Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia 1.4 Turbo ile bugün aranıza katıldım

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Insignia 1.4 Turbo ile bugün aranıza katıldım

Merhaba Arkadaşlar. Bugün Ankara'da teslim aldığım 1.4 Turbo Su Mavisi Edition Elegance ile aranıza katıldım. Önceki araç 2010 Corsa idi. Opel sevgisi ise 1993'de aldığımız ve hala kullandığımız Vectra ile başlamıştır.
    Arabada neleri kontrol etmem gerekir bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.
    Bir diğer konu ise yılbaşına 4 gün kaldığından 2011 Temmuz vergisine girmemesi için plakasız olarak aldım. Plaka gelecek hafta çıkacak. Fakat bir kaç güne kadar Adana'ya gitmem gerekmekte ve bayiden polislerin pek sorun çıkarmadığı şeklinde bilgi aldım. Plakasız araç ile seyahat konusunda tecrübesi olan arkadaş var ise paylaşmasını beklerim. İyi vakit geçirmek dileğiyle...
    2012 Insignia 1.4T Edition Elegance, Su Mavisi, Necvox Navigasyon

Ynt: Insignia 1.4 Turbo ile bugün aranıza katıldım

Hayırlı olsun,aramıza hoşgeldiniz...
    Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Hoşgeldiniz.Aracınız hayırlı uğurlu olsun.Allah kazasız belasız kullandırmayı nasip etsin. Resimlerini bekliyoruz

Yorum

Çok teşekkür ederim. İlk fırsatta resim göndermeye çalışacağım. Renk konusunda görene kadar şüphelerim vardı ancak görünce gerçekten beğendim. Temiz tutmada ileride sıkıntı yaratacağını şimdilik pek aklıma getirmiyorum tabii..

Yorum

herhangi bir trafik kaza durumunda tamamen suçlusunuz kayıt yapılmamış aracın yasal başka işlemi var mı bilmiyorum
          F30 Sport+

Yorum

welcome welcome Hayırlı olsun. Kayıtsız çıkmayın derim bence.
            [IMG width=500]http://i1134.photobucket.com/albums/m615/nester54/IMG_5063-Kopya.jpg[/img]

[move][b]Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, hiç kimse yardım edemez. PESTALOZZİ

Yorum

welcome

daha önce aldığım sıfır focus aracımı 30.06.2011tarihinde afyondan almıştım ama plakası kocaeli olacağından ve vergi ödememek 1 temmuzda plakası çıkması gerekiyordu bayiden sigortasını yaptırdım plaka olmasada oluyor kaskoyuda eski aracımın kaskosunuda devrettim afyon ford bayisi kendisinde olmadığından peugeot bayisinden geçici plaka aldılar bana verdiler ben o plakayla kocaeline döndüm 1 temmuzda plaka çıkana çıkana kadar gezdim plakam çıkınca afyondaki ford bayisine kargoyla plakayı gönderdim bu şekilde yapabilirsiniz
              2015 leon fr

Yorum

Seyahat sonradan zorunluluk oldu. Plakayı gelecek hafta çıkartmaları için konuşmuştum bayi ile. Çıkınca gidip alıp takacaktım ama gidersem oraya kargolamalarını söyledim. Şimdi ise risk almamak adına 3 gün için 350 TL civarındaki vergiyi yatırıp plakayı alarak mı çıksam yola diye düşünüyorum.

Yorum

welcome Bence risk yapmaya değmez ! Allah korusun!

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
                  Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

aracınız hayırlı olsun 1.4çüler giderek artıyor.geçici plaka alabiliyorsanız bence almayı deneyin
                    2012 İnsignia 1.4 Turbo

Yorum

Teşekkür ederim. Geçici plaka alınsada vergi sorumluluğu doğuyormuş.

Yorum

aklıma şöyle illegal bi fikir geldi bi plakacıya gidip 45-50 milyona bi tane rastgele bi geçici plaka yaptırıp takın şimdi polisler plakasız görürse çevirebilir ama geçici plakayla görse pek üstüne düşeçeğini sanmıyorum
                        2012 İnsignia 1.4 Turbo

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ygtylmz
                          aklıma şöyle illegal bi fikir geldi bi plakacıya gidip 45-50 milyona bi tane rastgele bi geçici plaka yaptırıp takın şimdi polisler plakasız görürse çevirebilir ama geçici plakayla görse pek üstüne düşeçeğini sanmıyorum
                          Evrkta hile :P
                          2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                          [center]

Yorum

Sorulara dalıp kendimi tanıtmayı atlamışım bu arada.
                            İsmim Berkan, 34 yaşındayım Ankaralıyım, son 3 yıldır Adana'da yaşıyorum. Enerji sektöründe çalışıyorum.

Yorum

Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Allah kaza bela versin...

Yorum

İşleniyor...
                              X