Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Nevşehir / Göreme'den Selamlar

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Nevşehir / Göreme'den Selamlar

Sevgili arkadaşlar ben Faruk Çiftçi Nevşehir Göremede ikamet etmekteyim 38 yaşındayım 1 i 6 biri 18 yaşında iki kızım var Göreme merkezde 11 yıldır Turistik Halı mağazam var bu tarafa gelen arkadaşlar olursa tanışmaktan memnuniyet duyarım mesaj atmanız yeterli olur size mutlaka dönerim.
    Uzun zamandır insignia team üyesi olmama rağmen sitede etkin olamadım ayrıca benden sonra üye olan arkadaşlara da kendimi tekrardan tanıtmak istedim.
    Kapadokya ya gelenler bilirler kapadokyanın kalbi Göreme dir. Geçtiğimiz günlerde bu bölgeye yapılan insignia üyelerinin buluşmasına tesadüfen katıldım ve gerçekten inanılmaz mutlu oldum çünkü hergün kullandığımız araçlarımızın bu kadar güzel/elit insanları bir araya toplayacağını düşünmemiştim insignia ya teşekkürler. Burada tanıştığım kusuruma bakmasınlar hepsinin ismini hatırlayamayacağım ama başta Cemil abim olmak üzere tüm arkadaşlarıma ve ailelerine selamlarımı iletmek isterim.
    Saygılarımla
    Faruk Çiftçi
    İnsignia Cosmo 1.6 180hp Turbo + DVD 800 Navigasyon + FlexiRide + Siena Bej Kibo Deri Kombine + 20 inch Alaşımlı Jantlar + Metalik Siyah

Ynt: Nevşehir / Göreme'den Selamlar

buluşmaya katılabilmene sevindim abi
    bilmeyenler için belirtiyim, Faruk abimiz bizim DH'deki günlerimizden beri aramızda ama ne yazıkki aktif değildi inşallah bundan sonra daha aktif katılımlarını bekliyoruz abi
    InsigniaTEAM

Yorum

o zaman aramıza tekrar hoşgeldiniz ve iyi forumlar

Yorum

abi tekrar hoşgeldin

Yorum

welcome welcome welcome
          Faruk bey aramiza hosgeldiniz.aramiza bir geldiniz pir geldiniz. O gun siznle tanisir tanismaz kaynastik.sanki bizimle onceden beri birlikteymissiniz gibi bir hava yakaladik.umarim bundan sonra Yilmaz kardesimle birlikte sizleri hep aramizda goruruz. Bu arada 13 kasim ATATURKU ANMA GUNU BULUSMAMİZA sizleri de ailenizle birlikte aramizda gormektem mutluluk duyacagiz.saygilar sevgiler

Yorum

welcome

Keyifli paylaşımlar

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Hoşgeldiniz.Görüşmek dileği ile.

Yorum

welcome iyi forumlar ..
                Düşünmeden konuşmanın cezası sonradan düşünmeye mahkum olmaktır.
                GIBBON

Yorum

welcome
                  2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                  [center]

Yorum

Abi tekrardan hoşgeldin iyi forumlar
                    Beyaz tutkudur.

Yorum

Goreme gezisinde güneş gözlüklerimi kaybetmisim. Bugün yola çıkmadan önce hem ökkes'in unuttuğu otel anahtarını teslim edeyim, hem de gezdiğimiz yerlere gözlüğü görüp görmediklerini sorayım diye goreme'ye geçtim. Faruk'un dükkanın önünden geçerken bı baktım mağazasının önünde. Kornayla bı selam verdim. ise yaramış anlaşılan
                      1.6T Cosmo, Flexride, DVD800, Sunroof, Spor Deri, 18", Teleflex GFI, Zeibart Cam Filmi, AutoWax Boya Koruma veee Siyah(tı)...
                      Mazide güzel bir anı şimdi..

Yorum

aramıza hoşgeldiniz
                        Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
                        [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Faruk Kardeşim HOŞGELDİN. Seninle tanışmak gerçekten bizleri çok memnun etti, Kısa zamanda 40 yıllık dost misali, bizlere gösterdiğin ilgi ve alaka için tüm arkadaşlarım adına tekrar teşekkürlerimi sunarım.
                          En kısa zamanda görüşmek üzere....

welcome welcome welcome welcome

(Faruk Kardeşimiz sol başta)

Yorum

Tekrar welcome Keyifli paylaşımlar...

Yorum

welcome

Yorum

İşleniyor...
                              X