Duyuru

Collapse
No announcement yet.

sebazios

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• sebazios

Araç alma telaşımızdan dolayı kendimi bir türlü tanıtamamıştık. Dün itibari ile insignia sahibi olduğumuza göre artık kendimizi tanıtma zamanımız geldi

Adım Yılmaz Akgün. Resmi olarak 27, reelde 29 yaşındayım. (babam sağolsun 2 yıl geç yazdırmış nufusa. Bu sebeple iki doğum tarihim var) 14 kasım ve 21 ekim.

Tekirdağ'ın şarabı ile ünlü Şarköy ilçesinde doğdum ve hayatımın ilk 16 yılını burada yaşadım. Görüntü olarak pek sayılmasa da kültür olarak trakyalıyımdır. Mesela zehirli bir bitki yediği için karnı ağrıyan bir ata rakı içirme işlemini garip karşılamam, bizzat uygularım.

Lisans ve Yüksek Lisansımı Marmara Üniversitesi, Atatürk Eğitim Fakültesi'nde tamamladım. Okul sonrası bir arkadaşım ile ortak kurduğumuz Kekemedi KGP bünyesinde sırası ile Kırklareli / Lüleburgaz, Aydın / Nazilli, İzmir, Isparta ve Çorum'da de çalıştım. Şu an Kekemedi KGP Nevşehir Şubesinde Dil ve Konuşma Bozuklukları Uzmanı olan görevime devam ediyorum.

6 yıllık evliyim. 1,5 yaşında bir kızım var. İkinci yolda (3 ay sonra 4 kişilik bir aile olacağız)

Buraya üye olan hemen herkes gibi bende araba tutkunuyum. Bu güne kadar sahibi olduğum araçlar. (Maddi olarak herhangi bir kişiden yardım yada destek görmeden iş hayatına atıldığım için sıralama size garip gelebilir ama gerçekten doğrudur) :

1-) 1978 Model Renault 12 SW, Çingene Kırmızısı. (Benden 2 yaş büyüktü, inip binerken hörmetle yaklaşıyorduk) (2006- hala bende)
    2-) 2006 Model Fiat Albea 1.3 Multijet. Çelik gri (2007-2009)
    3-) 2007 Model Opel Vectra 1.6i Confort, Lacivert (2009-2010)
    4-) 2007 Model VW Transporter City Van 2.5 TDİ, Beyaz (2010-2011)
    5-) 2009 Model Opel İnsignia, Siyah, 1.6T Cosmo (2011 - dün altık canım,bir günde de satmayız ya )

İlgi alanmarım:

Bilgisayar oyunları, arabalar, serbest dalış, zıpkın avcılığı, nümizmatik, bilgisayarlı müzik arajmanı ve enstruman imalatı vardır.
    Okul bittikten sonra memleketimde 5 yıl açık kalan, daha sonra ilgilenemediğim için kapattığım bir bilgisayar firmam vardı. Bu yüzden bilgisayar donanımları üzerine teknik ve onarım bilgisine sahibim. Bağlama (uzman seviyesi), gitar, ut ve bendir çalar, ney ve kaval üflerim. Yukarıdaki konular ile ilgili bilgi ve danışma için kimseler olursa, tatmin etmeden göndertmem.

Tüm insignia team camiasına saygılarımı sunar, bu birikime katkısı olanlara ve site kurucularına, böyle bir platform oluşturdukları için teşşekkür ederim.

1.6T Cosmo, Flexride, DVD800, Sunroof, Spor Deri, 18", Teleflex GFI, Zeibart Cam Filmi, AutoWax Boya Koruma veee Siyah(tı)...
    Mazide güzel bir anı şimdi..

Ynt: sebazios

welcome

uzun soluklu ve keyifli forumlar dilerim...

Yorum

aramıza tekrar hoşgeldin kardeşim. Senin gibi değerli bir arkadaşımızı aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.Umarım bundan sonra organizasyonlarda da aramızda olursun.saygılar sevgiler

Yorum

Bu arada ürgüp göreme ile ilgili biraz reklam yaparsan belki istanbullu arkadaşları da ikna edip bu buluşmayı ürgüpe çekebliliriz haha haha haha haha haha haha haha

Yorum

tekrar goş geldiniz nic oraya isminizi yazarsanız daha kalıcı olacaktır...

2010 1.6 T Cosmo Beyaz + chip + ben

Yorum

Hoş Geldiniz
            2012 Opel Astra H CDTI 90 hp
            2012 Opel Astra  J sport+stil paket 1.4 140hp

Yorum

welcome

Keyifli Paylaşımlar.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

welcome
                2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

welcome
                  keyifli sohbetler.. bütün hayatının seceresini açıklamışsın ne güzel tşk bunun için
                  2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                  [center]

Yorum

eğer ud ve bağlama çalarım derseniz Ürgüp gezisi için işten firar dahi ederim) hoş geldiniz
                    F30 Sport+

Yorum

welcome
                      Sonunda beklenen tanıtım geldi
                      Çok memnun olduk..
                      Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Aramıza hoşgeldiniz.Kalıcı olmanız dileği ile iyi forumlar

Yorum

Aransa hosgeldiniz hemde iyi bir biografi ile iyi forumlar dilerim

Yorum

Yılmaz bey, Aramıza tekrar welcome Keyifli forumlar. (Çok açıklayıcı bir giriş olmuş clapclap)

Yorum

Tekrar hoşgeldiniz, keyifli forumlar dilerim. İlk buluşmada görüşmek üzere

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

İşleniyor...
                              X