
                Clube uye olduğunuz için sizi tebrik ederim. Bilinçli kullanıcılar Clubune hoş geldiniz.
                Hem belli mi olur belki gideceğiniz yerde club uyelerimiz sizi karşılar.
                Türkiyenin bir çok ilinden uyemiz var. Hatta Yunanistandan bile
                Sahi aklıma gelmişken İlk uyelerden birisi de ispanyoldu : )
                İyi paylaşımlar dilerim. Pazargünkü etkinliğimize de bekleriz.
                Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

@zeytin: Yakaladım seni .Hani forumu kapatıryordunuz ? haha
                  Bu arada sevgili doktorumuza aramıza hoşgeldiniz demek isterim. welcome,

Bir hastane açacak kadar doktorumuz oldu ... Insignia Hospital koyarız adını haha

Orjinal yazı sahibi: zeytin
                  Merhaba
                  Mecburi Hizmet kolay değil. Benim de kayın babam Uzman radyolog.
                  Ve bu konu arada bir açılıyor. Özellikle genç bayan doktor arkadalşar daha da zorlanıyor.
                  Ama mesleğiniz çok değerli. Gittiğiniz yerlerde size hürmet edilir. Ve el üstünde tutulursunuz.
                  Böyle olunca da zaman iyi geçer ve mecburi hizmeti tamamlar sınız hayırlısıyla.
                  Clube uye olduğunuz için sizi tebrik ederim. Bilinçli kullanıcılar Clubune hoş geldiniz.
                  Hem belli mi olur belki gideceğiniz yerde club uyelerimiz sizi karşılar.
                  Türkiyenin bir çok ilinden uyemiz var. Hatta Yunanistandan bile
                  Sahi aklıma gelmişken İlk uyelerden birisi de ispanyoldu : )
                  İyi paylaşımlar dilerim. Pazargünkü etkinliğimize de bekleriz.
                  2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Arkadaşlar bukadar doktor tam teşekkürlü hastanelerde bile yok valla =) her branştan hekimimiz var şükür

aramıza hoşgeldiniz
                    [center][center]      

2010 Mercedes C 180K AMG blackline

Yorum

Cağrı sen bırak bu web site işinide gel senle bu insignia hospital işinizi hayata geçirelim
                      [center][center]      

2010 Mercedes C 180K AMG blackline

Yorum

Arkadaşlar Bravo tebrik ederim. Sesli güldüm evdekiler tuhaf tuhaf baktılar birden Insignia hospital da kulağa hoş geliyor Ama tamirhane de kurabilirsiniz. srk tmr
                        Yani Çağrı ile Vdt bir arada servis açmanız daha kolay olur.... Uçaktan helikoptere kadar ve Insignialara modifikasyon yaparsınız.
                        Hastane işi fazlası ile ciddi bir ortam... Bu işi saygıdeğer Türk Hekimlerimizin uzmanlığına bırakın.
                        Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

kendime bir sağlık güvencesi olarak görmeye başladım buradaki arkadaşlığımızı
                          F30 Sport+

Yorum

@zeytin: Merak etme, ameliyatları Çağrı, VDT, sen ben yapmayacak. ihihi
                            Yine saygıdeğer TÜRK hekimlerimiz yapacaklar... Forumda bolca mevcut. ihihi

Orjinal yazı sahibi: zeytin
                            Bu işi saygıdeğer Türk Hekimlerimizin uzmanlığına bırakın.
                            2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Ya sabah sabah içimizi ısıttınız, Allah da sizi güldürsün. haha haha haha

2009 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + 19''Dunlop + FlexRide + Cd500 Navi + Sunroof + Isıtmalı Deri Döşeme / Teknik Gri

Yorum

İşleniyor...
                              X