Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Merhaba

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Merhaba

Orjinal yazı sahibi: Seyyah
    Kusura bakmayın ama sizin yazdıklarınıza yorum bile yapmayacağım sevgili emynation
    tüm gercekleri göz önünde tutunca yapmaya gerek yok haklısınız

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emynation
      Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
      112 lik tsı a göre peki? ya da 170 lik? denedin mi hiç?
      122 lik

0-100 de oldukça iddalıyım dsg ve aracımın 200 kg kadar daha hafif olmasından dolayı güveniyorum tabi
      Max süratta işler tabiki değişir. Sonuçda Opelde bi alman

Ayrıca adım Davut, bilgisayar ve internet hizmetleri ile ilgili uğraşıyorum aranıza Alaşehir/Manisadan katılıyorum 25 yasındayım .

emeyeneysın nick li arkadaşım...

10 DSG den 2 si yokuşta kaydırıyor.(300 ms de bir mm kaydırıyor)
      Garantiden değiştiriyolar ama aynı şanzumanı takıyolar..
      ya tutarsa..

Benim bildiğim Renault Brodway otomatikler kaydırıyodu..onlarda çürüdü artık.
      Bizim semt teki sürücü kursunda var hiç söforlugu olmayanlar için birebir...

he bu arada bizim şirket almış 5 tane gümüş 122 lik golf jant kapaklı şehir içi git-gel lerde ideal miş park yeri falan 10 numara..
      şirket arabası dediğin ufak olcak...

Bide bana bu fanboys olayını bi açıklarmısın..Nedir bu fanboys...Midline ile Trendline arası bi donanımmı...Her cümlende geciyor..Sponsoru falan mısın...Fanboy mu fanboys mu ne dir doğrusu...

motor olayına gelince merak ettiğim bişi daha var..niye 122 beygir...120 veya 130 değilde...120 ydi ıkındık 2 daha çıktı olayımı...bi sorsan da solesen bana...

Son olarak...
      122 160 162 170 karekök 144 beygir TSİ MSİ TDİ TFSİ TMSF bile olsa senin araba bi yere kadar....

Yorum

Kİmse burada vw kötü araba demiyor. Aksine bende bu aracımı alırken passat ile insignia arasında kaldım ve insigniayı tercih ettim. Ama şu var passat bu son kasasıyla bende acayip hayal kırıklığı yarattı. Aynı kasaya yama yapmışlar neyse... Burada esas olan araçların neler yapabileceğini ve gerçekleri çarpıtmadan yok bu ondan daha iyi demek için değilde bilgi paylaşımı esasına göre yapsak daha iyi olur. BUgüne kadar böyle oldu bundan sonrada olacağına eminim. Yanlız kalkışı teknik veride 9.5 sn olan bir aracın realde 7-8 sn arası kalkması sırf bana değil arabalarla ilgilenen herkese komik gelir. İbre hatası muhtemeldir gibime geliyor... Bence 122 bg bir arabayı gidipte d sınıfı 180 bg aracı karşılaştırmak insignia yı bir cls350 veya 5.30 larla karşılaştırmak bigi birşey belki daha ütopik. Neyse arkadaşımızı daha fazla kırmayalım ama bu forumda her şehirde bir insignialı mutlaka vardır. Mesela Ankaraya yolun düşerse beni ara... Bir bakalım golf 122 ile insignia 180 nasıl gidiyormuş...
        2011 1.6 T 180 hp Insignia Edition Elegance P. / Teknik Gri

Yorum

İç dizayn ??? komik olmayın allah askına navigasyon cihazında bile dvd si olmadan calısmıyor bu kadar harika madem opel oraya bir dahili hafıza koyup yapamadımı ne yani ben şimdi navigasyonu calıstırcagım diye dvdmi takıcam ?

Tabiki hayır. DVD sadece ilk setupta haritayı alete yüklemek için kullanılıyor. Daha sonra cd siz çalışıyor. BU arada ben dvd800 ün performansınıda beğenmeyenlerdenim. Hatta bu forumda herkes flyaudio nun daha iyi olduğunu söylüyor. Ama bu özelliğin iç dizaynla ne alakası var onu çözemedim. dizayn demek görsellik demektir. İşlevsellik olarak konuşursakta bütün tuşların işlevselliği ve ulaşımıda son derece kolay ve kullanışlıdır. Sizin araçlarda polo-jetta-golf-passat-cc aynı iç dizaynı kullanıyor. BUmudur yaratıcılık ve işlevsellik. Adamlar o0 kadar mükemmelini bulmuşlarki senelerdir allayıp pullayıp türk kullanıcısına yine aynı dizaynı yutturuyorlar. Şimdi birde karoserde başladı aynı durum. caddyden passata kadar hepsinin önü aynı dizayn. Hakikaten bu vw çok yaratıcı...

fanboysluk yapmayalım dikkat ettiyseniz 0-100 alır dedim 100 den sonrası sizin dedim en azından ben neler yapabilecegimin farkındayım ya siz ? Fanboyslukdan öte gidemediniz.

Hala aynı laf.. Sıkılmadınız mı ? Tamam alır diyince rahatmı edeceksiniz. Sizin araç 9.5 sn. bizimki 8.9 sn. Yorumu siz yapın. Esas fanlık yapan sizsiniz fabrika verilerinden iyi dediğiniz aracı bizim fabrika verileriyle karşılaştırıyorsunuz. Belki bizmkide iyidir diyorum bende Bunu anlamanın tek yolu araçları kafa kafaya getirip denemek. Bİz bu araçları alabileceğimiz en iyi olduğuna inandığımız için aldık sizde golf tercih etmişsiniz. Bu bir tercih ve zevk meselesi.. Ancak bu tercihleri yaparken gerçeklerden sapmamak ve doğruyu kabul etmek lazım. BUnları yapmadığınız için esas fanboyluğu siz yapmış oluyorsunuz.

Hadi ordan demek cok süper bir kişiliğiniz var ))

Tanımadığınız bir kişinin kişiliği hakkında yorum yapmak haddiniz değil. Ama hadi ordanı sizin yorumlarınıza dedim ve bunu hala söylüyorum. Gerçekçi olun biraz.

Son oralar 180hp>122hp 230nm>200nm 1.6>1.4
          2011 1.6 T 180 hp Insignia Edition Elegance P. / Teknik Gri

Yorum

welcome
            Sayın enemynation
            http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
            2.0 CDTI
            Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

şuan insignia almıs olsaydım,10 tane emynation gelse yazdıkları hiç umrumda olmazdı ki sanıyorum burdaki arkadasların da öyle

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hasan
                Videodaki 122 hp manuelse şayet 7.5 civarı saniyede 100e çıktı DSG li hali daha seri olur bence.
                yok öyle birşey hasan cım.. şirkette bir arkadaşımda var highline 122 ps dsg..
                benim 180 lik canavarın eline su bile dökemez..
                bizdeki handikap aracın sürekli patinaja geçmesi sebebiyle tc nin devreye girmesi ve o anlarda yaşanan fasıla olur..

F20 116i Sportline Deep Sea Edition

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tunacullu
                  Kİmse burada vw kötü araba demiyor. Aksine bende bu aracımı alırken passat ile insignia arasında kaldım ve insigniayı tercih ettim. Ama şu var passat bu son kasasıyla bende acayip hayal kırıklığı yarattı. Aynı kasaya yama yapmışlar neyse... Burada esas olan araçların neler yapabileceğini ve gerçekleri çarpıtmadan yok bu ondan daha iyi demek için değilde bilgi paylaşımı esasına göre yapsak daha iyi olur. BUgüne kadar böyle oldu bundan sonrada olacağına eminim. Yanlız kalkışı teknik veride 9.5 sn olan bir aracın realde 7-8 sn arası kalkması sırf bana değil arabalarla ilgilenen herkese komik gelir. İbre hatası muhtemeldir gibime geliyor... Bence 122 bg bir arabayı gidipte d sınıfı 180 bg aracı karşılaştırmak insignia yı bir cls350 veya 5.30 larla karşılaştırmak bigi birşey belki daha ütopik. Neyse arkadaşımızı daha fazla kırmayalım ama bu forumda her şehirde bir insignialı mutlaka vardır. Mesela Ankaraya yolun düşerse beni ara... Bir bakalım golf 122 ile insignia 180 nasıl gidiyormuş...
                  ben izmir'deyim beklerim.. golf dsg de kullandım 122 lik.. başka arkadaşlar da hem benim insignia yı hem de golf ü kullandı..
                  sonuç mu?
                  sonucu buradaki herkes biliyordur..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
                    [
                    Burda Astra 1.4 140 hb araçlarda var onlarda aynı tezi savunuyorlar ama kimse kimseyi Fanboysluk mertebesinde itici mesajlar atmıyor.

Yorum

İşleniyor...
                    X