Duyuru

Collapse
No announcement yet.

selam

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: selam

welcome Şimdiden Güle Güle kullanın.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kozan
      taktırdım ama bir gereği de yok..diyen varsa ben de boş yere taktırmayayım..))
      Uzun yolculuklara çıkıyorsanız, küçük çocuğunuz varsa, bir yerlere gitmek istediğinizde navigasyona ihtiyaç duyuyorsanız, araçda video klip ve tv izlemek istiyorsanız, almışken tam olsun, aracımda ekranım olsun diyorsanız taktırın

Yorum

teşekkürler.İzmir sonradan katılır ama hızlı katılır,diyelim.
        Çekincem şu,eğrelti duran veya sonradan takıldığı belli olan cihazları pek sevmiyorum,foruma biraz göz attım sağolsunlar epey açıklayıcı bilgi var flyaudio kalite ve kullanışlılık bakımından beğenilmiş,cylone ve necvox ise görünüm olarak beğenilmiş fakat acaba Opel'in bu dvd'yi de yedek parça olarak satması mümkün değil mi mesela Cosmo'lardaki ekran kırılsa yenisini takacaklardır elbette eğer montaj açısından edition'larda problem çıkmayacak ise orjinal taktırmak daha iyi değil mi..?
        Opel-İnsignia 2.0 cdti Edition-Elegance
        Temmuz-2011
        Siyah

Yorum

Yedek parça olarak mevcuttur ama edition donanımlarında gerekli alt yapı olmadığı için sonradan takılan modellerden dahada pahalıya gelecektir.

Opel'in yeni çıkardığı Stil paketinde DVD500 mevcut sanırım.Edition modellere orjinal fabrika çıkışı geliyor.

Yorum

Allah kaza bela vermesin diyelim şimdiden ve aramıza hoşgeldiniz bende bir önce ki aracım accord 2004 model 2.4 tü mugen modifiyeli idi

Yorum

welcome130 luklar cogalıyor
              Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
              [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Allah güle güle kullanmayı nasip etsin abicim.hoşgeldin forumumuzada.zaten bi kere kullan aşık olursun arabana

1998 Opel Vectra 2.0 Cdx

Yorum

welcome hayırlı olsun.

Yorum

herkese tekrar tekrar teşekkür ederim,arabamı hiç kullanmadığım halde kullanmış kadar oldum.
                    2.4 accord'dan sonra insignia kullanmak nasıl bir duygu,biraz bahsederseniz memnun olurum mesela Vsa ile insignia daki esp plus arasında fark var mıdır..?VSA normal Esp den daha güvenilir ve daha stabil gelirdi bana.hayırlısıyla inşaallah 4 temmuz da anlıyacağız artık..)
                    Temmuz-2011
                    Siyah

Yorum

welcome

Yorum

Hosgeldiniz, İzmir de hangi servisle calısıyorsunuz bu onemli Egem den aldıysan eger cylone oneriyorlar kimisi şikayetci kimisi deil bende cylone var oyle cok ta bi şikayetim yok bana kullanıslı geliyor.... Forumda bir izmirli daha görmek güzel.. Çoğalıyoruzzz sanklii

Yorum

Kavuklar'da şu anda,mesela memnun olmadığınız yönleri var mı:Grafik,çözünürlük v.s gibi
                          Temmuz-2011
                          Siyah

Yorum

bende olan tek sorun acılısta sistemin 1-2 sn yazı dilinin çinceden türkceye donmesi ama ben her cihazda yapabilecegini sanmıyorum. Eger taktıracaksan izmirde kardeşler elektronik yapıyor montajını ve ayhan bey die biri var o yapıyor. onunla iletişimi güzel kurabilirseniz size yardımcı olabilir. acıkcası ben diger ürünleri hiç görmedim 2-3 baska aractada cylone gordum o kadar. ama diger ürünleride incele tabi.

Yorum

Hoşgeldiniz, keyifli paylaşımlar...
                              Ben CD500 kullanıyorım ama sonradan taktıran arkadaşlar arasındaki genel değerlendirmede; Fly'dan memnun olanlar çoğunlıkta sanki...

2009 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + 19''Dunlop + FlexRide + Cd500 Navi + Sunroof + Isıtmalı Deri Döşeme / Teknik Gri

Yorum

taktırdım ama bir gereği de yok..diyen varsa ben de boş yere taktırmayayım..))
                                Ekran ayrı bir hava katar.
                                Navigasyon faydalı bir icattır
                                Sadece bu iki madde bile yeter sebep.

teşekkürler.İzmir sonradan katılır ama hızlı katılır,diyelim.
                                Çekincem şu,eğrelti duran veya sonradan takıldığı belli olan cihazları pek sevmiyorum,foruma biraz göz attım sağolsunlar epey açıklayıcı bilgi var flyaudio kalite ve kullanışlılık bakımından beğenilmiş,cylone ve necvox ise görünüm olarak beğenilmiş fakat acaba Opel'in bu dvd'yi de yedek parça olarak satması mümkün değil mi mesela Cosmo'lardaki ekran kırılsa yenisini takacaklardır elbette eğer montaj açısından edition'larda problem çıkmayacak ise orjinal taktırmak daha iyi değil mi..?
                                DVD800 için Cosmo olması yeterli olmuyor. Cosmolarda 3 farklı kablo altyapısı var .

Ben Fly kullanıyorum ve beğeniyorum. İzmir'de Fly kullanan arkadaşlarımız var. Bir buluşma organize edildiğinde inceleyebilirsiniz.

Ayrıca forumda bol miktarda inceleme yazısı var.

İlave: Hoşgeldiniz . Aracınız hayırlı olsun. ( Direkt benimsemişiz, hoşgeldinize bile gerk duymamışız ihihi )
                                2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

İşleniyor...
                                X