Duyuru

Collapse
No announcement yet.

merhaba ben kocaelinden mehmet bi insignia almayı düşünüyorum... :)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: merhaba ben kocaelinden mehmet bi insignia almayı düşünüyorum...

Orjinal yazı sahibi: Hasan_apg09
    Orjinal yazı sahibi: celikler05
    lpg magduru olmasın arkads

olabilir....
    Sanırım debriyaj balatası yada kapı kolu, yada her ikisinden ötürü bir problemi vardı , şikayetinde de haklıydı anlattıklarına göre...

Yine de yaşadığı bu sorunu bütün insignialara mal etmesine gerek yoktu diye düşünüyorum..
    2011 1.6 T Cosmo, siyah, sunroof+flyaudio + arka koltuk monitörler

Yorum

welcome Netice itibariyle 2009 da yılın otomobili seçilen bir arabayı düşünüyorsunuz ve iyide yapıyorsunuz. Ben 2 yıldır kullanıyorum çok şükür büyük bir sorunla karşılaşmadım. Sorun her araçta olabilir Allah yapısı değil sonuçta!!. Bugün Bmw & Mercedes'tede ciddi sorunlar çıkabiliyor. Hayırlısı olsun...

Yorum

Bu forumdaki herkes arabasına körü körüne aşık diyebilirim,araçta eksik ya da kusurlarını görmek istemiyorlar,bende ve birçok arkadaşımda 2009 yılında yılın otomobili seçilen bu araca aşık olmuştuk,ancak kullanınca ve sorunlarla karşılaşınca aracın nasıl bir araç olduğunu anladık ve her geçen gün soğuduk,sadece kasa çok güzel diyebilirim,üzerinde çalışılması gereken birçok sorun var,bence passat ya da golf'e yönel derim vereceğiniz paraya bakılırsa o paralara 2.el çok güzel araçlar da alınabilir,yinede siz bilirsiniz....
        Birlikte yaşa yalnız öl...

Yorum

Körü Körüne aşık diye birşey yok evet bizler arabamızı çok seviyoruz bu doğru bizde de ara sıra sorunlar çıkıyor bizlerde sizin yaşadığınız sıkıntıları çekebiliyoruz bu bütün araba sektörünün de olan bir durumdur bildiğiniz en popüler araçlarda da sıkıntılar var sonuçta.

Bizler vermiş olduğumuz para karşılığında alınabilecek en güçlü en donanımlı en güzel tasarımı olan araçlarımızı seviyoruz bahsetmiş olduğum özelliklere en yakın araçların fiyatları 100000 tl ve üzeri insigniaların bu forum kurulduğu günden beri 3 bilinen kronik yada değil sorunu var
          1- Önkonsol ve kol dayamadan gelen plastik çıtırtısı
          2- Arka disklerin çizlmesi
          3- Debriyaj yanması

Yukarıda saydığım sorunlar herkes de yok kiminde çıtırtı var kiminde disk var kiminde Debriyaj problemi sonuçta burda sayılan sorunlarda aman aman büyütülecek sorunlar değil sadece debriyaj seti sorgulanabilir ama benim kendi aracım 48000 deyim bir sorunum yok kimileri ik 5000 de bitiriyor burda üretim hatasıda olabilir yanlış kullanımda olabilir daha önceki aracım doğuş gurubun araçlarındandı ve servisteki ustaların dediği bir şey vardı işin içinden aspes çıktıktan sonra 100 km de de baskı balatayı yakan oluyor 100000 km de de oluyor diyordu kullanma alışkanlıklarımızı bir kenara bırakıp yeni teknolojiye ayak uydurmak gerekiyor gibi geliyor bana burda opel debriyajla Hill holderi dengelemişler ama kullanıcılarımız maalesef hill holderi kullanmak yerine yarım debriyaj yapıp kalkmayı tercih ediyorlar bunun sonucunda da sorunlar çıkıyor.

Herşeye rağmen arabamı seviyorum .

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: babacan59
            Bu forumdaki herkes arabasına körü körüne aşık diyebilirim,araçta eksik ya da kusurlarını görmek istemiyorlar,bende ve birçok arkadaşımda 2009 yılında yılın otomobili seçilen bu araca aşık olmuştuk,ancak kullanınca ve sorunlarla karşılaşınca aracın nasıl bir araç olduğunu anladık ve her geçen gün soğuduk,sadece kasa çok güzel diyebilirim,üzerinde çalışılması gereken birçok sorun var,bence passat ya da golf'e yönel derim vereceğiniz paraya bakılırsa o paralara 2.el çok güzel araçlar da alınabilir,yinede siz bilirsiniz....
            Kusurdan kasıt neyi kusur olarak bulduğunuza bağlı, ve de kullandığınız araca. Benim aracım açısından,üzerinde çalışılması gereken sorunlara örnek olarak, ani kalkışlardaki (normal kalkışlarda olmayan bir sorun bu) debriyaj problemi dışında hiç bir sorun yok, bu debriyaj sorunu da herkesin malumu zaten. Arkadaşlar başka sorunlar da dile getiriyorlar zaman zaman , kimi zaman dile getirdikleri ise sorun olmaktan öte , "iyileştirme" adına yapılabilecek şeyler.

Sizdeki kapı kolu sorunu bende hiç olmadı, zaman zaman çok hızlı kalkışlar denemiş olmama rağmen, normal kalkışlarda debriyajımda herhangi bir boşluk veya deformasyon hissetmiyorum.

Körü körüne arabasına aşık olan kullanıcıları bu forumda aramayınız, ki sorunlar bu forumda açıkça dile getirilebiliyor, soruna araçlar arasında genelleme yapılmaksızın çözüm önerileri sunuluyor elden geldiği kadar.

Asıl araba ve markasına körü körüne aşık olanlar, bilinen kronik sorunları olmasına rağmen forum sayfalarında asla bunlara yer vermeyen, bayi 8 ay sonraya sıra verse de 10 sene sonraya sıra verse de, fiyat konusunda müşterisiyle aleni dalga geçsede gene bu markaya koşan firmaların müşterileri olmasın ?

Yorum

Ayrıca hill holder konusunda fatih abime katılıyorum, ama "herşeye Rağmen" konusunda değil , zira aracım benim başıma " herşeye rağmen" dedirtecek şeyler getirmedi

Yorum

bende konsollarda ses falan gelen yer yok sadece araç durduktan sonra motordaki metallerin ısınıp soğumasından çıkan çıtır çıtır ses geliyor araç stop ettikten sonra oda normal bir olay şimdilik araçtan memnunum şans meselesi bazı şeyler ters gittimi gider..

2010 1.6 T Cosmo Beyaz + chip + ben

Yorum

Arkadaşlar bu arabayı belki forumda benim kadar seven yoktur,iki günde bir aracımı yıkarım bakımlara zamanından önce giderim arabayla ilgili azami özeni gösteririm ben burada kendi fikrimi söylüyorum arabanın sizi kendine çeken bir yapısı var bir albenisi var ama bana yarattığı sorunlar ve arka planda olması gerekenlerin servisin ,müşteri hizmetlerinin ve açtığım davaların sonucu belkide size insigniayı tavsiye etmememin sebebi,burda tabii ki insignia alma demez kimse sana çünkü bu arabanın sevenlerinin buluştuğu bir platform burası yinede bu aracı alıp almamak sizin kararınız,kararınız ne olursa olsun hayırlı olsun diyeyim...
                  Birlikte yaşa yalnız öl...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: babacan59
                    Arkadaşlar bu arabayı belki forumda benim kadar seven yoktur,iki günde bir aracımı yıkarım bakımlara zamanından önce giderim arabayla ilgili azami özeni gösteririm ben burada kendi fikrimi söylüyorum arabanın sizi kendine çeken bir yapısı var bir albenisi var ama bana yarattığı sorunlar ve arka planda olması gerekenlerin servisin ,müşteri hizmetlerinin ve açtığım davaların sonucu belkide size insigniayı tavsiye etmememin sebebi,burda tabii ki insignia alma demez kimse sana çünkü bu arabanın sevenlerinin buluştuğu bir platform burası yinede bu aracı alıp almamak sizin kararınız,kararınız ne olursa olsun hayırlı olsun diyeyim...
                    buradaki insanlar araçlarını körü körüne seven kişiler olsaydı büyük küçük her problemi foruma yazmazlardı.
                    ayrıca körü körüne sevmek bir nevi fanatikliktir, fanatik insan sevdiğini abartılı sever, sevmediğini de yerin dibine sokar. bu durumda da siz bu kategoriye giriyorsunuz birazcık rolleyes insanları Opel'den uzaklaştırmanız Opel'in satışlarını mı etkileyecek? Opel'den soğuttuğunuz insan başka arabayla mutlu mu olacak, o arabayla sorun yaşamayacağı ne malum? isterseniz VW forumlarına girin, insanlar Opel'e gittiklerinde gördükleri hoşgörüyü yazıyorlar.
                    şu güne kadar tüm forum sizin davanızda yanınızdaydı ama gereksiz yere tepki çektiniz bence. (davanızda tabiki haklısınız ben şahsen hala yanınızdayım ama insanları kendinizden uzaklaştırmanız gerekmezdi)

buranın bu arabayı sevenlerinin buluştuğu platform olması bizi Insignia fanatiği mi yapıyor, yanlış yaptınız bence...
                    InsigniaTEAM

Yorum

abilerim hepinize ayrı ayrı tskur ediyorum biraz geç oldu konuya değinmem ancak emre madenoğlu abim ile zamanında bi alısverişimiz oldu az çok tanıyor beni. askerliğimi yeni bitirdim erzincanda yaptım 21 yasındaym kocaelinde doğup büyüdüm bi insignia alıp aranıza katılmak istiyorum arıyorumda bi konu açmıstm zaten ins bulucas herkse tskurler.
                      HER NE OLURSA OLSUN O MAKİNAYI KULLANMAK İSTİYORUM YOKSA GÖZLERİM AÇIK GİTCEK..
                      1.6Turbo Sport/Premium olimpik beyaz+sanroof+flexi+ergosprkoltklar+dvd800...

Yorum

aramıza hsg bende kocaelideyim

1998 Opel Vectra 2.0 Cdx

Yorum

Orjinal yazı sahibi: beyazgüvercin41
                          abilerim hepinize ayrı ayrı tskur ediyorum biraz geç oldu konuya değinmem ancak emre madenoğlu abim ile zamanında bi alısverişimiz oldu az çok tanıyor beni. askerliğimi yeni bitirdim erzincanda yaptım 21 yasındaym kocaelinde doğup büyüdüm bi insignia alıp aranıza katılmak istiyorum arıyorumda bi konu açmıstm zaten ins bulucas herkse tskurler.
                          HER NE OLURSA OLSUN O MAKİNAYI KULLANMAK İSTİYORUM YOKSA GÖZLERİM AÇIK GİTCEK..
                          Kullanacaksında bulacaz sana gönlüne göre bir insignia ama biraz sabırlı ol bayram sonunu bekle çok daha makul içine sinen arabalar çıkacaktır piyasaya kardeşim,bazı istediğin ilanların fiyatlarıda gerileyebilir
                          İnşallah Allah gönlüne göre verir

Yorum

Hosbulduk toprağam Saolasın

Yorum

ins emre abi rüyalarımda wallaha beklemedeyiz abi Seviliosun

Yorum

İşleniyor...
                              X