Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Mersin'den Selamlar

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Mersin'den Selamlar

Orjinal yazı sahibi: arslan.gonul
    Orjinal yazı sahibi: Technik
    Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
    Merhaba hoşgeldiniz Elimizden geldiğince merek ettiğiniz sorulara cevap olabiliriz... Umarım bir mondeo yerine insignia sahibi de yapabiliriz sizi
    Teşekkür ederim Hoş bulduk. inanin bende mondeodan çok insignia 1.6 turbo istiyorum tek korkum yakıt aslında şu insignia göre bi lpg kiti geliştirseler sorunsuz şekilde rahatca binsek ne var yani ya
    Bazı zevklerin pazarlığı olmuyor işte ama sitemizde Lpg li arac kullanan bir çok arkadaşımız var son takılan sistemlerde hiç sorun yaşamadık diyebilirim... İnsignia kesin olarak söylüyorum modeo iyi bir araba olabilir ama çok kıyaslayamam...
    Lpg olarak bi kaç sistem çıkmış galiba sogutmalı hangi markaların lpg kitini tavsiye ediyorsunuz ? bide bi yerleri eriyormuş hangi parçaydı lpg takılınca diye okumuştum. lpg kitinde eger problem olmazsa lpgli insignia tadından yenmez bence lpg taktıran arkadaşlar performansta kayıp oldumu acaba hiç?
    lpg işini çok iyi araştırmak lazım sonradan pişman olmamak için
    lpg kitinde hangi marka tavsiye edersiniz ve lpg kit fiyatları ne kadar ?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Sufy
      welcome
      Hoşbulduk

Yorum

Orjinal yazı sahibi: nuriozen
        Lpg mi? oda ne 97 oktana devam
        İnsignialar 95 oktan kullanılmıyormu ? neden 97 oktan?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ted79
          welcome
          Insignia takıntı yapar. Takıldınız mı bırakamazsınız...
          Wir leben Autos: biz otomobilleri yaşarız/otomobillere aşığız...
          Kesinlikle yaptı bende forumdan çıkmıyorum devamlı araştırıyorum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emrezxr
            welcome sizede insignia virüsü bulaşmış ama haberiniz yok evet mondeo güzel bi araba ama insignia ondanda güzel
            Hoş bulduk
            ben kararımı verdim insignia alıcam mondeodan vaz geçtim 1.6 180psnin tadına bakalım. =)

Yorum

welcome sizede insignia virüsü bulaşmış ama haberiniz yok evet mondeo güzel bi araba ama insignia ondanda güzel
              Hoş bulduk
              ben kararımı verdim insignia alıcam mondeodan vaz geçtim 1.6 180psnin tadına bakalım. =)
              Çok isabetli bir karar Allah utandırmasın çok güzel bir seçim oldu bu...

Yorum

Hoş bulduk
                Çok isabetli bir karar Allah utandırmasın çok güzel bir seçim oldu bu...
                Teşekkür ederim şimdi biraz daha aracı yakından tanıyıp bilgi toplamam lazım aldıgım zaman hata yapmıyayım 2.el alıcam cünkü

Yorum

Hiç şaşırmadım desem

2011 1.6 T Cosmo, siyah, sunroof+flyaudio + arka koltuk monitörler

Yorum

İşleniyor...
                  X