Duyuru

Collapse
No announcement yet.

slm arkadaşlar

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: slm arkadaşlar

Çağrı abinin videosu tüm insignia severler için zaten niye koydunız demedim orda görünce soyleyim dedim tabi paylaşın insignia severler coğalsın. kendi grubunuzdaki insanları buraya da yönlendirebilrsiniz . Tekrardan welcome
    Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
    Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
    VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

hasan arkadaşım asla yanlış anlaşılma olmasın asla böle bişey düşünme sakın benim bi gayem var zaten ne kadar çok kişiye ulaşırsak okadar iyi diyorum çağrı arkaşımızıda grupta yetkili kişi yaptım kapımız herkeze açık insignia yaya gönül veren herkezi bekliyorum hasan kardeşim yaş oalrak küçüksün benden galiba tam olarak bilmiyorum ama asla bir sitem gibi düşünme o olayı ben sadece herkeze ulaşmak ve nette başka bir örneği olmadığı için yayınladım keşke tüm insignia kullanıcıları eklesede göğsümüzü gere gere yayınlasak bu konuda anlaştığımıza göre saygılarımı iletiyorum

Yorum

Tabi abi her zaman paylaşımlarını bekleriz
        Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
        Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
        VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Aramıza hoşgeldiniz, ben de keyifli paylaşımlar diliyorum, inşallah en kısa zamanda bir Insignia sahibi olursunuz.

2009 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + 19''Dunlop + FlexRide + Cd500 Navi + Sunroof + Isıtmalı Deri Döşeme / Teknik Gri

Yorum

İşleniyor...
          X