Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia'dan önceki aracınız (olduysa)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: Insignia'dan önceki aracınız (olduysa)

1994 Şahin S
    1990 Mazda 323F
    1995 Renault kangoo 1.4
    2001 Peugeot 306 platinium
    2010 Citroen nemo 1.4
    2011 Citroen C4 VTS 2.0
    2012 Audi A3
    2013 Opel İnsignia 1.4T
    [center]
    İnsignia 1.4 T Edition Elegance [b][color=red]Stil Paket

Yorum

2005 yılı 1999 polo 1,6
      2007 yılı 2007 golf 1,6
      2011 yılı 2011 ins. 1,6 t
      2011 1.6 t edition elegance+sunroof+navi+carbon siyah SATILDI
      2014 1,6 ecoboost 182  ford kuga selective +panoramik cam tavan+tekno paket+navigasyon paketi

Yorum

1991 Doğan L 91-01 0 km
        2001 Şahin 1.6 ie 01-04 0 km
        2005 5.20 D 04-06 bazı sebeplerden dolayı satıldı 0 km
        1998 e200 06-09
        2009 linea 1.6 mj 09-12 0 km
        2011 insignia 1.6 T 1.5 hafta galerici aile dostumuzdan alıp 1.5 hafta sonra geri satıldı
        2013 latitude 1.5 dci executive (şuanki aracımız) 0 km
        Bir nokta Tofaş sahibi olmuş herkes hemen hemen
        2013 Latitude 1.5 dci executive+panaromik cam tavan+prestij paket.
        Gerçek pilot

Yorum

2004 Renault Megane
          2004 Renault Megane HB
          2006 Peugeot 407 (Şoför'lük hayatıma başladıgım araç benim için yeri ayrıdır )
          2009 Renault Laguna
          2013 Opel İnsignia
          2013 Renault Clio4

Kısaca Reno'cuyuz 2013 Ocak ayında Opel le tanıştık ve bundan sonra Opel le otomobil hayatımıza devam edicez inşallah , Tabi yine Renault'tan kopamadık İş gereği koşturmak için Clio 4 aldık Şimdi 4 gözle 2014 İnsigniyla tanışmak için bekliyoruz . Opel'in yeri ayrıdır
          ~~2013 İnsignia 1.4T Elegance Edition & Siyah & Bej Döşeme & Yeni Stil Paket & Necvox ~~
          ~~2013 Yeni Clio Icon 1.5 dCi 90 bg S&S Alev Kırmızı~~
          ~~2013 Yeni Clio Icon 1.2 Turbo EDC 120 bg Alev Kırmızı~~

Yorum

opel astra cdti 2007

Yorum

2009 ford focus 2.5 titanium hb 1.6 115 ti-vict + brc lpg 113000 de 33000e sattım yeni insignia aldım.
              Yeni insignia  1.6 170 sidi cosmo AT+sunroof beyaz.

Yorum

Renault 21 1.7 MANAGER
                RENAULT MEGANE II PRİVİLEGE 1.6 110 BG
                2016 Ford Mondeo Titanium + Platin Beyaz + Sunroof + Tekno Paket + Ford Dynamic LED

Yorum

Meganı satma sebebimiz yol tutuşunun zayıf olmasıydı. Bu yüzden passata yönelmiştik fakat 1 hafta araştırma sonunda insigniaya geçtik ve sebebini hala bilmiyorum sanırım yüksek performansı... Fakat yol tutuşu çok hoşuma gittiği söylenemez. Daha fazlasını vermesi gerekmiyor mu sizce..? ( 1.6T Cosmo )
                  2016 Ford Mondeo Titanium + Platin Beyaz + Sunroof + Tekno Paket + Ford Dynamic LED

Yorum

Orjinal yazı sahibi: MERCAN41
                    Meganı satma sebebimiz yol tutuşunun zayıf olmasıydı. Bu yüzden passata yönelmiştik fakat 1 hafta araştırma sonunda insigniaya geçtik ve sebebini hala bilmiyorum sanırım yüksek performansı... Fakat yol tutuşu çok hoşuma gittiği söylenemez. Daha fazlasını vermesi gerekmiyor mu sizce..? ( 1.6T Cosmo )
                    Selam hocam... Sedan bir otomobilin yol tutuşu karoseri yapısı gereği ezber bozamaz. (E63 AMG, Cadillac CTS-V, BMW M5'den bahsetmiyorsak) İyi ki Passat almamışsınız eğer ki onu sürseydiniz çok büyük hayal kırıklığına uğrardınız Insignia'nın yol tutuşu bekletinizin altında kaldığına göre. Vag grubu araçların yol tutuşu kendi fanlarının bile kabul ettiği derece kötü, Insignia'nın yol tutuşu ise sedan bir otomobile göre başarılı sayılabilecek bir seviyededir.
                    [COLOR=black]SADECE ESKİŞEHİRSPOR

Opel Insignia 1.6 Turbo 180 HP Cosmo - Olimpik Beyaz + DVD 800 (2010)

Fiat Bravo 1.6 MultiJet 120 HP-320 NM Sport - Lav Kırmızı + Skydome (2013)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Power
                      Selam hocam... Sedan bir otomobilin yol tutuşu karoseri yapısı gereği ezber bozamaz. (E63 AMG, Cadillac CTS-V, BMW M5'den bahsetmiyorsak) İyi ki Passat almamışsınız eğer ki onu sürseydiniz çok büyük hayal kırıklığına uğrardınız Insignia'nın yol tutuşu bekletinizin altında kaldığına göre. Vag grubu araçların yol tutuşu kendi fanlarının bile kabul ettiği derece kötü, Insignia'nın yol tutuşu ise sedan bir otomobile göre başarılı sayılabilecek bir seviyededir.
                      İnsignianın yol tutuşu zayıfsa diğer araçlar nasıldır bilemiyorum.

Bizim araçların en iyi noktası yol tutuş bence

1.4T INSIGNIA

Yorum

Kıyas degil benim görüsüm meganların fluence hatta latitude yol tutuslari berbat.. passat hala aklimda satarsak dusunulcek kasa b6 passat insignia da guzel ama yuksek yapisi biraz yol tutusuna etki ediyor. Passati deneme firsatim olmadi.. insignia yi cok denedim ama yol tutusu cok iyi diyemiyorum. Hele ki yagmurlu yolllarda. Sizin gorusleriniz nedir

Yorum

Spor kullanimda tiptronik modda daha iyi yol tutuyor bence. Cunku otomatikte yuksek vitesle viraja girdigimiz icin biraz kayma olabilir. Ama gercekten yeni insignia cok konforlu.
                          Yeni insignia  1.6 170 sidi cosmo AT+sunroof beyaz.

Yorum

Kıyas degil benim görüsüm meganların fluence hatta latitude yol tutuslari berbat.. passat hala aklimda satarsak dusunulcek kasa b6 passat insignia da guzel ama yuksek yapisi biraz yol tutusuna etki ediyor. Passati deneme firsatim olmadi.. insignia yi cok denedim ama yol tutusu cok iyi diyemiyorum. Hele ki yagmurlu yolllarda. Sizin gorusleriniz nedir
                            Ben bu araçların hepsini kullandım (insignia passat latitude) latitude sahibinin kendim kısa bir insignia maceramda vardı insignia bu segöentteki en iyi yol tutuşuna ageesiflige imkan veren araçtır en komforlusuda latitudedir bu segmentte bence baska araçlar alınmaz insigniayı bem cok beğenmiştim siz ne bekliyorsunuz anlamadım açıkcası latitudede yol tutuş çok iyi degil bu bir gercek konfor odaklı araç olduğunda syspansiyonlar yumuşaktır yüksek hızlarda bunu hissettirir ama passat cok vasattı süspansıyonlar cok sert cok asırı derecede rahatsız ediyor ben hiç beğenmedim ne konfor var ne performans fiyatlarda gayet üst seviyede insignia ile devam edin bu sınıfta diğer araçlar üzer.
                            2013 Latitude 1.5 dci executive+panaromik cam tavan+prestij paket.
                            Gerçek pilot

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ByOFLEE

Ben bu araçların hepsini kullandım (insignia passat latitude) latitude sahibinin kendim kısa bir insignia maceramda vardı insignia bu segöentteki en iyi yol tutuşuna ageesiflige imkan veren araçtır en komforlusuda latitudedir bu segmentte bence baska araçlar alınmaz insigniayı bem cok beğenmiştim siz ne bekliyorsunuz anlamadım açıkcası latitudede yol tutuş çok iyi degil bu bir gercek konfor odaklı araç olduğunda syspansiyonlar yumuşaktır yüksek hızlarda bunu hissettirir ama passat cok vasattı süspansıyonlar cok sert cok asırı derecede rahatsız ediyor ben hiç beğenmedim ne konfor var ne performans fiyatlarda gayet üst seviyede insignia ile devam edin bu sınıfta diğer araçlar üzer.
                              Passatın en büyük dezavantajı kötü yol tutuşu zaten. Bu arada Renault Latitude D değil E yani "Executive" sınıfında yer alan bir otomobildir. Insignia ve Passat D sınıfı otomobillerdir. Latitude'ün rakipleri BMW 5 Serisi, Mercedes E serisi, Volkswagen CC vs.dir.
                              [COLOR=black]SADECE ESKİŞEHİRSPOR

Opel Insignia 1.6 Turbo 180 HP Cosmo - Olimpik Beyaz + DVD 800 (2010)

Fiat Bravo 1.6 MultiJet 120 HP-320 NM Sport - Lav Kırmızı + Skydome (2013)

Yorum

Passatın yol tutuşuna ilk defa bu kadar olumsuz gorus sunan birini duydum dogrudur kullanmadim bilmiyorum. Renaulttu ornek verdim yani renonun arabalarinin yol tutusu malesef yok ama guzel konforlu araclar haklisiniz. Daha iyi olabilirdi bence kasasi biraz yukarda kalmis gibi

Yorum

İşleniyor...
                                X