Duyuru

Collapse
No announcement yet.

cdti 2.0 130 hp

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• cdti 2.0 130 hp

herkese merhaba,
    osmaniyede aile hekimiyim. kısmetse 10 gün kadar sonra 2.0 130 hp dizel insignia teslim alacağım. aracı almadan önce deneme fırsatım olmadı çünkü test aracı yoktu. yakıt tüketimi ve performans ile ilgili kafamda soru işaretleri kalmadı değil. bu siteyi bir dr arkadaşım önerdi. 2 tane soruya yorum yazarsanız çok sevinirim.
    1-shark anteni servise sordum 185 tl fiyat verdiler. ancak işlevsiz olduğunu söylediler. taktıran arkadaşlar var mı? radyo hiç mi çekmiyor?
    2-aracımı bir yükleme işlemi sonucu 130 hp den 160 hp yapabileceklerini söyleyen tunningciler mevcut.(yaklaşık 1000 tl karşılığında.) benzeri bir uygulama yaptıran var mı? araca zararı olur mu?
    yorumlarınız için teşekkürler...

Ynt: cdti 2.0 130 hp

welcome
    Anten bağlantısı yapmıyorlarmıymışki işlevsiz olsun ?

Bence bağlatısı yapılınca bal gibi işlevli olur. Ancak shark anten için tavan döşemesi vs sökülmesi gerekiyor... Bir haftalık araçta içiniz gidermi gitmezmi bilemiyorum :/

Çipçiler çoğalıyor. Roccolar moccolar bizi madara ediyor dediler. Bende ciddi ciddi düşünmeye başladım. Hiç çekemem rocco mocco .
    2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

welcome

Keyifli Sohbetler ve Paylaşımlar.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

welcome hiho obaa
        2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
        [center]

Yorum

Şimdiden Hayırlı Uğurlu olsun. welcome Bence aracını teslim al, biraz kullan, Mehmet kardeşimin dediği gibi Anten için araç tavanın sökülmesi gerekiyor orjinalliğini bozma

Yorum

welcome

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Hoşgeldiniz
              InsigniaTEAM

Yorum

hoşgeldiniz
                Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
                [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

welcome Hayırlı olsun
                  Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
                  Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
                  VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Hayırlı olsun.Bir 130'luk kullanıcı olarak memnun kalacağınızı düşünüyorum. Aracım 2600 km yi geçmiş durumda Şubat 9'da teslim aldım. 7,3Lt/100 km gösteriyor yol bilgisiyarı.Şehir içi şehir dışı karma kullanım..

Yorum

welcome
                      İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendini bilmezsin, ya nice okumaktır

Yorum

welcome

Yorum

Hayırlı olsun. Ben de 2.0 130 hp beyaz aracımı mayıs 2011 ayı ilk haftasında teslim alacağım. Ve chip tuning ile ilgili ben de araştırmalarımı sürdürüyorum. Tabi önce kullanıp görmek lazım. tatmin etmezse taktırması kolay diye düşünüyorum.

Yorum

İşleniyor...
                          X