Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Opel İnsignia Eco Flex

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Opel İnsignia Eco Flex

Arkadaslar internette şoyle bir araştirma yaparken bununla ilgili bir konuya denk geldim. insignia nin iki yeni motorunun piyasaya sürülüceği ile ilgili ve anladiğim kadariyla bu iki motorda düşük yakit tüketimli ve buna ragmen overboost özeeliği ile birlikte yüksek performansli olacak. şimdi mera ettiğim bu motor seçenekleri 2011 olarak gelirmi Türkiyeye.ve de 2011 olarak gelen bu modeller tahmini hangi ayda gelir yani kısaca beklemeye degermi? 1.6 180t motorun yerini almasi durumu olabilirmi?

http://www.otolansman.com/yeni-2011-...iket-haber/399
    Insignia 1.6 180 hp Cosmo Beyaz DVD 800 idi 

Ynt: Opel İnsignia Eco Flex

http://www.insigniateam.com/forum/index.php?topic=814.0

ecoflex dizel motorlar için, yani 1.6T'nin yerini almaz bence çünkü 2.0 litre olacak, vergi işin içine giriyor
    InsigniaTEAM

Yorum

yani bu motorlarin 1.6 dizel olarak gelmesi söz konusu değilmi? birde 2010 model verdim ben siparişi ama internette baktiim zaman agustos tescil olmasi durumunda çogu firma 2011 çıkarabiliyor araci opel bunu yapmiyormu? 2011 gerçekten ekimdemi gelicekmiş? teşekkürler cevap için.

Yorum

Opel'in D segmentinde 1.6 dizel motor üretmesi kıyamet alameti
        düşük hacimli dizel isteyince bunlar tutar 1.3 koyarlar birşeye benzemez, hiç ellememek lazım haha
        InsigniaTEAM

Yorum

orasi da oyle tabi. peki 2011 modeller hakkinda bir bilgin varmidir hocam?

Yorum

heryerde ekim diyorlar, bende tam bilmiyorum :/
            InsigniaTEAM

Yorum

tamam hocam teşekkür ederim cevaplar için 1.6 dizel versiyonu gelse idi mesela 130-140 hp civarinda ve de 380 tork ile (overboost) dadindan yenmezdi

Yorum

İşleniyor...
              X