Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Merhaba

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Merhaba

Merhaba arkadaşlar, adım Kurtuluş, istanbulda yaşıyorum, avukatım. Aranıza yeni katılanlardanım, bende 2011 Opel İnsignıa 1.6 turbo, siyah cosmo(dvd800) donanım bir araç aldım. Gerçi araç hala gemide ve gelmesini bekliyorum. Daha önce hiç opel marka bir aracım olmadı ve son aracımda bir arazi aracıydı ama insignıa özellikle görünümüyle kafamdaki bütün araç imajlarını yıktı, umarım yanılmıyorumdur ve iyi bir tercih yapmışımdır. Yine autoshowda bütün standları gezdim, insignia kendi segmentinin üzerinde bir araç olduğunu açıkca gösterdi. Hatta bi süre aracın siparişini vermedim ve yeni passatı bekledim ama fuarda görünce insignia ile karşılaştırılamayacağını anladım. Forumlardan okuduğum kadarıyla yakıt tüketimi ve bikaç ufak tefek sıkıntı dışında araç sahiplerinin memnuniyeti üst safhada. Yakıt benim için sıkıntı olmayacak ( eski bir Land Rover kullanıcısı olduğum için) , sizlerin bana araçla ilgili tavsiyeleriniz olursa çok memnun olurum, iyi günler..

Ynt: Merhaba

welcome Umarım en kısa sürede kavuşursunuz Insignia nıza Hayırlı olsun
    Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
    Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
    VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Öncelikle hoşgeldiniz.2010 modellerde bile ufak tefek sorun denilen şeylerin çoğu kalktı 2011 ler daha da iyi olur diye düşünüyorum.Yakıt tüketimine gelince hız sabitleyici kullanır iseniz land rover a göre memnun kalacağınızdan eminim ama ilk zamanlar insan gaza basmadan duramıyor.Araçla ilgili tavsiye ise keyfini çıkarın ama eşke flexride da olsaydı
      İnsignia 1.6 Turbo edition elegance paket 17" jant teknik gri

Yorum

Tekrar merhaba, flexride opsiyonunu bende istedim ama o zaman aracın bana teslimi ocak ayını bulacaktı o yüzden vazgeçtim..

Yorum

Aracınız şimdiden hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler dilerim. Flexride hakikaten mükemmel bir sistem ama yok diye çokta canınızı sıkmayın flexride olmadan da aracın hakkını fazlasıyla verebilenler var aramızda

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

hayırlı olsun kurtuluş bey. çok doğru bir karar vermişsiniz insigniayı seçmekle.güle güle kullanın.

Allah bana nasip eder inş

1998 Opel Vectra 2.0 Cdx

Yorum

hoşqeldiniz aracınız hayırlı uğurlu olsun Allah kazasız belasız bol keyfli sürüşler nasip etsin. çok qüzel bi seçim yapmışsınız qerçekten siyah renkte İnsiqnia ya farklı bi hava katıyor. Alperen beye bende katılıyorum, bizim araç 2010 model ve şimdiye kadar hiçbir sorun çıkmadı ve inşallah bundan sonra da bu böyle olur, sadece benim için değil hepimiz için. içiniz rahat olsun zaten aracınız qelsin daha içine ilk bindiğiniz andan sizi büyülemeye başlıycak ve o an ne kadar doğru bir tercih yaptığınızı anlıycaksınız tekrar hayırlı olsun keyifli sohbetler.

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Hayirli olsun. Guzel secim. ben 35000 km civarindayim su anda ve ciddi bir sorun yasamadim.

Yorum

Doğru zamanlama,doğru tercih,vee doğru yerdesiniz...Hoşgeldiniz
                  Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

welcome hayırlı olsun..
                    2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                    [center]

Yorum

hoşgeldiniz
                      InsigniaTEAM

Yorum

hoşgeldiniz faydalı forumlar

Yorum

welcome obaa
                          http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
                          2.0 CDTI
                          Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

welcome

Allah kazasız belasız sürüşler nasip eylesin

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Teşekkür ederim arkadaşlar, herkese kazasız belasız sürüşler..

Yorum

İşleniyor...
                              X