Duyuru

Collapse
No announcement yet.

hakan

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• hakan

merhaba arkadaslar foruma yenı uye oldum.ıstanbul beylıkduzu gurpınarda oturuyorum.1.16 aracım vardı askere gıttıgım ıcın satılmıstı ve suan herhangı bır aracım yok ama ınsıgnıa dusundugum ıcın foruma uye oldum fıkırlerınızı beklıyorum tesekurler ıyı forumlar

Ynt: hakan

welcome İyi Forumlar..
    2.0 CDTI 160hp Cosmo+flexride şasi+ Beyaz

Yorum

Hoşgeldiniz Umarım düşüncelerinizi gerçekleştirir bir insignia sahibi olursunuz..
      2011 1.6 T Cosmo, siyah, sunroof+flyaudio + arka koltuk monitörler

Yorum

Hoşgeldiniz iyi forumlar dilerim...

Yorum

welcome

Yorum

welcome

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

welcome
              2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
              [center]

Yorum

hoşgeldiniz aramıza
                Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
                [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

hoş geldiniz... 116 dan sonra insignia ilaç gibi gelecektir
                  F30 Sport+

Yorum

hoşgeldiniz, istediğiniz aracı alabilmenizi dilerim
                    InsigniaTEAM

Yorum

cok tesekurler arakadaslar ıns bı 2.0 cdtı sahıbı olurum
                      pekı suan sızden bılgı almaya baslasam sımdı arabayla oynamayı seven ınsanım. body kıt nerden bulunur merceklı far nerden bulunur ozelıkle bu mercek far aracın ustunde orjınalden olmasımı daha ıı sonradan taktırsakta ıyı olurmu?
                      bı ara bnm arkadasımda 1.6 turbo almıstı ve jant takcaktı orjınal jantlarından baska jant takılmaz demısler ona dogrumudur?
                      bu opc body kıt fıyatları nedır?yada baska bı secenek varmı?
                      baslangıc olarak benı bı bılgılendırırsenız sevınırım gercı daha aracı almadık ama
                      buarada cevrenızde 2.0 cdtı aracını satmak ısteyen varsa bakmak ısterım.. tesekurler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
                        hoş geldiniz... 116 dan sonra insignia ilaç gibi gelecektir
                        valla aracımı cok sevıyordum guzel bı sekle getrmıstım ama motor olarak tabe sıkıntılıydı bıde otomatıktı tam sıkıntıydı. ınsıgnıa olursa o sıkıntımın olmucagını tahmın edıyorum

Yorum

hakan kardeşim beklediğin cevaplar sitede ayrıntılı ayrıntılı yazıyor oradan daha iyi bilgiler edinebilirsin
                          Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
                          [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Öncelikle hoşgeldiniz.Sizin için yelpaze çok geniş hele araçla oynamayı seviyorsanız.Opel'in 2.0 cdti 130 hp+A.S otomatik şanzumanda kampanyası vardı.Onu düşünüp aracı chipletebilirsiniz.Lastikleri değiştirmek suretiyle(jant boyutundan dolayı )istediğiniz jantı taktırabilirsiniz.Farlara gelince cosmo donanımdaki afl gerçekten çok şık duruyor ama cosmo almazsanız araca aynısından taktıramıyorsunuz.Forumumuzda bir kişi taktırmıştı ama sanıyprum hem masraflı hemde afl nin özelliklerini sağlamıyor.Forumda 2.0 cdti diye aratırsanız her türlü uygulamayı ve bilgiyi görebilirsiniz.Hele beyaz kaplanlarımız var ki onlara hayran kalacaksınız.
                            İnsignia 1.6 Turbo edition elegance paket 17" jant teknik gri

Yorum

Orjinal yazı sahibi: alperen_54
                              Öncelikle hoşgeldiniz.Sizin için yelpaze çok geniş hele araçla oynamayı seviyorsanız.Opel'in 2.0 cdti 130 hp+A.S otomatik şanzumanda kampanyası vardı.Onu düşünüp aracı chipletebilirsiniz.Lastikleri değiştirmek suretiyle(jant boyutundan dolayı )istediğiniz jantı taktırabilirsiniz.Farlara gelince cosmo donanımdaki afl gerçekten çok şık duruyor ama cosmo almazsanız araca aynısından taktıramıyorsunuz.Forumumuzda bir kişi taktırmıştı ama sanıyprum hem masraflı hemde afl nin özelliklerini sağlamıyor.Forumda 2.0 cdti diye aratırsanız her türlü uygulamayı ve bilgiyi görebilirsiniz.Hele beyaz kaplanlarımız var ki onlara hayran kalacaksınız.

iste far hakında ogrenmek ıstedıgım olayı ogrendım ona gore cosmo yada edıtıon a karar vermem lazım oyuzden soruyorum.ozaman cosmo on planda olcak bnm ıcın.bnm bmwdede aynı olay vardı makyajlı merceklı angel taktırdım ama elktırık tesısatıyla bayaa oynanmıstı ve orjınal ozellıklerını saglamıodu.kampanya olayınıda duymamıstım tesekur ederım en yakın zamanda bakıcam.
                              buarada bayaa guzel araclar varmıs forumda.ozellıkle opc body kıtı canlı gormek cok ısterım mash alah kaza bela vermesın kımseye..

Yorum

İşleniyor...
                              X