Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Selamlar

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Selamlar

Herkese selamlar

Adım Bedrihan 36 yaşındayım Konya'da yaşıyorum.Acil servis doktoruyum . 20 gündür 2011 model , beyaz , opel insignia 1.6 T 180 HP Cosmo sahibiyim . Aracı aldığım andan itibaren çocuk gibiyim , sanki bu araçta kendimi ruhumu buldum . Sık sık camdan aracı seyredip mutlu oluyorum . Daha önce opel vectra , Passat 1.9 tdi kullandım . şimdi 2006 Alfa Romeo 156 1.6 ve 1977 ford granadam var (ford herşeyi ile orjinal )

İnsignia'mı çok seviyorum . Dediğim gibi araç sanki benim için özel yapılmış

Ancak nadirde olsa Turbo da anlık kesinti problemi yaşıyorum . Servisle görüştüm , bana ilk kez böyle bir şikayetle karşılaştıklarını aracın herhangi bir hata vermediğini söylediler . Forumu biraz incelediğimde bu problemle karşılaşan arkadaşlar olduğunu gördüm . Okuduklarımdan anladığım kadarıyla yazılımla ilgili bir sıkıntı var ve güncelleme yapıldığında bu sorun ortadan kalkıyor ama performansla ve turbo sesiyle ilgili başka sorunlar oluyor

Bu konuda bilgisi olan arkadaşların yardımı olursa minettar olurum...

Ynt: Selamlar

welcome Doktor sayısı artıyor Aracınız hayırlı olsun kazasız belasız kullanırsınız inşallah Turbo kesintisi yazılımla hallediliyor ama performans düşüşü gözleyenler de oldu.
    Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
    Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
    VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Öncelikle hoşgeldiniz. Ben 7 aydır Insignia sahibiyim halen o çocukluktan çıkamadım bende camdan seyrediyorum Turbo kesintisi bende olmuyor ama aynı sorunu yaşayan bir arkadaşım vardı ona bir sorayım size tekrardan bilgi vereyim
      Beyaz tutkudur.

Yorum

Eveeet sonunda bir dr.daha aramıza katıldı.Hayırlı olsun aracınız,doğru tercih yapmışsınız ve doğru yerdesiniz.Diğer araçlarınız da güzel araçlar..Hatta 77 granada harika bir otomobil,çocukluğumdan beri çok sevdiğim bir araçtır. ))
        Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

welcome

Keyifli Sohbetler

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

hoş geldiniz...
            F30 Sport+

Yorum

Orjinal yazı sahibi: aligunes
              Öncelikle hoşgeldiniz. Ben 7 aydır Insignia sahibiyim halen o çocukluktan çıkamadım bende camdan seyrediyorum Turbo kesintisi bende olmuyor ama aynı sorunu yaşayan bir arkadaşım vardı ona bir sorayım size tekrardan bilgi vereyim

Çok teşekkürler ilginize..

Forumda yazan tüm arkadaşlara teşekkür etmek istiyorum . Bilmiyorum farkındamısınız ama burda gerçekten bir sıcaklık var Aile ortamı gibi ...

Bu sıcaklığı daha önce sadece fanatiği olduğum takımın Forumunda hissetmiştim . Emeği geçen herkesin ellerine sağlık

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Seyyah
                Eveeet sonunda bir dr.daha aramıza katıldı.Hayırlı olsun aracınız,doğru tercih yapmışsınız ve doğru yerdesiniz.Diğer araçlarınız da güzel araçlar..Hatta 77 granada harika bir otomobil,çocukluğumdan beri çok sevdiğim bir araçtır. ))
                77 granada benim çocuklukta tanıştığım ilk arabaydı . Babam Almanyadan gelmişti lacivert bir granada ile köyde hepimiz uzay aracı olarak algılamıştık

Yorum

hoşgeldiniz...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: drbeders
                    Orjinal yazı sahibi: Seyyah
                    77 granada benim çocuklukta tanıştığım ilk arabaydı . Babam Almanyadan gelmişti lacivert bir granada ile köyde hepimiz uzay aracı olarak algılamıştık
                    Güzel bir anı

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

welcome aracınız hayırlı olsun Allah ağız tadıyla binmeyi nasip etsin bol keyfli sürüşler

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Hoşgeldiniz
                        InsigniaTEAM

Yorum

hosgeldınız

ORJİNAL F10 MSPORT

Yorum

welcome

Yorum

welcome
                              2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                              [center]

Yorum

İşleniyor...
                              X