Duyuru

Collapse
No announcement yet.

herkese merhabalar....

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• herkese merhabalar....

Herkese selamlar, bu sıteyı 3 gundur takıp edıyorum, cok yararlı ve cok faydalı buldum, bende 1,5 ay once istanbul odaktan
    2010 1.6turbo cosmo olmpc beyaz aldım, oncekı aracımda opel vectraydı zaten, vectra nın 100 bglık motrundan snr tabı bu arac bıraz ucuyomus hıssı vaerdı ama yınede ne bılım tam olarak 180 bgi hısedemedım sankı, daha oncelerı mercedes clk200 sahıbı olmustum 163bg dı, tıpt.vıtestı, gaza bıraz fazla bastımmı gercektende koltuga yapıstıryodu adeta, gercı ınsıgnıadada vıtes kuculttukce tahrık edıyo arac cıldırıyo sankı nereye gıdıcenı sasırıyo, ama yınede dedıgım gıbı 180 bg daha farklı beklıyodum, aracım henuz 3000 km, pazartesı servıse gıtcem zaten, ılk bakım olcak daha dogrus kontrol denebılır, aracı alırken 3000de ugrayın demıslerdı, sımdılık ufak tefek sıkıntılarım var, bunlarda sıtede okudugum hep aynı sorunlar bende extra olarak bıde bagaj kapagımın zor kapanması var, dıgerlerı ıse on gogusten gelen cıt cıt sesler, duraklamaya yakın dısklerın otme sesı (ama cızık henuz henuz umarım olmazda balatalarda trw degıl orjınal gm) devırlı kullanımda turboda devır artarken anlık kesılmeler ve komprossere bındırırken anı ve anlık kasılmalar, servıste hepsını danıscam umarım benı anlayıp yardımcı olabılırler

tanısma amacıyla msj atayım dedım butun herseyı yazmısım haha

ısmım hasan elman
    istanbul gazıosmanpasa da oturuyorum, leventte ısyerım var esnafım, yasım 28,anadolu unv.işletme mezunuyum,
    aracım 2010 1.6turbo olmpc beyaz, tavan parlak sıyah, camlar sıyah, plakam 34 APG 09

Ynt: herkese merhabalar....

Orjinal yazı sahibi: HASAN_28_ist

Herkese selamlar, bu sıteyı 3 gundur takıp edıyorum, cok yararlı ve cok faydalı buldum, bende 1,5 ay once istanbul odaktan
    2010 1.6turbo cosmo olmpc beyaz aldım, oncekı aracımda opel vectraydı zaten, vectra nın 100 bglık motrundan snr tabı bu arac bıraz ucuyomus hıssı vaerdı ama yınede ne bılım tam olarak 180 bgi hısedemedım sankı, daha oncelerı mercedes clk200 sahıbı olmustum 163bg dı, tıpt.vıtestı, gaza bıraz fazla bastımmı gercektende koltuga yapıstıryodu adeta, gercı ınsıgnıadada vıtes kuculttukce tahrık edıyo arac cıldırıyo sankı nereye gıdıcenı sasırıyo, ama yınede dedıgım gıbı 180 bg daha farklı beklıyodum, aracım henuz 3000 km, pazartesı servıse gıtcem zaten, ılk bakım olcak daha dogrus kontrol denebılır, aracı alırken 3000de ugrayın demıslerdı, sımdılık ufak tefek sıkıntılarım var, bunlarda sıtede okudugum hep aynı sorunlar bende extra olarak bıde bagaj kapagımın zor kapanması var, dıgerlerı ıse on gogusten gelen cıt cıt sesler, duraklamaya yakın dısklerın otme sesı (ama cızık henuz henuz umarım olmazda balatalarda trw degıl orjınal gm) devırlı kullanımda turboda devır artarken anlık kesılmeler ve komprossere bındırırken anı ve anlık kasılmalar, servıste hepsını danıscam umarım benı anlayıp yardımcı olabılırler

ısmım hasan elman
    istanbul gazıosmanpasa da oturuyorum, leventte ısyerım var esnafım, yasım 28,anadolu unv.işletme mezunuyum,
    aracım 2010 1.6turbo olmpc beyaz, tavan parlak sıyah, camlar sıyah, plakam 34 APG 09

Hoş geldiniz.

Kazasız, belasız sürüşler...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HASAN_28_ist

ısmım hasan elman

Hoşgeldiniz Hasan Bey
      Aracınızın fotoğraflarınıda görmek isteriz
      Forumdaki herkes aracından çok memnun umarım ilk bakımdan sonra düşünceleriniz değişir iyi forumlar
      2012 insignia 1.4 T 140 Hp Yeni Stil Paket Fume

Yorum

ben aracımdan memnunun aslında ozellıklerı, kullanımı, kalıtesıyle kendını hıssetıren bı arac, ozellıkle yoldayken butun bakısların arcın uzerınde oldugunu gormek cok keyıf verıcı, tek sıkıntım aracın gucunun tam olarak hıssedememem, keske otomotık sanz,secenegı olsaydı, kesınlıkle onu alırdım, ne bılım otomotık sanz herzaman bana daha serı gelmıstır, gaza bastıkca vıtes kucultup uzuyo arac, ama duz vıteste kendınm cabalamalıyım, bıraz usengeclık var sanırım bende

Yorum

Hoşgeldiniz. tabiki 2.000 cc 163 bg (sanırım kompressor) araçtan sonra turbolu araç daha yavan gelecektir, tam güç için devirli kullanmak şart
          InsigniaTEAM

Yorum

evet komprosser du ama 2000 cc degıl, clk200ler 1800cc, 163 hp, arada tam 17bg var bıde o 2005tı yanı, bıkac beygırde yıl kaybından olusmustur dıe dusunuyorum, merak ettıgım ınsıgnıadakı motor turbo degılde normal 1.8 yada 2.0 motor yıne 180 hp olsaydı nasıl olurdu yanı aradakı farkı merak eıyorum ben, gucu daha fazlamı hıssederdık, gercı tork ta onmlı sanırım, clk nın torkunu hatırlayamıyorum, bı arkadas yazmıstı clk 270 cdı yedım dıe bu gercek olabılır, cunku gecen bende ıstınye sahılden, ıstınye park avm ye gıderken yokus yukarı bı clk200 le kalktım ısıkta, kalkıs clk ıyıydı ama yarım gaz debrıaj yayıp yakaladım ve gectım onu 3.vıteste ıbrem 140tı, sanıyelık oldu ama cok keyıflıydı, bu arac gıdıyo gercekten ama bı yandanda hızını bellı etmyo, aracı odaktan teslım aldım daha ılkgun e-5 e cıktım topkapıdan ıse gıtmek ıcın zıncırlıkuyuya kadar olan kısmda, yol gayet sakın ve akıcıydı ama gordugum aracların yavas gıtmesıydı, içimden bu arabalar nıe bole yavas gıdıo, trafıkte yokkı dıe dusunup hafıf hafıf aralardan gecmeye basladım, fakat z.kuyuya yaklasırken bı ara gozum ıbreye kaydı ne goreyım ıbre 165 gosterıo, ınanamadım yok daha neler dedım, vectradan sonra bu arac gercekten hızınızı bellı etmıyo, eyse alıscaz artık...

Yorum

ya aracın fotoyu koymaya calıstım ama boyut uzunmu ne dıdıo anlamadım, neyse umarım yolda gorursunuz benı bı gun, korna calmayı
              unutmayıknkı bende anlayayım

Yorum

fotoğraf eklemek için
                www.photobucket.com
                www.tinypic.com
                www.imageshack.us
                bu siteleri kullanabilirsiniz. sitenin kendi foto sistemi iyi değil.
                InsigniaTEAM

Yorum

kasa ağır olduğu için 180 hpyi hissedemiyor olabilirsiniz. GTC 1.6 Turbo nasıl acaba kullanan var mı?
                  Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

[IMG width=800]http://img689.imageshack.us/img689/4016/02102010006.jpg[/img]
                    [img width=800]http://img192.imageshack.us/img192/8354/29082010002.jpg[/img]

yuklemeye calıstım ama umarım dogru yapmısımdır

Yorum

sanırım yuklemeyı basardım )

Yorum

hoş geldiniz.... o kesilme sorunu motora program atılmasıyla geçiyr merak etmeyin.ç..
                        F30 Sport+

Yorum

welcome
                          Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
                          Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
                          VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

welcome
                            2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                            [center]

Yorum

Hoşgeldiniz,aracınız da site forum üyeliğinizde hayırlı olsun...
                              Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

İşleniyor...
                              X