Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İnsignia Orijinal Bagaj Havuzu Hakkında...***

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• İnsignia Orijinal Bagaj Havuzu Hakkında...***

Daha önce toplu alan arkadaslar olmus Fakat ben clube yeni katıldığımdan ve arabam yeni olduğundan bu fırsatı kacırdım... Ama beni düsündüren, o alındığı zamana ait sayfadaki baqaj havuzu resimleri ile (( o resimlerin üzerinde kırmızı yazan ürünün markası - ypsplast ve modacar )) ürünlerin satıldığı sitelerdekı ypsplast vs. baqaj havuzu resimleri farklı... Alan arkadaslar, ürünü baqaja koyduğunuzda uyum problemi oldu mu acaba?? Hani baqajlarımızda ic kısımda her iki tarafta hafif bi meyil var O kısımlar tamamen oturdu mu yerlesti mi havuz?? Cünkü burdaki resimlerle ypsplastın sitesindeki ürün resimleri birbirini tutmuyor... Ordakiler dümdüz, ama forumdakilerin o kısımları tam birebir... Alacam ama kafamı mesqul etti bu farklılık.. Yardımınızı merakla bekliyorum Uzun oldu lütfen k.bakmayın ama detaylı anlatmak istedim

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Ynt: İnsignia Orijinal Bagaj Havuzu Hakkında...***

http://www.insigniateam.com/forum/in...p?topic=534.20

Alınan ve bagajıma yerleştirdiğim bagaj havuzunun birebir resmi var. YPS Plast ve Modacar'ın sattığı bagaj havuzu zaten aynı. Fiyat olarak hangisi uygunsa alabilirsin.
    [center]
    2009 Insıgnıa 1.6 T Cosmo + Flexride + Sunroof + DVD800 + Ergonomik Spor Deri Koltuk [center]

Yorum

Çok tesekkür ederim qoday Emeğine paylaşımına sağlık Yalnız, sormak istediğim bisey var, hani ürün sitesinde acıklamalarda; kaucuk yüzeyi baqajınızdaki esyaların savrulmasını önler onları tutar vs. qibi bi yazı var, qercekten qerek yol sesini kesip qerekse bu sabitlemeyi sağlıyomu?

Yorum

Ürünün yüzeyi geniş kabartmalı, ancak sabitlemiyor. Ben küçük eşyaların kaymasını önlemek için kancalı ahtapot tarzı ürün aldım. Bagajdaki kancalara takıyorum ve daha stabil oluyor eşyalar.
        [center]
        2009 Insıgnıa 1.6 T Cosmo + Flexride + Sunroof + DVD800 + Ergonomik Spor Deri Koltuk [center]

Yorum

Tesekkür ederim abi cok sağol valla bilqilerin icin Su an baqajımda bisey yok, yani ilk qün aldığım qibi kendi halı kaplamasıyla duruyor tabi o dacok cabuk toz kapabiliyor Simdi bu bilqilerin sayesinde merak ettiklerim de öğrenmis oldum Bu hafta ici siparis veririm ben de Baqajdan qelen sesleri belli oranda azaltıyomus bu arada E zaten normalde ses yok arabalarda ama yine de qörülür duyulur bi ses kesilmesi oldu mu sizde de?

Yorum

İşleniyor...
          X