Duyuru

Collapse
No announcement yet.

merhabaaa

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• merhabaaa

Merhaba Emre ÇEKİNMEZ ben 29.12.2011 tarihi itibari ile 1.4 140 bg siyah içi bej insignia ile alış surecim çok hızlı oldu ama karşılaşmış olduğum süpriz inanılmazdı. Aracımı almak için İskitler Opis bayinde çok ii bir pazarlık yaptıgımı düşünerek sözleşmemi imzalayıp ayrıldım ertesi gün araımı teslim almak üzere tekrar gittiğimde arabanın boya koruması yapıldığı söylediler isterseniz bi bakın dediler aracın başına gittiğimde gerçekten çok heyecanlandım şöle böle diye hayal kurup aracın etrafında gezerken gözüm tavandaki sunroof a takıldı ancak benim siparişimde bu paket yoktu , ben yine şansa bak başka arabayı getirmişler bugun teslim alamıcam diye söylenerek hışımla satış danışmanının yanına gittim olayı anlattım ''olamaz'' diye bir tepkiyle karşılaştım hemen evraklar incelendi ''bi yanlışlık hata bizim aracı böle teslim etcez dediler '' gerçekten yıl başi süprizi oldu bana suan keyifle bindiğim arabamı çok seviyorum.javascript:void(0);

Ynt: merhabaaa

welcome
    2015 leon fr

Yorum

ilk defa opelden araba alındıktan sonra mutlu olan birini gördüm çok şanslıymışsın obaa
      2015 leon fr

Yorum

teşekkürler ...

Yorum

welcome hayırlı olsun kazasız belasız şehir neresi
          Düşünmeden konuşmanın cezası sonradan düşünmeye mahkum olmaktır.
          GIBBON

Yorum

vay beeee valla şans olmuş sizin için yeni aracınız hayırlı olsun
            Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
            [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

ankara

Yorum

welcome

Aracınız Hayırlı olsun

Hep şansınız ve mutluluğunuz daim olsun

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

welcome aracınız hayırlı olsun.
                  insignia 1.6 cdti sport AS + ÇG 2 paketi

Yorum

çok iyi sürpriz olmuş,güle güle kullanın,hoşgeldiniz
                    Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yigitihsan18
                      ilk defa opelden araba alındıktan sonra mutlu olan birini gördüm çok şanslıymışsın obaa
                      +1000
                      Valla ağzımdan aldınız lafı!

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
                      Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yigitihsan18
                        o kadar mı kötü yaa
                        desenize sıra bize geldi
                        2012 1.4 İNSİGNİA TURBO EDİTİON ELEGANCE + SUNROOF PAKET + 18" JANT + AFL FAR + YENİ STİL PAKET + BEYAZ / BEJ

Yorum

kazasız belasız kullanmanızı dilerim aramıza hoş geldiniz
                          insignia 1.6T COSMO-SUNROOF-18 SPORT J-HD-LCD-TV-DVD-NAV-ELK BLOW OFF-LED

Yorum

Emre bey oncelikle aramiza daha sonra Ankara grubumuza welcome
                            Umarim sanisniz daim olur ve hep boyle keyifle binersniz araciniza . Bulusmalarda sizleri de kara insignianiz ile aramizda gormek isteriz. Saygilar sevgiler

Yorum

vay şansa bak ama süper olmuş güle güle kullanın... bu arada yerinizde olsam arabanın boyasını kontrol ettiriridim... birazda şüpheli bir duurm sanki
                              F30 Sport+

Yorum

İşleniyor...
                              X