Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Tekrar Merhaba

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Tekrar Merhaba

welcome
    Beyaz tutkudur.

Yorum

hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela vermesin...

Yorum

EVET ARKADASLAR SIZINLE PAYLASMAK İSTEDİM...ARACI BU AYIN 11 INDE ALDIM ALIR ALMAZ FULL DEPO DOLDURDUM 305 TLYE DOLDURMUSTUM...BU GUN BENZİN İSIGIM YANDI 580 KM YOL YAPMISIM...ARACI ALDIGIMDA 15 KM DEYDI BUNU DUSERSEM 565 KM YOL YAPMIS OLDUM HIC BASMADIM DIYEBILIRIM 1-2 KEZ YOL DURUMUNDAN DOLAYI BASMAM GEREKTI O KDAR SAKIN KULLANDIM SEHIR ICI TRAFIGINDE DUR KALK YAPTIM 565 KM YAPTIM...600 U BULUR DIE DUSUNUYORUM ISIK CUNKU YENI YANDI...

Yorum

tüketim zamanla düşer. bu arada küçük harflerle yazarsanız daha iyi olur
          InsigniaTEAM

Yorum

Ya pardon ama 305 tl ye nasıl doluyor onu anlamadım bu arabanın depo hacmi 72 litre ben 97 oktan dolduruyorum hatta bugun fulledim 275 liraya 540 km yol gidiyor sizin araç nasıl 305 e doldu onu anlamadım?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
              75 liraya 540 km yol gidiyor
              Mazot Power abi ya Sakin kullanımda bi depoyla 800-900 km görebiliyoruz 130ps ekonomik :P

Yorum

sımdı bende afalladım 275 dedıgınızde ben aracı bayıden aldım cıktım ıcınde 3 lıtre benın oldugu soylendı ılk benzıncıye gırdım shell 95 oktn benzin aldım 73 litre doldu hatta fis suan onumde litre fiyatı=4.160 tl den 305 tl'ye denk gelıyor..sizinkinde bır yanlıslık olabılır benzinin litre fiyatını 3850 tlden alsanız dahı 277 tlye denk gelıyor.sızın aracınıza yanlıslıkla mazot koymasınlar

Yorum

welcome

Yorum

İşleniyor...
                  X