Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Çankırı'dan Selamlar...

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Çankırı'dan Selamlar...

welcome

Yorum

welcome
      Düşünmeden konuşmanın cezası sonradan düşünmeye mahkum olmaktır.
      GIBBON

Yorum

welcome Aracınız hayırlı olsun, Keyifli forumlu
        [IMG width=500]http://i1134.photobucket.com/albums/m615/nester54/IMG_5063-Kopya.jpg[/img]

[move][b]Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, hiç kimse yardım edemez. PESTALOZZİ

Yorum

hemşerim hoş geldin obaa obaa
          2015 leon fr

Yorum

Mustafa bey hoşgeldiniz.
            2011 Opel İnsignia 1.6T Cosmo+FlexRide

Yorum

Aramıza hoşgeldiniz keyifli forumlar

Yorum

Tüm iyi niyetli mesajlar için teşekkür ediyorum.
                Daha önce kendisi bahsetmiş olsa gerek ben Dr. Cem Bey'in (drdilmen) arkadaşıyım. Aynı hastanede çalışıyoruz, ben hastane yöneticisiyim. Kendisinin satma niyeti yokken benim ısrarıma dayanamayıp sağolsun aracını bana sattı. Satarkende; İnsignia team'a üye olma şartı koştu. Ben de bu münasebetle buraya üye oldum. Sıcak karşılama mesajlarınız için çok teşekkürler tekrar.
                Aracım: 1.6T cosmo metro mavi ve üzerinde de Fly navigasyon sistemi mevcut.
                Yaklaşık 5-6 gündür insignia kullanıyorum ama inanın bugüne kadar bu zevkten neden mahrum kalmışım anlam veremiyorum. Cem hocamın aracına bininceye kadar İnsignianın bu kadar keyifli bir araç olabileceğine ihtimal vermemiştim. Zaten bir kez binince de almaya karar verdim.
                Nasipse bundan sonra aranızdayım, mümkün mertebe buluşmalara da Cem hocam la birlikte katılmaya söz verdim.
                Saygılarımla...

Yorum

Tekrar HOŞGELDİNİZ demek istiyorum Mustafa bey,
                  drdilmen (aynı zamanda da hemşerim benim ihihi) ST aracını aldığı zaman forum sayfamızda "üye olmak şartı" konusundan da bahsetmişti. Sizleri aramızda ve etkinliklerde görmekten mutluluk duyacağız.

Aracınız hayırlı, uğurlu olsun, kazasız, belasız ve de cezasız olarak keyifle kullanın.

Yorum

Evet sayın müdürüm forumumuza hoşgeldiniz. 2 yıldır çok hoş paylaşımlarda bulunduğum hakikaten bir aile sıcaklığını hissettiğim forumum sizide burada görmekten mutluluk duyacaktır. O güzel aracımı senin gibi birine sattığım için de ayrıyetten çok mutluyum. Allah kazasız belasız, keyifli kullanımlar nasip etsin inşaallah. Tekrar hayırlı uğurlu olsun.
                    Bu arada Cemil abim de benim hemşerimdir. Kral Ispartalı diyorum ben ona tıpkı kral kobra gibi
                    Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

Orjinal yazı sahibi: drdilmen
                      Evet sayın müdürüm forumumuza hoşgeldiniz. 2 yıldır çok hoş paylaşımlarda bulunduğum hakikaten bir aile sıcaklığını hissettiğim forumum sizide burada görmekten mutluluk duyacaktır. O güzel aracımı senin gibi birine sattığım için de ayrıyetten çok mutluyum. Allah kazasız belasız, keyifli kullanımlar nasip etsin inşaallah. Tekrar hayırlı uğurlu olsun.
                      Bu arada Cemil abim de benim hemşerimdir. Kral Ispartalı diyorum ben ona tıpkı kral kobra gibi
                      Teşekkür ederim hemşerim benim
                      Sevgi ve saygılarımla..

Yorum

aramıza hoşgeldiniz
                        Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
                        [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

İşleniyor...
                        X