Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Herkese merhaba..

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Herkese merhaba..

Herkese merhabalar,

Adım Gökhan. İstanbul Anadolu yakasında yaşıyorum. 20 yaşındayım. Öğrenciyim. Haziran 2009 çıkışlı 1.6 115HP Cosmo Safir Siyah bir Insignia kullanıcısıyım. Aranızda olmak beni mutlu etti. Düzenlenecek buluşmalara katılmaktan keyif alacağım.
    Opel Insignia 1.6 115 HP Cosmo Safir Siyah

Ynt: Herkese merhaba..

welcome

Yorum

hoş geldiniz...

Yorum

aracınızı sıfırmı almıştınız, 115bg kullanıcısı olarak aracla ilgili yorumlarınız nasıl, performans, güç sizce nasıl, biçok kişi 115liklerden şıkayetçi bildiğiniz gibi....

Yorum

Hos geldin adas her toplantiya bekleriZ. Bu arada 115ligi biraz anlatirmisin
          F30 Sport+

Yorum

welcome

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

welcome

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

welcome
                Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Hoşgeldin arkadaşım buarada benimkide 115 bg yalnız değilim artık hahha))

2011 Astra J Sport 1.3 Eco - Siyah - Navi

Yorum

Hosgeldiniz iyi forumlar

Yorum

welcome
                      Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
                      Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
                      VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

tekrar merhaba,

hoşbulduk çok teşekkür ederim..
                        Öncelikle aslında bana kalırsa 115 hp istisna anlar dışında yeterli. istisnadan kastım yokuşta 2. viteste kaldığınız zamanda, trafikte devir düştüğünde hızlanma anında sıkıntı yaratabiliyor. şöyle bir dezavantajıda sürekli vites değişimi yapmanız gerekiyor e tabi debriyaj balatasıda bu paralellikte eskiyor ve değişim zamanınıda kısaltıyor haliyle. ancak hızlanması 3000 devirden sonra gayet iyi bence ama bu da benzin sarfiyatını arttırıyor. benim şanssızlığım şu yönde oldu, aracı aldığım zaman ötv indirmi vardı, gedizlere gittiğimizde haziran ayı teslimatında ne gelirse onu vereceğiz dediler, haliyle kabul etmek durumundaydım. şansıma cosmo donanım ve siyah geldi eğer 180 gelseydi daha iyi olacaktı ama 115 geldi. şu an için çok büyük bir sıkıntı yaşatmadı bana aslına bakılırsa şikayetçide değilim zira bu araç touring arabası yani kalkış yapıp kimseyle yarışacağım yok duruşu bence yetiyor. he tabi 180 olsaydı fena mı olurdu ? bence güzelde olurdu ama olsun şu an için bir şikayetim yok hatta 115in bile benzin sarfiyatı fazla geliyor çünkü devirli kullanmak gerekiyor. bence 115 değilde 125 ya da avensis gibi 132 bg civarında olsaydı atmosferik olarak büyük sıkıntı yaratmazdı gibime geliyor. ancak opel mühendislerinin illaki bir bildikleri vardır diye düşünüyorum yoksa bu motor seçeneğini sunmazlardı
                        Opel Insignia 1.6 115 HP Cosmo Safir Siyah

Yorum

Tebrikler dostum iyi açıklamışsın bende gayet memnunum aracımdan birtek yakıt dışında((

2.vitestete aşırı dik yokuş olmadığı sürece çok iyi çıkıyor bence

2011 Astra J Sport 1.3 Eco - Siyah - Navi

Yorum

vites değişimi her arabada oluyor o önemli bi fark değil ama objektif bir yorum olmuş, teşekkürler.
                            F30 Sport+

Yorum

hoşgeldin
                              ophell'e üyemisin?
                              InsigniaTEAM

Yorum

İşleniyor...
                              X