Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ankaradan selamlar

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Ankaradan selamlar

Abi bir terslik olmazsa iş durumuma göre gelmek isterim. Birazdan inceler ona göre bildiririm.
    Flexride Şase + Ergonomik Spor Deri Koltuk + Sunroof + DVD800 Navi + Infınıtı Ses Sistemi + 18'' Sport Jantlar + 1.6 Turbo Manuel

Yorum

Ok mehmet kardeşim.Eğer gelebileceksen kişi sayısına da bana bildirirsen sevinirim.....

Yorum

welcome

Yorum

welcome
          Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
          [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

welcome welcome

Yorum

Orjinal yazı sahibi: asutay06
              Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
              Mehmet kardeşim aramıza hoşgeldin valla dün bekledim ama bugüne gelmişin
              Mehmet kardeşimizin arabası bir harika bütün donanımlar mevcut birde insignia 18 spor jantlar var arac cosmo sport gibi serviste tanıştık bu kadar donanımı bir arada görünce içim rahat etti bir ben vermemişim o kadar parayı ilk alırken aracın ilk sahibide zevkine düşkünmüş şimdide Mehmet kardeşimiz sürüyor keyfini Allah kaza bela vermesin kardeşim
              Emre çok yoğundum o yüzden bir gün geçikmeli geldim. Evet emre kardeşimiz ile serviste tanıştık ama arabasını görünce gözlerimi alamadım. Insignia'ya OPC donanım bu kadar güzel olur. Arabasını birazda inceleyince emre kardeşimizin Insıgnıa sı için hiçbirşeyden kaçmadığını görmüş oldum. Allaha kaza bela vermesin
              Teşekkür ederim Mehmet kardeşim , valla Utku abinin arabaya bir bak modifiyesine senin ki kadar dolu bir arabaya iyi gider birde Elessar nickli Engin kardşeimizin Siyah OPC si var onuda bir değerlendir istersen

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
                Ok mehmet kardeşim.Eğer gelebileceksen kişi sayısına da bana bildirirsen sevinirim.....
                Abi ürgüp buluşmasına gelebilme ihtimalim zayıfladı. Bu hafta Denizli ve Antalya seyahati var büyük ihtimal.
                Flexride Şase + Ergonomik Spor Deri Koltuk + Sunroof + DVD800 Navi + Infınıtı Ses Sistemi + 18'' Sport Jantlar + 1.6 Turbo Manuel

Yorum

Orjinal yazı sahibi: asutay06
                  Mehmet kardeşim aramıza hoşgeldin valla dün bekledim ama bugüne gelmişin
                  Mehmet kardeşimizin arabası bir harika bütün donanımlar mevcut birde insignia 18 spor jantlar var arac cosmo sport gibi serviste tanıştık bu kadar donanımı bir arada görünce içim rahat etti bir ben vermemişim o kadar parayı ilk alırken aracın ilk sahibide zevkine düşkünmüş şimdide Mehmet kardeşimiz sürüyor keyfini Allah kaza bela vermesin kardeşim
                  Emre çok yoğundum o yüzden bir gün geçikmeli geldim. Evet emre kardeşimiz ile serviste tanıştık ama arabasını görünce gözlerimi alamadım. Insignia'ya OPC donanım bu kadar güzel olur. Arabasını birazda inceleyince emre kardeşimizin Insıgnıa sı için hiçbirşeyden kaçmadığını görmüş oldum. Allaha kaza bela vermesin
                  Teşekkür ederim Mehmet kardeşim , valla Utku abinin arabaya bir bak modifiyesine senin ki kadar dolu bir arabaya iyi gider birde Elessar nickli Engin kardşeimizin Siyah OPC si var onuda bir değerlendir istersen
                  Doğru diyorsun biraz daha modifiye eklemek gerekli Emre kardeşim. İki araçta birbirinden güzel. Allah kaza bela vermesin. En kısa zamanda değişiklikler yapacağım.

Yorum

Aramıza welcome Mehmet kardeşim. Keyifli forumlar....

Yorum

İşleniyor...
                    X