Duyuru

Collapse
No announcement yet.

bende geleyim mi :)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• bende geleyim mi :)

merhabalar.. aranıza katıldım ama henüz tam olarak sizden değilim 21 yaşındayım adanadayım.. iki hafta önce fiesta aracımı pert etmem sonucu arabasız kaldım şimdi tekrar araba alacağız, astra j düşünüyorduk taaki bugün müşterimiz insignia sını bize önerene kadar 1.6 Turbo insignia sports tourer aracı var almayı düşünüyoruz internette araştırma yaparken gördüm.. sizden iyi bilen yoktur heralde bu arabayı, herkes insigniali açıkçası biz astra j kasa düşünüyorduk hatta abim peşinat ödemeye gidiyordu müşterimizin önerisi sonucu şimdilik beklemede.. 1.3cdti alacaktık yakıt için şimdiki düşündüğümüz araca bakın bu aracın şehir içi yakıt tüketimi nasıl ? 2010 model cosmo manuel.. bu araç ne kadar eder ne teklif edelim geri satmak istersek satabilirmiyiz ? yakıt konusunda kullanıcısından bilgi istiyorum ben gencim ben basarım normal sakin kullanımda ne yakar benim kullanışımla ne yakar araç nasıl alınır mı , aldığımızda nelerine baktıralım henüz 15 bin km de.. umarım iyi sonuçlar çıkar da alırız çünkü gerçekten ben çok beğendim 1-2 hafta önce o aracı 10 metre bi sürmüşlüğüm olmuştu içine bindiğim andan indikten sonraki 30 dakikaya kadar hayranlıkla o araç aklımdaydı öncelikle bu araç ne kadara alınır satmak istesem bugün satabileceğim rakam nedir ve yakıt tüketimi nedir.. biliyorum çok uzun yazdım ama şimdi 1.3cdti alacakken 1.6 turboya dönme gibi bi niyetimiz var çokta aşmış olmak istemiyorum bilgi verirseniz sevinirim Teşekkürler...

Ynt: bende geleyim mi

welcome

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Teşekkürler.. Hoşbulduk..

Yorum

hoşgeldiniz 1.3cdti ile 1.6 180 hp yakıt olarak kıyaslama yapmanız biraz komik olur enazından motor bg ve kasa olarak birbirleriyle alakası yok ama inanın buna insignianın içine otup koltuga yaslandıgınız zaman işte budur der ve yakıtı 2 plana atarsınız
        Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
        [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

hoşgeldiniz, araç hakkında kullanıcıları bilgi versin ama ben başka birşey diyeceğim
          arada sınıf farkı olacağı için arabayı almak değil binebilmek de önemli. mesela vergisi, kasko değeri, lastik değiştirmeniz gerektiğinde 17-18" fiyat farkları, yakıtı , bakım masrafları vs. gibi
          öğrenci olduğunuzu da belirttiğiniz için sonradan zorlanmamak adına hatırlatmak istedim
          InsigniaTEAM

Yorum

welcome

Yorum

Emre hocam haklisiniz ama zaten farkettiyseniz niyet bozuk yani yakitida pek sorun etmeyecegiz galiba dedigim gibi koltuguna zaten gecmisligim var cok guzeldi.. Hasan hocam tesekkurler.. Cagri hocam sizede tesekkurler bir not duseyim diger aracim ford explorer 4.0l v6 205 bg ama iste artik tasarruf yapalim dedik astraya niyetlendik niyet bozdurdular iste merak ettigim bu arac ne kadara alinir satmak istsek ne kadara satilir sehir ici yakit durumu nedir..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mehmet çınar
                Emre hocam haklisiniz ama zaten farkettiyseniz niyet bozuk yani yakitida pek sorun etmeyecegiz galiba dedigim gibi koltuguna zaten gecmisligim var cok guzeldi.. Hasan hocam tesekkurler.. Cagri hocam sizede tesekkurler bir not duseyim diger aracim ford explorer 4.0l v6 205 bg ama iste artik tasarruf yapalim dedik astraya niyetlendik niyet bozdurdular iste merak ettigim bu arac ne kadara alinir satmak istsek ne kadara satilir sehir ici yakit durumu nedir..
                Eğer 4.0 lt aracın varsa, insignianın yakıt tüketimine aşinasın demektir, yani şehir içi minimum 10-11 lt

Aracı ikinci el alıyorsun anladığım kadarı ile, o yüzden alış satış fiyatı konusunda sorun yok

Ancak 0 km alacaksan ikinci eldeki değer kayıplarını da dikkate al derim.
                2011 1.6 T Cosmo, siyah, sunroof+flyaudio + arka koltuk monitörler

Yorum

..... welcome

Yorum

Tesekkurler hosbuldum.. 10-11 lt mi vay be bide minimum peki bu araci simdi yakita tmm diyerek aliyoruz ama ileride sikayetci olup satmak istersek diye soruyorum bu gidisle ya cinari(explorer) satariz ya insignia yi yani tmm sehir ici 100 km de 10 civari bu araca fazla degil diye dusunuyorum su fiyat konusundada bi bilgi verirseniz sevinirim..

Yorum

Yakıt durumunu arkadaşlar yazmışlar.Bende sports tourer kullanıyorum.2.el olarak aldım.Fiyat donanıma göre değişir.Ben imzamdaki aracımı 58.000 tl ye almıştım.Bilginiz olsun.
                      Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

welcome
                        2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                        [center]

Yorum

Benim alacagim ne eder peki bir bilginiz varmi 2010 model cosmo manuel 15 bin km de tavani bilmiyorum binmistim ama hic alici gozle bakip dikkat etmemistim sufy hocam tesekkurler..

Yorum

welcome
                            Keyifli paylaşımlar, yakıtı sorun etmiyorsanız, hiç düşünmeyin ST yi alın, memnun kalırsınız.

2009 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + 19''Dunlop + FlexRide + Cd500 Navi + Sunroof + Isıtmalı Deri Döşeme / Teknik Gri

Yorum

Tesekkurler.. Hosbuldum.. Yani yakit tabiikide sorun ama simdi onceki ufak arabam fiestaydi onla kaza yaptim pert oldu.. Simdi bi araba almamiz gerekiyor 1.3 cdti astra alacaktik musteri teklif edince kafamiz karisti fiesta 20-25 kr yakiyordu fiestayla 20-25 yakacagima insignia ile 40-50 kr yakmayi tercih ederim ama iste hani diyelimki memnun kalmadik cok yakti misal yani bu arabayi cikarabilirmiyiz elden daha almadan satmayi dusunmek yanlis aslinda ama birde ne fiyata gittigini merak ediyorum.. İnternette cok yok satiligi bi fikir sahibi olamadim.. bugun ne kadara alinir bu arac yarin satiyorum desem ne civarlarda gider?

Yorum

İşleniyor...
                              X