Duyuru

Collapse
No announcement yet.

yaşasın yarın saat 12:00 am kadar insignia'ma kovusuyorum?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: yaşasın yarın saat 12:00 am kadar insignia'ma kovusuyorum?

nezaman olursa basımlan beraber bu arada bızım mekan kısında acık bılgın olsun www.monalisa.com.tr

Orjinal yazı sahibi: Seyyah
    Tekrar hayırlı olsun.Bu arada sıkı bir Bodrumseverimdir,geldiğimde tanışmak isterim sizinle
    Geçen ay Satsuma bağlantısı yapmaya gelmiştim
    Dünya Geçirdiğin Fırtınaların Büyüklüğü İle Değil Gemiyi Limana Getirip Getirmediğin İle İlğilenir.

Yorum

sanırım olayı guzel ve ozel kılanda bu degılmı bır bırımızı cogumuz gormesekte yakın hısedıyoruz sanırım bunun enbuyuk etkısı TÜRK olmamızdan kaynaklanıyor ıkıncısıde insignia ...!

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
      Hayirli ugurlu olsun.allah kaza bela vermesin.huzrlu kullanmai nasip etsin.yanliz arkadaslar sn soylemeden edemeycegim su saatlerin ve dakikalain geri sayim siraindaki muhabbeti kacirmistim.ya biz super bir aileyiz muhabbett mukemmel olmus gulmekten oldum.yorumlar super .yorumlar icinde herkedin Bundan once yasadigi tecrubeler ve eglenceli uzucu hatiralar var. Herkes kendini arac sahibinin yerini koymus ve yorum yazmis. Mukemmel olmus vallahi...
      Dünya Geçirdiğin Fırtınaların Büyüklüğü İle Değil Gemiyi Limana Getirip Getirmediğin İle İlğilenir.

Yorum

olabılır fakat once bır alısayım cunkı bır sure daha alısma zamanı yasıyacagım sanırım bekledıgımden teknolojık cıktı mered

Orjinal yazı sahibi: volkan
        Orjinal yazı sahibi: trabzon61
        Hayirli ugurlu olsun.allah kaza bela vermesin.huzrlu kullanmai nasip etsin.yanliz arkadaslar sn soylemeden edemeycegim su saatlerin ve dakikalain geri sayim siraindaki muhabbeti kacirmistim.ya biz super bir aileyiz muhabbett mukemmel olmus gulmekten oldum.yorumlar super .yorumlar icinde herkedin Bundan once yasadigi tecrubeler ve eglenceli uzucu hatiralar var. Herkes kendini arac sahibinin yerini koymus ve yorum yazmis. Mukemmel olmus vallahi...
        .. evet dediğin gibi süper bir aileyiz utkucum münir kardeşimiz aramıza yeni katıldı hemen herkes sevdi arkadaşımızı gerçi münir arkadaşımızda cana yakın misafir perver bir arkadaşımızmış aracınız hayırlı uğurlu olsun modifiye konusunda yaptırmak istediğiniz bir şey varsa bu konularda yardımcı olabilrim

Yorum

Bizler Toprağa güzel bir tohum ektik sizler bu tohumu büyütüyorsunuz biz bir aileyiz hem de çokkk büyük bir aileyizzzz

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Hayirli olsun, iyi gunlerde kazasiz belasiz surusler dilerim.
            2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

Hayırlı olsun. Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin...
              İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendini bilmezsin, ya nice okumaktır

Yorum

Hadi hayırlı uğurlu olsun Allah kazadan beladan esirgesin , güzel bir secim ve ne sebepten olursa olsun bu fiyata insignia cosmo bedava ağız tadıyla binin inşallah

Yorum

HERKESE COK TESEKKUR EDERIM IYI DILEKLERINDEN DOLAYI

Yorum

İşleniyor...
                  X