Duyuru

Collapse
No announcement yet.

izmir cesme herkese selamlar

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• izmir cesme herkese selamlar

Herkese selam arkadaslar eylulde insignia 2.0 cdti 130 bg edition ile bende aranizdayim. Aracimi 2. El aldim ama daha 17000 de 2011 subat cikisli. Hep istedigim aracti sonunda oldu. Daha once s40 kullaniyordum. Ondan oncede astra h im vardi nickim taa o zamanlardan kalma. Astra pannacotta grisiydi volvo beyazdi bu sefer insigniam siyah gercekten bakimi zor bi renk bakalim napicaz. Ben yillardir bircok tuning ve araba forumlaarinda bulundum ama insignia ile birlikte ilk defa boyle kaliteli doyurucu ve ozel bir forumdayim. Herkese iyi paylasimlar.

Bu arada unutmusum adim cengiz coban yasim 30

Ynt: izmir cesme herkese selamlar

hoşgeldiniz, bende izmir çeşme'de oturuyorum, siz neresindesiniz?

Yorum

Cesme merkezde isyerim. Ama bi suredir alacati camlikyolda oturuyorum. Sen?

Yorum

ben rainbow otelin orda oturuyorum, araç teknik gri plakası 35 reb 37, kesin görmüşüzdür arabaları, sizin araç siyah mı ben dün ya da ondan önceki gün, çeşme marinanın kenarında bir tane çeşme plakalı gördüm 18 jantlıydı sizin araç mı acaba? çeşmede 2 tane daha insignia turbo var, birisi karagülle inşaatta o da teknik gri bi tanesi de beyaz edition çok yakından takip ediyorum

Yorum

welcome
          2011 Opel İnsignia 1.6T Cosmo+FlexRide

Yorum

ben tanıdım abi seni, biz tanışıyoruz zaten , aracınız hayırlı uğurlu olsun

Yorum

Tesekkurler tanisiyoruzdur kesin evet marinanin orda gormussundur rhc92 plakam 18" cant var
              cihan dada var evet ama dert yaniyo cok yakiyomus

Yorum

o bir ara tüp taktı söktürdü filan herhalde, ondan biraz da sıkıntı olmuştur, bizde tüp taktırdık şimdi rahat, ben senin astrayı da hatırlıyorum abi, bu arada yani ismen belki beni tanımazsın da görüşmüşlüğümüz var, senin eşin benim sınıf arkadaşım liseden, bir ara toplanıp bi çeşme buluşması yapalım üç araç abi

Yorum

Aramıza Hoşgeldiniz iyi forumlar dilerim bu arada ben bu yaz çeşmede marketin adını hatırlamıyorum tam marinanın karşısında oraya park etmiştim döndüğümde benim kaplanla ilgili soruları olan bir abi ile aracım hakkında uzun bir sohbetimiz olmuştu insigna siparişi verecekti benimle konuştuktan sonra siparişini yenileme girişimde bulunacağını belirtmişti Emlakcıydı yanlış hatırlamıyorsam her izmir den üye gelince acaba diyorum

Yorum

Okk gorusuruz omer

valla emre o ben degilim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
                      Aramıza Hoşgeldiniz iyi forumlar dilerim bu arada ben bu yaz çeşmede marketin adını hatırlamıyorum tam marinanın karşısında oraya park etmiştim döndüğümde benim kaplanla ilgili soruları olan bir abi ile aracım hakkında uzun bir sohbetimiz olmuştu insigna siparişi verecekti benimle konuştuktan sonra siparişini yenileme girişimde bulunacağını belirtmişti Emlakcıydı yanlış hatırlamıyorsam her izmir den üye gelince acaba diyorum
                      abi adamın ismini hatırlıyorsan söyle bana ismini, ben onun önünden araçla bi kaç kez geçerim anında siparişi verir gerçi senin aracı görmüş bizimki sönük kalır amma ben ikna ederim abi, çeşme'de çok görüyorum insignia, bu yaz tansaşın o tarafta yürüyordum, 5 tane farklı insignia gördüm, 1 dk içerisinde izmir sevdi aracı ya

bu arada cengiz abi cihan abi bizim bir alt sokakta oturuyor, satılığa çıkarmış aracı konuşçam onla bir vazgeçsin bu işten bi de buraya yönlendireyim onu, bir baksın buralara, bütün sıkıntıları gider

Yorum

Orjinal yazı sahibi: panacotta
                        Okk gorusuruz omer

valla emre o ben degilim.
                        O arkadaş zaten seninkinin aynısını siparriş vedm felan diyordu ama 60-70 bbingrakm baya bir detaylı anlattım onada insignia gerceklerini sonra ben şu siparişime bir daha bakayım dedi yanıma geldiğinde altında megane vardı sordu soruşturdu ben dedim yakında aramıza katılır ama daha yok ortada

Yorum

hoşgeldiniz araç hayırlı olsun kalıcı olmanız dileği ile..

2010 1.6 T Cosmo Beyaz + chip + ben

Yorum

hosgeldiniz aracınız hayırlı olsun
                            Düşünmeden konuşmanın cezası sonradan düşünmeye mahkum olmaktır.
                            GIBBON

Yorum

welcome

Keyifli Paylaşımlar.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

İşleniyor...
                              X