Duyuru

Collapse
No announcement yet.

merhaba

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• merhaba

Arkadaşlar merhaba. ben de biraz önce aranıza katıldım. gerçi daha önce forumunuzu bir süre takip etmiştim. İnsignia'ya özel bir sempatim vardı (halen var) ve 2 arkadaşımın 1.6 turbo almasına vesile oldum. Özellikle o dönemde yaşadığımız bir kaç teknik sorun için foruma başvurduğumda baya faydalı bilgiler elde etmiştim. Hatta Ataköy Servisindeki ustaların bu forumda eğitilmeleri gerekebilir. (hikayesi uzun). adım özgür, 34 yaşındayım. istanbuldayım.
    bende yakın zamanda 170 'lik jetta aldım. tabi hemen deneme durumu oldu arkadaşlardan birinin insigniası ile. sanki 4. vitese kadar beraber gidiyoruz gibi geldi bana. benzer tecrübesi olan var mı acaba?
    Jetta 1.4 TSI 170

Ynt: merhaba

Öncelikle hoşgeldiniz

Araçların maximum hp gücünün yanında asıl önemli olan, kullanıldığı devir bandındaki ortalama hp gücü ve nihayetinde aracın ağırlığıdır. sonuçta hp kavramı birim ağırlığı birim zamanda ne kadar değiştirttiğiniz ile ilgili bir kavram.

hal böyle olunca, insigniadan daha hafif ve hp gücü devir bantlarına daha düzenli dağılmış bir 170 lik jetta ile 4. vitese kadar aynı gidiyor olmanız normal.

Zaten insignia'yı çekici kılan tek şey 1.6 motorun 180 maximum hp üretmesinden ziyade, iç ve dış görüntüsünün sıradışı çizgilere sahip oluşu, konforu, ve gerçekten, ama gerçekten çok iyi yol tutmasıdır.
    2011 1.6 T Cosmo, siyah, sunroof+flyaudio + arka koltuk monitörler

Yorum

welcome

Jetta kasa ve kilo olarak daha hafif bir araç jetta da çift Turbo var evet belli bir hıza kadar beraber gider ama sonra aynada kaybolur

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Aramıza hoşgeldiniz

Yorum

welcome

Yorum

hosgeldınız
            2011 insignia 2,0 CDTI cosmo OPC

Yorum

Hoşgeldiniz İyi forumlar
              Beyaz tutkudur.

Yorum

welcome

Yorum

aramıza hoş geldin
                  Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
                  [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Hoşgeldiniz...

Yorum

Aramıza welcome
                      Keyifli sohbetler...

2009 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + 19''Dunlop + FlexRide + Cd500 Navi + Sunroof + Isıtmalı Deri Döşeme / Teknik Gri

Yorum

İşleniyor...
                      X