Duyuru

Collapse
No announcement yet.

herkese merhabalar. .

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• herkese merhabalar. .

merhabalar aranıza yeni katıldım adım yasin 24 yaşındayım..bu hafta içinde insignia cosmo + navigasyon paketli beyaz insignia almayı düşünüyorum..araçla ilgili tüm artı eksikleri sizlerden öğrenerek olumlu yada olumsuz bir karar vericem

Ynt: herkese merhabalar. .

welcome

Şimdiden aracınız hayırlı olsun şunu bilin yeter verdiğiniz para karşılığında alınabilecek en iyi araçlardan birisidir .

Kafanıza takılan soruları yazarsanız daha hızlı geri dönüşler olur.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

welcome

Öncelikle almayı düşündüğünüz araç üretime başladığı yıl Yılın Arabası seçildi Tasarım ve performansta şu anda D segmentinde dikkat çeken tek araç Insignia'dır. Yeni bir araba olduğundan kronik sorunlar daha bilinmiyor ama ufak tefek bir kaç sorun çıkarıyormuş. Forumu gezerseniz daha bilgi sahibi olabilirsiniz. Ama Çağrı abinin dediği gibi arabayı alınca millet sağını solunu dinliyor

Yakıt tüketimine gelince bu forumun ortak kanaatidir, basarsan yakar; ama normal günlük kullanımda ise fabrika verilerine yakın tüketimi yakalarsınız. Ama araç fazla yakıyor diyenlere çok takmayın çünkü millet 180 Hp nin 15 kuruş yakmasını bekliyor galiba ihihi İnşallah babamın yaptığı gibi kararınızdan vazgeçmezsiniz de Insignia sahibi olursunuz.Şimdiden hayırlı uğurlu olsun.
      Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
      Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
      VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

hosgeldınız hayırlı olsun aracınız
        2011 insignia 2,0 CDTI cosmo OPC

Yorum

Hoşgeldiniz.
          InsigniaTEAM

Yorum

yorumlarınız için sağolun arkadaşlar kararımı verdim ve bugün cosmo + navigasyon beyaz renkli aracı aldım 4 5 gün içinde teslim alıcam. .sizden öğrenmek istediğim, aracın tavanını parlak siyah kaplama yapmak istiyorum. .bildiğiniz kaliteli yerler varsa bilgilendirirseniz sevinirim. .

Yorum

welcome arabanız hayırlı olsun. Çok qüzel bi seçim yapmışsınız Güzel qünlerde kazasız belasız bol keyifli sürüşler

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Hayırlı uğurlu olsun
                Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
                Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
                VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

welcome
                  2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                  [center]

Yorum

teşekkür ederim sağolun. .Allah herkesi kazalardan belalardan ve araba çizen şerefsizlerden korusun :/

Yorum

Orjinal yazı sahibi: nefret_ysn
                      teşekkür ederim sağolun. .Allah herkesi kazalardan belalardan ve araba çizen şerefsizlerden korusun :/
                      +1 haha
                      Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

welcome Hayırlı uğurlu olsun.

2009 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + 19''Dunlop + FlexRide + Cd500 Navi + Sunroof + Isıtmalı Deri Döşeme / Teknik Gri

Yorum

İşleniyor...
                        X