Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2.4 L insignia

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 2.4 L insignia

arkadaşlar buıck regal de 2.4 lt 182 hp ve 2.0 T 220 hp motorlar mevcut.Mavi aydınlatmalarda daha şık görünüyor.Başlangıç fiyatıda 26.245 $ http://www.buick.com/regal/2011/
    Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Ynt: 2.4 L insignia

Bilin bakalım ne oldu hahhaha.Buick in siteye girdim küt bir pencere açıldı.Online danışmanlarımızla konuşmak istermisiniz diye.Yesss dedim anında.Eleman bağlantı chat penceresinden.Hoş beş falan dedim en ufak motor kaç sizde yani usa da dedi 2.4 lt ecotec DI 182 hp.İyimiş dedim.Peki dedim sizde bu arabanın rüzgar direnci kaç bizde cd=0.27 dedim amerikalı apıştı kaldı muhaha muhaha muhaha muhaha

İLK AŞKIM 2009 Opel Insignia EDITION ELEGANCE 1.6
    17'' Michelin Primacy HP Safir Siyah(Satıldı) / SEAT LEON 1.4 125 HP TSİ STYLE+COPA  KIRMIZI
    35GB5825  A Rh+

Yorum

Orjinal yazı sahibi: taner
      Bilin bakalım ne oldu hahhaha.Buick in siteye girdim küt bir pencere açıldı.Online danışmanlarımızla konuşmak istermisiniz diye.Yesss dedim anında.Eleman bağlantı chat penceresinden.Hoş beş falan dedim en ufak motor kaç sizde yani usa da dedi 2.4 lt ecotec DI 182 hp.İyimiş dedim.Peki dedim sizde bu arabanın rüzgar direnci kaç bizde cd=0.27 dedim amerikalı apıştı kaldı muhaha muhaha muhaha muhaha
      ihihi

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Sen cahiline denk gelmişsin muhaha

Yorum

TR'ye Infinity gönderiyorlar, Buick'e Harman Kardon koymuşlar angry
          InsigniaTEAM

Yorum

Bu arada bişeye dikkat ettin mi Uğur?
            Buicklerin ses sistemi Harman Kardon huh
            Bizim insiqnialarda ise infinity ses sistemi var...
            Ayrıca direksiyonda korna yerleri de farklı, bizde direksiyonun alt tarafındayken onlarda üstte her iki yanda da var..Ve bizdeki korna yeri alttayken onlarda boşluk var direksiyonu biraz daha kaslı qöstermiş bu da..
            Ve qerçekten mavi aydınlatmalar da şık qörünüyor qüzel duruyor, yakıştırmışlar

Bazı dikkat ettiklerim de şunlar;

Onlarda qündüz yanan ledlerin renqi biraz daha maviye benziyor - bizdeyse beyaz
            Onların ön ızqarası bizim insiqnialara qöre arabaya daha ağır bi hava katmış bence
            Videolarını da izledim siteden, ve dikkatimi çekti, araba karşıdan qelirken pause yapıp baktım dikkatlice, onlarda sanırım park sensörü yok huh
            Aracın ön farlarında da, bizdeki qibi kenarları siyah değilde, ledlerin hemen kenarı turuncu ve o daha çok şık durmuş bence
            Kapı kolları bizim cosmolarda kromken onlarda normal, editionlardaki qibi qövde renqi
            Bizim insiqnialarda siyahken, onlarda tavanda arka camın üzerindeki anten qövde renqi
            Bizim DVD-800 lerden farklı bi sistem var onlarda, bizde DVD-800 yazan yerde onlarda farklı 2 şey daha yazıyor ama okuyamadım videoyu pauselediğimde yazı bulanıklaşıyor Sanırım DVD izlenebiliyor onlarda....
            Ve son olarak, bizde aynanın altında kamera varken onlarda yok.. AFL sistemi onlarda yok sadece farlar xenon

İç aydınlatması mavi ve bu qerçekten hoşuma qitti, bi başka en hoşuma qiden qörünür yanı da, ledlerin kenarının turuncu olması
            çok şık durmuş ağır bi hava vermiş

Ne olursa olsun bizim insiqnalarımız DAHA qüzel rolleyes

Yorum

Çağrı tam ben yazıyodum, ki sen benden önce belirtmişsin ses Sİ s TEMİNİ Gerçekten sitem edilmeyecek qibi değil bu...

Yorum

farlarda turuncu renk olmasının sebebi Amerika'da satılacak olmasından dolayı kaynaklanıyor.
                Mercedes, BMW, Audi, VW orada satılan modellerinde genelde tamponda oluyor bu sarılık. öylesi daha çok yakışıyor bence. bu halde pek çekici gelmedi bana.

mesela BMW 3 serisi de farın içinde, çok kötü duruyor;

InsigniaTEAM

Yorum

Bunu serviste yaptıramaz mıyız peki?
                  Yani o sarılığı tampona veya farlara yaptırma imkanımız var mı, bu konuda bilqin var mı babamın baya hoşuna qitti buickin farlarındaki duruşu
                  E benim de qitmedi değil hani fena durmuyor ufak bi değişiklik olur bizim için de ihihi

Birde çağrı, bu hani qösterqe panelindeki bilqi ekranı kırmızı renkte bizde, onun renqini değiştirebilir miyiz?? Bi qüncelleme var mı bununla ilqili yaptırabileceğimiz,
                  Mesela Passatın bu 2009dan sonraki modellerindeki qibi beyaz led olsaydı o ekran daha şık olmaz mıydı
                  Biz de değiştirebilir miyiz renqini oranın veya tüm qösterqeyi filan?

Yorum

far için birşey diyemem, sonuçta farklı markanın ürünü, burada servisler sipariş veremez sanırım.
                    en iyi ihtimalle 2.el sitelerinde çıkması bulunabilir
                    tampon içinde şu var;
                    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8903348/detay?

ama artık çok ele ayağa düştü, herkes takıyor. ben olsam almam.

gösterge rengini değiştirmek için konsolda lamba olan bölgeleri sökmek ve üstündeki smd ledleri ya boyamak yada farklı renkle değiştirmek gerekli ki smd led lehim havyasının ucundan daha küçük olan bir lamba, değişim yaparken çok sayıda ledin çöpe gitmesi muhtemel ihihi
                    InsigniaTEAM

Yorum

Murat abi gerçekten çok dikkatlisin ben o kadar ayrıntıya dikkat etmemiştim.bir de Regalle insignianın rüzgar direnci aynı değil mi??
                      Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: efemuratt
                        Bu arada bişeye dikkat ettin mi Uğur?
                        Buicklerin ses sistemi Harman Kardon huh
                        Bizim insiqnialarda ise infinity ses sistemi var...
                        Ayrıca direksiyonda korna yerleri de farklı, bizde direksiyonun alt tarafındayken onlarda üstte her iki yanda da var..Ve bizdeki korna yeri alttayken onlarda boşluk var direksiyonu biraz daha kaslı qöstermiş bu da..
                        Ve qerçekten mavi aydınlatmalar da şık qörünüyor qüzel duruyor, yakıştırmışlar

Bazı dikkat ettiklerim de şunlar;

Onlarda qündüz yanan ledlerin renqi biraz daha maviye benziyor - bizdeyse beyaz
                        Onların ön ızqarası bizim insiqnialara qöre arabaya daha ağır bi hava katmış bence
                        Videolarını da izledim siteden, ve dikkatimi çekti, araba karşıdan qelirken pause yapıp baktım dikkatlice, onlarda sanırım park sensörü yok huh
                        Aracın ön farlarında da, bizdeki qibi kenarları siyah değilde, ledlerin hemen kenarı turuncu ve o daha çok şık durmuş bence
                        Kapı kolları bizim cosmolarda kromken onlarda normal, editionlardaki qibi qövde renqi
                        Bizim insiqnialarda siyahken, onlarda tavanda arka camın üzerindeki anten qövde renqi
                        Bizim DVD-800 lerden farklı bi sistem var onlarda, bizde DVD-800 yazan yerde onlarda farklı 2 şey daha yazıyor ama okuyamadım videoyu pauselediğimde yazı bulanıklaşıyor Sanırım DVD izlenebiliyor onlarda....
                        Ve son olarak, bizde aynanın altında kamera varken onlarda yok.. AFL sistemi onlarda yok sadece farlar xenon

İç aydınlatması mavi ve bu qerçekten hoşuma qitti, bi başka en hoşuma qiden qörünür yanı da, ledlerin kenarının turuncu olması
                        çok şık durmuş ağır bi hava vermiş

Ne olursa olsun bizim insiqnalarımız DAHA qüzel rolleyes

bahsettiğiniz özelliklerden bazıları burdaki insignianın sport donanımlısı gibi

insignia sportlarda park sensörü yok
                        kapı kolları gövde rengi

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

Bu nasıl bi berbat panjur araba iyice ben amerikanım diyo.TR'deki insignialar daha güzel ayrıca gündüz led'lerin ordaki turunculukta hiç yakışmamış.

Yorum

Araba Insignia olmasına rağmen o panjurdan dolayı yüzüne bile bakmam
                            Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
                            Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
                            VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

İşleniyor...
                            X