Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Herkese Merhaba

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Herkese Merhaba

Merhabalar,
    2 yıl önce eşime alıp 1 sene sonra sattığımız Corsa'dan sonra 2 gün önce teslim aldığım Insignia 2.0 CDTI 130hp Edition + Elegance ile ben de Opel kullanıcıları arasına katıldım.
    31 yaşındayım, İzmir'liyim - İstanbul'da yaşıyorum, evliyim ve 5 aylık bir oğlum var.
    Medikal malzeme üreten Amerika merkezli bir firmanın Türkiye Satış Müdürü'yüm.

Bu forumu google'da arama yaprken tesadüfen buldum ve çok mutlu oldum; gerçekten çok faydalı paylaşımlar yapılmış. Umarım bu paylaşımlarda benim de bir katkım olur.
    Emeği geçenlere teşekkürler... clapclap

Ynt: Herkese Merhaba

welcome Aracınız hayırlı olsun
    Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
    Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
    VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

hoşgeldiniz adaş,forumda 130luk dizel aracına kavuşan ilk kullanıcı sizsiniz,araçla ilgili bilgi verir misiniz? performans,kabin gürültüsü fiyat vs.
      Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

welcome Gle gle kullanın
        2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
        [center]

Yorum

hoşgeldiniz
          InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: insigniaT
            hoşgeldiniz adaş,forumda 130luk dizel aracına kavuşan ilk kullanıcı sizsiniz,araçla ilgili bilgi verir misiniz? performans,kabin gürültüsü fiyat vs.
            Yok ilk değil ama ilk kullanıcı bilgi vermedi
            Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
            Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
            VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Teşekkür ederim..
              Performansı benim açımdan gayet tatmin edici, hatta bundan önceki aracım 1.6 FSI Passat olduğu için tatmin ediciden de öte pray
              Şaka bir yana 2.0 160hp test sürüşü yapmıştım ve performansından çok memnun kalmıştım ancak sipariş aşamasında, 130 hp'de daha düşük performans endişesi olmadı desem yalan olur. Arada mutlaka fark olacaktır ancak yüksek torku ile 130hp bence gayet tatmin edici. Sadece 2 gün oldu ama ani hızlanmalarda, yokuş yukarı çıkışlarda son derece akıcı.
              daha somut ve rakamsal değerleri aracı daha fazla tecrübe ettikten sonra verebilirim.
              Ses yalıtımı konusunda bence başarılı denebilecek noktada. Yol alırken ne motor ne de asfalt sesi beni rahatsız etmedi en azından..

Yorum

welcome

Yorum

hoş geldiniz.... sizinde bu foruma faydalı paylaşımlar yapacağınızdan eminim... hayırlı olsun aracınınız
                  F30 Sport+

Yorum

welcome

Allah çocuğunuza sağlık sıhhat versin ve analı babalı büyütsün

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
                      welcome

Allah çocuğunuza sağlık sıhhat versin ve analı babalı büyütsün
                      çok teşekkür ederim, hepimizin inşallah.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Ugur
                        Teşekkür ederim..
                        Performansı benim açımdan gayet tatmin edici, hatta bundan önceki aracım 1.6 FSI Passat olduğu için tatmin ediciden de öte pray
                        Şaka bir yana 2.0 160hp test sürüşü yapmıştım ve performansından çok memnun kalmıştım ancak sipariş aşamasında, 130 hp'de daha düşük performans endişesi olmadı desem yalan olur. Arada mutlaka fark olacaktır ancak yüksek torku ile 130hp bence gayet tatmin edici. Sadece 2 gün oldu ama ani hızlanmalarda, yokuş yukarı çıkışlarda son derece akıcı.
                        daha somut ve rakamsal değerleri aracı daha fazla tecrübe ettikten sonra verebilirim.
                        Ses yalıtımı konusunda bence başarılı denebilecek noktada. Yol alırken ne motor ne de asfalt sesi beni rahatsız etmedi en azından..
                        tam da tahmin ettiğim gibi güle güle binin kazasız belasız inşallah
                        Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

Gule gule kullanin 130 beygirinizi ))
                          tecrubelerinizi merakla bekliyorum

Yorum

İşleniyor...
                          X