Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Düzceden merhabalar

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Düzceden merhabalar

Arkadaşlar aranıza düzceden katılıyorum 41 yaşındayım 17 yıldır filo araç kiralama işi ile ilgileniyorum.Daha öncede bu siteyi takip ediyordum şimdi ise üye olmak istedim.Bu insignia 180 hp kiralamacı olarak memnun değilim çünkü aracı vergimiz kişi ya duvara vurup bize getiriyor yada arabayı teslim ettikten 1 hafta sonra radar cezası geliyor falanca yerde 230 km hız bu bizi sıkıntıya sokuyor ihihi ihihi bu işin şakası tabiki filoda 5 adet insignia mevcut gayette memnunuz.inşallah 2011 insigniateam etkinliğindede görüşmek üzere insignia olmassa ogün astra ile gelmeye calışırım
    (not emre kardeşim artık bizim arabaların lastiğini patlatmassın umarım )

Ynt: Düzceden merhabalar

welcome

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Aramıza hoşgeldiniz Emre abinin lastik patlatma ültümatonu pek bi işe yaradı anlaşılan
      Bu arada insignia için söylediklerinize inanırım ben şahsen 180 lik kiralamış olsam ve ilk biniyor olsam limitleri zorlardım acıkcası hayırlı işler diliyor ve takrar aramıza hoşgeldiniz diyorum...

Yorum

mustafa abi hoşgeldin hadi seni lastikleri patlatılacaklar listeden çıkardım :-)
        Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
        [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Hoş geldiniz.
          Eşimin uzmanlık alanı Leasplan firması için filo paket programlarını geliştirmek.
          İşlerinizde başarılar ve iyi paylaşımlar.
          Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

welcome welcome
            Umarım organizasyonumuza katlirsiniz.katılımınızın da insignia ile olması bizi kat kat mutlu edecektir.hatta 5adet insignia 5ayri aile ve 5 ayrı dost grubu demek haha haha haha haha.umarım kalabalık bı grup olarak aramızda yer alırsınız.saygılar sevgiler

Yorum

iyi temenniniz için herkeze teşekkürler evet kesin katılmak isterim ama insignia araba için birşey demem daha erken ama mutlaka opel grubu bi arabayla katılmak isterim son hafta ismimide yazmanızı isterim (istiyorsan hareketlenme 5x4 =20 lastik yapar yoksa emre patlatırım hiç acımam pagajıda acar onuda patlatırım dedi :-)

Yorum

hoş geldiniz
                F30 Sport+

Yorum

elinizde 2.0 T var mı? ben çaktırmadan o gün kiralasam ve bazılarının dersini versem ne dersiniz hoş olmaz mı? )
                  F30 Sport+

Yorum

Hersey temenni bizim için siz katilin yeter .Atla bile gelseniz basmizin üstünde yeriniz var.saygılar sevgiler

Yorum

mustafa abi ne yaptın heee düzcede patlayan lastiklerdende beni sorumlu tutacaklar benim bi alakam yok patlayan lastiklerden bilesiniz :-)
                      [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emrezxr
                        mustafa abi ne yaptın heee düzcede patlayan lastiklerdende beni sorumlu tutacaklar benim bi alakam yok patlayan lastiklerden bilesiniz :-)
                        Emre abi saklamanın luzumu yok hemen hemen Düzcede herkes üye oluyor site olarak lastikleri patlatman konusunda hem fikir olmuştuk gecen buluşmada görevi başarıyla yerine getirdin patlaması gereken lastik varsa görev aşkına patlat abi masraflar bana ait

Yorum

hosgeldınız
                          2011 insignia 2,0 CDTI cosmo OPC

Yorum

Merhabalar Mustafa bey
                            Aramıza hoşgeldiniz.
                            Büyük Türkiye buluşmasına tüm araçlarınızla bekliyoruz.
                            (14 BM 069) 2011, 1.6 Turbo Edition, Elegance Paket, Karbon Siyah, 18 '' jant

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
                              Orjinal yazı sahibi: emrezxr
                              Emre abi saklamanın luzumu yok hemen hemen Düzcede herkes üye oluyor site olarak lastikleri patlatman konusunda hem fikir olmuştuk gecen buluşmada görevi başarıyla yerine getirdin patlaması gereken lastik varsa görev aşkına patlat abi masraflar bana ait
                              eyvallah emrecim ama bu gidişle lastikçi arkadaşlarım coğalacak abi patlattıgın arabalara şu kartı bırakta bizde yolumuzu bulacaz diyecek

Yorum

İşleniyor...
                              X