Duyuru

Collapse
No announcement yet.

app plaka yaptıracağım, fikir yardımı...

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: app plaka yaptıracağım, fikir yardımı...

ben sahibinden.comdaki ilanlardan biriyle görüşmüştüm, yukarıda eklediğim gibi BMW'nin plakasını sormuştum, nasıl isterseniz öyle yaparız dedi adam. bence sende bu plakadan istediğini belirt abi, çoğunluğunda dediği gibi BMW'deki güzel o olmazsa İstanbul APP olsun, gerisi tırt. fransız felan biraz ters bence, zaten çok göze batıyor.
    InsigniaTEAM

Yorum

BMW'deki cok sade, bence App yaptırıyorsan yazı karakterleri biraz göze batmalı.. gördüğüm kadarıyla senin plakalarında herhangi delik vida vs yok..
      çerçeveleride siyah değil, bana sorarsan hiç oynama plakan öyle kalsın.. ben plakam daha önceden vidayla delinmiş oldugundan dolayı Fransız App yaptırdım ama çokta fazla begenmiyorum açıkçası. Abimin Jettanın plakasının çerçevesini tinerle silip direkt tampona monte ettim, benim App'den daha güzel oldu.

Uzun lafın kısası yazı karakterlerini sade birşey yaptıracaksan App olmasına hiç gerek yok.. Çerçeve beyaz olsun tampona yapıştırılsın yeter..
      *İmza görseliniz kurallara aykırıdır, düzenleyip tekrar yükleyiniz.

http://i1239.photobucket.com/albums/ff517/agyagar/bmw/61A2578A-358B-4144-BB24-07115DC89457_zpsy87xnswe.jpg

BMW F30 320i ed M Sport 40th Year Edition 205+ Hp

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
        Bülent abi seninklkinin modeli ne? yakışır mı benimkine?
        34 uf 0213 plaka ile aynı sanırım.Senin plaka harf ve rakamların çok güzel,bence hepsi güzel durur.Ama ben sanki peugeottaki daha gider gibi düşündüm.
        Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

gökhan bence "istanbul app" yaptır, vatandaşı aradığında "istanbul app" dersen o anlar, bülent abininkinden.... bu arada çercevesiz düz olcak demeyide unutma....

Yorum

Gökhan benimkilerde çerçevesiz istanbul APP , çift mühürlü..
            İstersen yaptırdığım kişinin telefonunu vereyim..

Birde sahibinden.com da çift mühürlü yapan bir yer var .

http://www.sahibinden.com/ilan/hizme...576683/detay/?

Yorum

Bülent abininkinden yaptır bence en orjinali onlar çünkü.. Bende aynısından var..

Yorum

İşleniyor...
              X