Duyuru

Collapse
No announcement yet.

SİZCE SPORTS TOURER Mİ YOKSA SEDAN MI???

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• SİZCE SPORTS TOURER Mİ YOKSA SEDAN MI???

selam arkadaşlar
    ben arabamı 14 mayıs 2010 tarihinde aldım. daha önce bayilerde cok araba baktım. sedan modellere bakıyordum ama bir türlü içime sinmiyordu. bu sırada bircok arabayada baktım ama alabilecegim paraya göre en dolu araba insignia idi. almış oldugum arabayı internetde gördüm ve bunun üstüne düşmeye başladım. istedigim bazı özellikler vardı; beyaz renk - bej döşeme - panaromik tavan - dvd 800 gibi. istediğim arabayı 1 haftada bulabildim ve hemen aldım. sw olarak işimle ailemle hiç bir alakası yok ama görüntüsü bana göre çok güzel. sizin düşüncelerinizide merak ediyorum... sports tourer'mi yoksa sedan mı?

Ynt: SİZCE SPORTS TOURER Mİ YOKSA SEDAN MI???

her ikiside bence ikiside süper bugün yeni passat sw gördüm iğrençti

2011 Astra J Sport 1.3 Eco - Siyah - Navi

Yorum

Yorum

Kesinlikle tercihiniz çok iyi ayrıca arabanız çok güzel maşallah allah kaza bela vermesin.Eğer geniş bi aile olsaydım veya işim gereği bana yarayacak olsaydı kesinlikle insignia sports tourer alırdım...
        <1,6 Turbo Cosmo Beyaz,Dvd 800 Navi,Flexride,Sunroof,19'jant>

Yorum

aracınız şuana kadar üretilmiş en yakışıklı station bunu ABARTMIYORUM!
          Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

aracınız qerçekten çok qüzel maşallah.. Allah nazarlardan esirqesin.. bence mükemmel bi tercih yapmışsınız.. hele 19'' jantlar bu arabaya ayrı bi hava katıyor beyaz & panaromik cam tavan :P qüle qüle kullanın aracınızı Allah ağız tadıyla binmek nasip etsin.. sedan ayrı bi qüzel sport tourer ayrı bi qüzel.. sonuçta ikisi de İnsiqnia ikisi de çok özel..

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Insignianın iki modeli de bence çok başarılı Sw çok başarılı hafif yüksek olsa Auidi Q7 gibi gözüküyor yandan seçiminiz çok doğru olmuş Güle güle kullanın

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Ben Sedan alırdım ama Insignia da SW diğerleri gibi kötü durmuyor aksine SUV havası katıyor. Aracınız da çok güzel maşallah
                Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
                Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
                VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Ben sedanı tercih ederim ama sw araclar icinde de rakiplerine taş cıkartıyor yine tek secenek İNSİGNİA

Yorum

Kesinlikle sw çok güzel,hem spor hem de geniş..İyi tercih güle güle kullanın..
                    Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Türk olarak sedan araçlar kafamızda yer ettiği için 2 araç alma imkanım olsa önce sedan, 2.araç olarak kesinlikle Insignia ST tercih ederdim
                      InsigniaTEAM

Yorum

Sizinle aynı düşünmüşüz.
                        Kesinlikle doğru bir karar vermişsiniz. İlk insignia tutkusu panoramik tavan + insignia ST ile başlamıştı bende. İşim gereği Sedan aldım. Ama kesinlikle station wagon daha güzel.

Orjinal yazı sahibi: inoda
                        selam arkadaşlar
                        ben arabamı 14 mayıs 2010 tarihinde aldım. daha önce bayilerde cok araba baktım. sedan modellere bakıyordum ama bir türlü içime sinmiyordu. bu sırada bircok arabayada baktım ama alabilecegim paraya göre en dolu araba insignia idi. almış oldugum arabayı internetde gördüm ve bunun üstüne düşmeye başladım. istedigim bazı özellikler vardı; beyaz renk - bej döşeme - panaromik tavan - dvd 800 gibi. istediğim arabayı 1 haftada bulabildim ve hemen aldım. sw olarak işimle ailemle hiç bir alakası yok ama görüntüsü bana göre çok güzel. sizin düşüncelerinizide merak ediyorum... sports tourer'mi yoksa sedan mı?
                        2010 İNSİGNİA 1.6T COSMO BEYAZ

Yorum

aracınız çok güzel, güle güle kullanın

ben de çok seviyorum sports tourer'ı :P

Ankaralı arkadaşlarla bir Ankara buluşması yapmamız lazım en kısa zamanda.

Yorum

kesinlikle ama kesinlikle sport tourer daha guzel.bence sedan kasanın arkasi pek hoş durmuyor.cam tavan olayı müthiş bir keyif zaten

Yorum

Bende st kullandığım için sübjektif bir yorum olacak belki ama özellikle panoramik cam tavanlı st gerçekten çok hoş ve tartışmasız gönlümün birincisi.İki segmenti karşılaştırmaktan ziyade diğer araçların station w. ile mukayese etmek daha doğru olur. Sedanlarımızın da havası başka.Ama St son npkta.
                              "Herşeyi Senin için yarattım diyen" RABBİNE, "Herşeyden senin için vazgeçtim" diyebilmektir AŞK.

Yorum

İşleniyor...
                              X