Duyuru

Collapse
No announcement yet.

afl far

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• afl far

arkadaslar ben bir sey ogrenmek istiyorum fransada yasiyorum 10 gun once aracimi teslim 2.0 ctdi 130 hp 5 K connect paket diye geciyor farlari afl degilmis ben izine tr gelecegimde ben aracima afl far tailirmi takilirsa kac paraya takiyorlar bu arada passatla insignia arasinda kalmistim ama tercihim iyiki insignia oldu cunku arkadasimda passat aldi benimkini kullaninca pisman oldu onuda soylemek istedim
    BMW 530 D gran turismo

Ynt: afl far

Merhaba Öncelikle Aracınızı kazasız belasız kullanmanız dileği ile söze başlayayım merak ettiğiniz konu sitemizde baya gündemde olan bir konu oılmakla beraber çok kere tartışılıp çok kere girişimde bulunulan bir konu forum genelinde inceleme yaparsanız bu konu ile ilgili çok detaylı fikir edinebilirsiniz,
    Madem actınız konuyu ama ben yine özetleyeyeim Afl yi yaptırabilirsiniz ama astarı yüzünden pahalıya geliyor en az 6 bin liraya yakın gözden çıkartmak gibi,
    ama yok ben sadece afl gibi gözüksün dersniz işlevsiz mercekli ledli bir far taktırırsanız maliyeti 2700 lira civarında afl için hem 2700 liraya farları alıyorsunuz hemde afl yi çalıştırmak için afl beyinlerini ve yeni bir tesisat cekiliyor aracınızabununda maliyeti çok yüksek...

Yorum

verdiginiz bilgiler icin cok tsk ederim burada paket secenegi biraz cok olunca benimkinde de yanlislik oldu burada paketler editon.cosmo.connect pack.cosmo pack benimki connect pack cosmo pack tan farki farlarla deri koltuklar onun harici hersey ayni arada 1500 euro oynuyor ama ben benimkininde farlari afl saniyordum yanilmissin opelde calisan bir turk vardi o yardimci olmustu o kendiside bilmiyormus oyle oldugunu paketleri karsilastirinca anladik ama is isten gecmisti adamada bir sey soyleyemedim cunku alirken 5000 euro kadar indirim yaptirtmisti farlarin afl olmasini cok istiyordum ama inslh bir sonraki insignia mizda olur verdiginiz bilgiler icin tekrar cook tskkur ederim
      BMW 530 D gran turismo

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ceycey
        verdiginiz bilgiler icin cok tsk ederim burada paket secenegi biraz cok olunca benimkinde de yanlislik oldu burada paketler editon.cosmo.connect pack.cosmo pack benimki connect pack cosmo pack tan farki farlarla deri koltuklar onun harici hersey ayni arada 1500 euro oynuyor ama ben benimkininde farlari afl saniyordum yanilmissin opelde calisan bir turk vardi o yardimci olmustu o kendiside bilmiyormus oyle oldugunu paketleri karsilastirinca anladik ama is isten gecmisti adamada bir sey soyleyemedim cunku alirken 5000 euro kadar indirim yaptirtmisti farlarin afl olmasini cok istiyordum ama inslh bir sonraki insignia mizda olur verdiginiz bilgiler icin tekrar cook tskkur ederim
        Rica ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu bana umarım bir sonra ki insginanızda gönlünüze göre bütün donanımlara sahip olursunuz

Yorum

donanim olarak istedigim hersey var sanroof dvd 800 malesef sadece afl neyse saglik olsun uygun olursa tr taktirmayi dusunmustm ama arabayi satip cosmo pack alsam daha karli )
          BMW 530 D gran turismo

Yorum

az önce nette dolaşırken böle bi ilan buldum ama anlayamadım ne olduğunu, anlayan varmı arkadaşlar

http://cgi.ebay.co.uk/9-RED-LED-STOP...-/120732810771

Yorum

tahminimce stoplardaki kanat şeklindeki stop lambası için led
              InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
                tahminimce stoplardaki kanat şeklindeki stop lambası için led

9 farklı mod filan diyor ama, acaba acil frenlemelerde yanan led mi bu ?

Yorum

9 mod değil abi, parça üzerinde 9 tane led var diyor, stop lambandaki ampulü söküp bunu takıyorsun stop lambaların da led oluyor
                  InsigniaTEAM

Yorum

9 mod değil abi, parça üzerinde 9 tane led var diyor, stop lambandaki ampulü söküp bunu takıyorsun stop lambaların da led oluyor

e ozaman iyimiş çağrı, bunu nasıl temin edebiliriz ki ?

Yorum

paypal yada sanal kartın varsa hemen satın alabilirsin (ebayden hiç alışveriş yapmadım ama bu ikisinden biri yeterli sanırım)
                      InsigniaTEAM

Yorum

paypal yada sanal kartın varsa hemen satın alabilirsin (ebayden hiç alışveriş yapmadım ama bu ikisinden biri yeterli sanırım)
                        var ama güvenilir midir bilemiyorum ki

Yorum

satıcı 94502 işlemde 99,9 olumlu yanıt almış, netten alışveriş işleminde de bir sıkıntı çıkmaz, ebay güvenilir
                          InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hasan_apg09
                            Hasan bence bunun dışında fren lambasının olduğu yeri komple led dolduran bir sistem olsa daha güzel olur. İlandaki ürün büyük ihtimalle arıza ışığı yakar.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: xxstormxx
                              Orjinal yazı sahibi: Hasan_apg09
                              Hasan bence bunun dışında fren lambasının olduğu yeri komple led dolduran bir sistem olsa daha güzel olur. İlandaki ürün büyük ihtimalle arıza ışığı yakar.

öle bişi hayalim zaten ama yok ki

Yorum

İşleniyor...
                              X