Duyuru

Collapse
No announcement yet.

New York tan selamlar,

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• New York tan selamlar,

Herkese selamlar, siteyi tesadufen buldum opc paketlerini ararken karsima cikti ve cok sevindim, 2 gundur aradigim butun cevaplari bu sitede buldum, o yuzden emegi gecen herkese tesekkur ederim...
    ismim Levent New York ve istanbulda yasiyorum , turizmciyim, yasim 30 ... yeni bir cosmo sport tourer aldik, henuz aracla bulusamadim ama kismetse 2012 ocak ayinda 8 ay kadar istanbuldayim. araca yapmak istedigim bircok sey var bu konuda en dogru cevaplari burdan alacagimdan hic suphem yok. HKS bolw off ve hava filtresi arastirdim amerikada ve fiyatlari assa yukari yari yariya yalniz araca uygun olan modeli nedir hangisidir hicbir bilgim yok bu konda yardimiza ihtiyacim var. tesekkurler

Ynt: New York tan selamlar,

welcome
    Tam yerine geldiniz Aracınız hayırlı uğurlu olsun
    2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
    [center]

Yorum

Tesekkur Ederim, dogru yerde oldugumdan simdi dahada cok eminim

Yorum

Aramıza hoşgeldiniz.Aradığınız tüm cevapları hatta fazlasını bulacağınıza eminim.Aracınız hayırlı olsun, Allah kazasız belasız bindirmeyi nasip etsin

Yorum

Aramıza Hoşgeldiniz yeni aracınız hayırlı uğurlu olsun güzel bir seçim yapmışsınız
          Araçla ilgili yapmak istediğiniz şeyleri sıralarsanız memnuniyetle yardımcı olurum size...

Yorum

welcome aramiza hosgeldiniz.Araciniz hayirli ugurlu olsun allah kaza bela vermesin. Bu sitede aradiginiz herseye cevap bulabileceginize emin olabilirsiniz. Umarim Turkiyede oldugunuz donemde yapacagimiz organizasyonlara katilma firsatiniz olur ve sizleri daha yakindan tanima firsatimiz olur. Bu arada umarim kasirga sizlere cok buyuk rahatsizliklar vermez.simdiden gecmis olsun. Birde belki amerikada var olan buick regal parcalari size ekstra rahatlik saglayabilir. Saygilar sevgiler

Yorum

welcome

Keyifli Sohbetler

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

welcome

Yorum

aramıza hoşgeldiniz iyi paylaşımlar
                  Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
                  [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Aramıza hoşgeldiniz. Yeni oyuncağınız hayırlı uğurlu olsun

Sitemiz arşivinde sizi oyalayacak ve size malzeme çıkaracak o kadar çok malzeme varki, size şimdiden kolay gelsin.
                    işiniz hiç kolay değil .
                    2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

welcome

Yorum

welcome

Yorum

Aramıza hoşgeldiniz. Aman Irene'e dikkat

'11 Insignia   |   Edition + Elegance   |   1.6T   |   Olimpik Beyaz

http://www.insigniateam.com/forum/index.php?topic=8025.0

Yorum

hoşgeldiniz, aracınızı güle güle kullanın
                            InsigniaTEAM

Yorum

Arkadaslar hepinize tesekkur ederim, benim yasadigim new york bolgesinde pek bir sıkıntı yok.
                              burda gayet samimi bir ortam var buda cok sevindirici tabi...
                              soyledigim gibi aldigim arac 2010 model insignia sport tourer, siyah renk. kesinlikle 20' opc jant ve opc body kit dusunuyorum fakat fiyatlar sizcede cok ucuk degilmi, arastirdiginizdan eminim o yuzden sormak istedim. opc body kit tourer arka tampon binek ile aynimi ? simdiden tesekkurler

Yorum

İşleniyor...
                              X