Duyuru

Collapse
No announcement yet.

dh enteresavar dan selamlar

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: dh enteresavar dan selamlar

welcome
    Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

pardon kendimdende kısaca bahsedeyim aslen samsunluyum,ankarada ikamet ettim uzun bir süre ,istanbulda okudum,şu anda ise karadeniz bölgesinde bir ilde ikamet ediyorum(özel nedenlerden dolayı il belirtemiyorum sorry) ama bir kamu devlet hastanesinde doktorum kısaca özetim bu

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Destiny
        DVD800 'den artık vazgeçseniz. FlyAUDİA var.
        DVD800 kullanıyorum. Turn push'un görüntüsünün dışında ek bir getirisinin olduğunu düşünmüyorum. DVD800'ün navigasyonu başarısız. Harita üzerinden bile yer aramanız çok zor. Haritalar halen "Başar Soft" haritaları kadar detaylı değil (%50 si bile).
        Yani DVD800'ün navigasyonu kullanıcı dostu değil.
        Ek olarak DVD video -TV göstermiyor. Haritalarını güncelleyemiyorsunuz...
        Dokunmatik ekran yok. Üstelik 4000 TL kadar ücret ödüyorsunuz.
        Ben neden DVD800 aldım diye üzülüyorum.

Orjinal yazı sahibi: ant1trust
        Bu arada nasip olursa bende nisan gibi almayı düşünüyorum ama ikinci ele güvenim kalmadı artık.Km'siyle oynanan araçlarla dolu piyasa.inşallah böylelerine denk gelmeyiz.
        Olmazsa olmazlarım:
        1-siyah
        2-19"jant
        3-sunroof
        4-dvd 800
        aslında dvd800den beklentim görsel olarak var sıfırda almayacağım ekstradan bi meblağ olmadığından ve turn.tuşu gayet şık göründüğünden olsun isterim.benim için sadece geri görüş kamerası göstermesi yeterli olurdu tek eksiği bu malesef ama tv filan izleme gibi bir düşüncem yok şuanda arabada.Ama klipleri filan izleyemiyomuyuz onu bilmiyorujm eğer öleyse benim içinde büyük esksik olur...saygılarımla

Yorum

Hoşgeldiniz.
          Dvd800 ü boşverin klip izleyemiyorsunuz turn push içinse görüntü olarak hoş,kullanımı kolaylaştırıyor ama birsüre sonra sıradan bişey gibi gelecek.flyaudio veya cyclone daha mantıklı bence.Olmazsa olmazlarınıza flexride ve sunroofu mutlaka ekleyin derim.Flex çok zevkli bişey sunroof da bu aylarda daha ferah bir ortam sağlıyor.
          http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
          2.0 CDTI
          Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Insignia
            Hoşgeldiniz.
            Dvd800 ü boşverin klip izleyemiyorsunuz turn push içinse görüntü olarak hoş,kullanımı kolaylaştırıyor ama birsüre sonra sıradan bişey gibi gelecek.flyaudio veya cyclone daha mantıklı bence.Olmazsa olmazlarınıza flexride ve sunroofu mutlaka ekleyin derim.Flex çok zevkli bişey sunroof da bu aylarda daha ferah bir ortam sağlıyor.
            sanırım turn push butonu sonradan takılabiliyo sadece görüntü amacıyla 80 tl civarı bişeymiş sanırım.Cyclone filan alıp bunuda sırf görüntü için takabiliriz sanırım

Yorum

tartışma ortamı yapmak istemem bu sebeple en başta yanlış anlaşılmamayı isterim ancak ben şahsen orjinallikten yanayım..
              bu sebeple çok işlevi olmadığını bilerek dvd800 navi olmasını istedim aracımda..
              yine şahsen aracıma fabrikasyon hali haricinde hiçbirşey taktırmayan bir düşünce yapısına sahibim.. yani anahtar tornavida vs. değmesini istemem,sökülen her bir yerin hiçbir zaman eskisi gibi olmayacağını ( esneme,gıcırdama vs. ) düşünürüm..
              ( bu sebeple de sırf afl ve alarm istediğim için de cosmo donanım aldım yoksa elektrikli koltuk ya da diğer donanım artıları ilgimi çekmiyordu,ben alırken edition + premium paket kaldırılmamış olsaydı cosmo da almazdım yanılmıyorsam onda afl vardı.. )
              benim gibi orjinaldeyse olur başka türlü olmaz şeklinde düşünen var ise mecbur ve biraz da sabır ile dvd800 tercih edecek..
              aracın içine kattığı görüntü güzel ve şimdilik işe yaramasa da kendi gözlemlediğim kadarıyla oem markaların görsellerinden ( ekrandaki iconlar,opel amblemi,yazı karakteri vs ) çok daha kaliteli duruyor ve ilave olarak da sadece navi ve audio fonksiyonlarını değil config vs. kontrol edebileceğiniz turn-push kumandanız oluyor..

F20 116i Sportline Deep Sea Edition

Yorum

Orjinal yazı sahibi: corail
                tartışma ortamı yapmak istemem bu sebeple en başta yanlış anlaşılmamayı isterim ancak ben şahsen orjinallikten yanayım..
                bu sebeple çok işlevi olmadığını bilerek dvd800 navi olmasını istedim aracımda..
                yine şahsen aracıma fabrikasyon hali haricinde hiçbirşey taktırmayan bir düşünce yapısına sahibim.. yani anahtar tornavida vs. değmesini istemem,sökülen her bir yerin hiçbir zaman eskisi gibi olmayacağını ( esneme,gıcırdama vs. ) düşünürüm..
                ( bu sebeple de sırf afl ve alarm istediğim için de cosmo donanım aldım yoksa elektrikli koltuk ya da diğer donanım artıları ilgimi çekmiyordu,ben alırken edition + premium paket kaldırılmamış olsaydı cosmo da almazdım yanılmıyorsam onda afl vardı.. )
                benim gibi orjinaldeyse olur başka türlü olmaz şeklinde düşünen var ise mecbur ve biraz da sabır ile dvd800 tercih edecek..
                aracın içine kattığı görüntü güzel ve şimdilik işe yaramasa da kendi gözlemlediğim kadarıyla oem markaların görsellerinden ( ekrandaki iconlar,opel amblemi,yazı karakteri vs ) çok daha kaliteli duruyor ve ilave olarak da sadece navi ve audio fonksiyonlarını değil config vs. kontrol edebileceğiniz turn-push kumandanız oluyor..
                +1905
                Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
                Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
                VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

İşleniyor...
                X