Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Konya' dan Merhaba

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Konya' dan Merhaba

welcome

Yorum

Aramıza welcome Keyifli paylaşımlar....

Yorum

welcome
        Beyaz tutkudur.

Yorum

Aramıza hoşgeldiniz arabanızda çok güzel maşallah Allah kaza bela vermesin iyi forumlar

Yorum

Hoşgeldiniz keyifli paylaşımlar.

Şu sonax resimlerini görünce yalnız fena küfür bastım yıne çakallar ya gerçi değiştirmiş herhalde ilk sahipleri
            2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mehmet
              welcome
              Teşekkürler

Orjinal yazı sahibi: Seyyah
              welcome

Angel eye farlar çok yakışmış,beğendim
              Çok teşekkürler

Orjinal yazı sahibi: 35OFT23
              hoşgeldiniz, gerçekten çok temiz ve hoş çalışmalar yapmışsınız araç üzerinde, Allah ağız tadıyla kullanmayı nasib etsin bu arada ben de konya'da okudum, Arap Dili ve Edebiyatı, gerçekten çok güzel şehir, yaşanacak şehir

bu arada şu resimde dikkatimi çekti, kızcağız arabayı yıkıyormuş gibi duruyor

İşte ben herkese arabamı yıkatmıyorum ihihi

Orjinal yazı sahibi: FacomX
              welcome

Keyifli paylaşımlar yalnız değilsin bir iki tane cruizu olan üyemiz var
              Teşekkürler, dikkatimi çekti evet cool

Orjinal yazı sahibi: Hasan_apg09
              welcome
              Teşekkür ederim.

Orjinal yazı sahibi: iatros
              Hoşgeldiniz keyifli paylaşımlar.

Şu sonax resimlerini görünce yalnız fena küfür bastım yıne çakallar ya gerçi değiştirmiş herhalde ilk sahipleri
              Basmaya devam haha

Adamlar, faturamı ve hediye setimi daha geçen hafta verdiler. Şimdiki işletmecisi de bi naneye yaramaz. Şikayetvar' a şikayet edince verdiler ancak. Konya merkezde iseniz kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Koruma işlemini yapan Hasan usta oradan da yakın tarihte ayrıldı, ben de bıraktım orayı.

Alıntı yapamadığım tüm arkadaşlarıma da ayrıca teşekkür ediyorum.

Cruze 2010 Ls Automatic _ 6 Gear_ Plus Package _ Angel Eye Headlights _ Necvox Navi _ Teleflex GFI Alternative Fuel and Valve Lubrication Systems _ 2nd. wtcc Cruze with Pecochip at Turkey !

Yorum

welcome
                Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
                [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: okayhan

Basmaya devam haha

Adamlar, faturamı ve hediye setimi daha geçen hafta verdiler. Şimdiki işletmecisi de bi naneye yaramaz. Şikayetvar' a şikayet edince verdiler ancak. Konya merkezde iseniz kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Koruma işlemini yapan Hasan usta oradan da yakın tarihte ayrıldı, ben de bıraktım orayı.

o heriflere kızdığım için 10milyara yakın araba bakım malzemem oldu. at hırsızları ben Bozkırdayım kendim yapıyorum yıkama koruma cızık gıderme parlatma vs butun ıslemlerımı
                  2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emrezxr
                    welcome
                    Teşekkürler

Orjinal yazı sahibi: iatros
                    Orjinal yazı sahibi: okayhan

Basmaya devam haha

o heriflere kızdığım için 10milyara yakın araba bakım malzemem oldu. at hırsızları ben Bozkırdayım kendim yapıyorum yıkama koruma cızık gıderme parlatma vs butun ıslemlerımı
                    Ben Taşkent' liyim aslen. Bu sene geçti artık, seneye halen olursanız koruma için ziyaret edeyim sizi Şaka şaka...

Cruze 2010 Ls Automatic _ 6 Gear_ Plus Package _ Angel Eye Headlights _ Necvox Navi _ Teleflex GFI Alternative Fuel and Valve Lubrication Systems _ 2nd. wtcc Cruze with Pecochip at Turkey !

Yorum

welcome
                      Keyifli pylaşımlar
                      2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                      [center]

Yorum

teşekkürler sufy

Yorum

İşleniyor...
                        X