Duyuru

Collapse
No announcement yet.

yeni üye insignia cosmo stil paket

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• yeni üye insignia cosmo stil paket

merhaba arkadaşlar ben de sizlere katıldım. 2.0 160hp insignia cosmo + stil paketli bir arac aldım. yakıt biraz beni üzdü 10 lt şehir içi yakıyor. sizce yakıt düşer mi?

Ynt: yeni üye insignia cosmo stil paket

aramıza hoşgeldiniz keyifli yorumlar, aracı sıfır aldıysanız rodaj döneminde biraz fazla yakabilir, ama normale gelir merak etmeyin kullanım stiliniz de bu yüksek yakıt tüketimini tetikleyebilir, ne kadar basarsanız o kadarda yakar , merak etmeyin insignianın dizeli şehirler arası 5, şehir içinde 7.5 lt civarında yakıyor normal kullanımda...

Yorum

Hoşgeldiniz.Aramıza hoşgeldiniz.Kendinizi biraz daha tanıtırsanız seviniriz.Aracınız yeni olduğu için yakıt tüketiminin yüksek olması gayet normal.En iyi veri 5000km sonra alınıyor.130bg dizel benim aracım Faruk abininde dediği gibi yakıyor.Zamanla düşecektir

Yorum

cevaplarınız için teşekkür ederim arkadaşlar. ben istanbul kartalda oturuyorum. sizlerle buluşmalara gelip tanışmak isterim. araçtan da memnunum.
        aracım dediğim gibi carbon siyah cosmo +stil paket ve sunrooflu. türkiyede tek olduğunu söylediler. sadece 4*4 te olan sportif direksiyon süspansiyon sertleşmesi ve yüksek güç aktarımı tuşu var. gerçi ne kadar doğrudur türkiyede tek olduğu tartışılır ama araç çok güzel bmw 320d alacaktım iyi ki bunu almışım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: resul174
          cevaplarınız için teşekkür ederim arkadaşlar. ben istanbul kartalda oturuyorum. sizlerle buluşmalara gelip tanışmak isterim. araçtan da memnunum.
          aracım dediğim gibi carbon siyah cosmo +stil paket ve sunrooflu. türkiyede tek olduğunu söylediler. sadece 4*4 te olan sportif direksiyon süspansiyon sertleşmesi ve yüksek güç aktarımı tuşu var. gerçi ne kadar doğrudur türkiyede tek olduğu tartışılır ama araç çok güzel bmw 320d alacaktım iyi ki bunu almışım
          flexride şase var aracınızda, o özellik de 4x4 e ait bir özellik değil, servisteki arkadaşlar da bilmiyorlar sanırım :/ her insignia tektir zaten, insignia özel bir arabadır hepsi fabrikadan çıktığı gibi klasik araç olmaktadırlar

Yorum

valla bilmiyorum ki beni biraz gaza getirdiler almam için... ben de aldım gitti valla. iyi ki de almışım gerçekten tüm insignialar özel araçlar...

Yorum

daha geçen akşam bir tane bmw 3 serisi coupe avladım, büyük ihtimal dizeldi, gitmiyor yaa bu bmw'ler 230 dedi mi şişiyorlar insignia 260 görür ya

Yorum

Aramıza hoşgeldiniz güzel donanıma sahip güzel bir insignia sahibi olmuşunuz dizel seciminiz yakıttan bezmenize engelde olacaktır
                aracınız hayırlı uğurlu olsun Allah kazadan beladan esirgesin

Yorum

welcome aracınız hayırlı olsun kazasız belasız bol keyfli sürüşler

aracınızın resimlerini de görmek isteriz

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

çok teşekkür ederim arkadaşlar resimleri yarın eklerim artık. şimdi sahur vaktidir

Yorum

bir tane resim atayım dedim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: resul174
                        bir tane resim atayım dedim
                        Arabanız çok güzel Gercekten tekrar Allah kaza bela vermesin Fotoğraflar bölümüne bir konu acıp daha fazla resim paylaşırsanız memnun oluruz

Yorum

öncelikle çok teşekkür ederim. yeni resimleri yarın çekip koyarım Allah izin verirse...
                          gerçekten yardımlarınız için de çok teşekkür ederim.

Yorum

Maşallah aracınız çok güzel yeni jantlarda baya gösterişli durmuş Tekrar hayırlı olsun Allah ağız tadıyla binmek nasip etsin

Yeni resimleri bekliyoruz özellikle jantları merak etmeye başladım şimdiden çok fazla alışık değiliz stil paket opsiyonlu İnsignia görmeye hoşgörün

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

welcome
                              Benim araç 20 km kullanımda( sakin kullanım) 5.2 lt yaktı agresif kullanırsam. 11 lt kadar çıakabiliyor bu sizin kullanım stilniize bağlı (trafik durumunada göre değişir ) ortalmada 7.5 8.5 arası yakar ( bu araçla sakin kullanmak hayal) Sizin araç 4X4 ise yakıt bir miktar daha fazla yakar benim araca göre (benim araç manuel )
                              2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                              [center]

Yorum

İşleniyor...
                              X