Duyuru

Collapse
No announcement yet.

OPEL İNSİGNİA 2.0 CDTİ 160 HP Yakıt oranLarı

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• OPEL İNSİGNİA 2.0 CDTİ 160 HP Yakıt oranLarı

ArkadasLar Aqustos 1 de OpeL insignia 2.0 CDTİ 160 HP aLıcaz yakıt degerLerini beLirtirseniz çok sevinirim daha önce chevroLet cruze vardı 1.6 113 hp ortaLama 10.2/100 km de yakıyordu buda 0.37- 039 krş oLdukça fazLa yorumLarınızı bekLiyorum...

Ynt: OPEL İNSİGNİA 2.0 TDCİ 160 HP Yakıt oranLarı

Şehir dışı 5.6 lt/100km şehir içi 7.5lt/100km yapıyorum ben ve araç 5500 km de biraz daha düşeceğini düşünüyorum.Bu arada TDCI fordun dizel motorları opellerin ki CDTI.
    http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
    2.0 CDTI
    Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Ynt: OPEL İNSİGNİA 2.0 CDTİ 160 HP Yakıt oranLarı

HatırLatman için teşekkür ediyorum.. OrtaLama ( karma ) oranLar nedir ? .SürekLi opeL aiLesine bindik yıLLarca son oLarak 2009 aqustosta chevroLet cruze aLdık asrın hatasını yaptıqımızı anLadık araç hic bir şekiLde parasının hakkını yapmıyor çekişi az ve çok kuLlanışsız bir araç İnsiqyada da böle probLemLer yaşamamk istiyorum şimdiden teşekkürLer ...

Yorum

ınsgnıayla cruze aynı kefeye koyamayız her ne kadar benzeselerde

su an benım ortalama 7.1 karma yakısı ve gıdısı cok guzel pısman olmazsınız

Yorum

cruze ile insignia 1.6 turbo aynı yakıyor ama sanırım dizeller daha ekonomil olacaktır.. yeri geldi söyleyim opelin dizeli nedense çok gürültülkü çalışıyor bi tdcı gibi b, hdı gibi sessiz değil ya da d4d gibi..
          F30 Sport+

Yorum

ben passat kullandım passatdan sonra cok sessız gelıyor bana ve de 2 vıteste hıc ses kalmıo sadece kalkısta homurdanıyor bıraz

Yorum

Bana TDCI ve TDI traktör gibi geliyor.CDTI onların yanında çok sessiz geliyor bana.Tabi TDCIı connect de TDI da polo da kullanmamın etkisi olabilir.
              http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
              2.0 CDTI
              Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

ben en son ankaraya gittim buradan 960 km civarındaydı ortalama hız 135 ortalama yakıt tüketimi 6.1 gösteriyordu ekranda, yolda ara hızlanmalar çok oldu onlarda olmazsa 5.8 civarında yakacağını düşünüyorum. şehir içindede seri kullanımla 8.5-9.0 arasında oynuyor araç 28000 de.ilk aldığımda 0-5000 km arası beklentimden fazlaydı tüketim ama araç km'si yükseldikçe düştüğünü gördüm. daha fazlada düşmüyor ihihi
                ayrıca ses bakımından kendi sınıfındaki dizel araçlarla karşılaştırıldığında daha sessiz olduğunu düşünüyorum.
                umut
                sağlık sektörü
                şanlıurfa
                27 B 8326
                İNSİGNİA 2.0 160 HP CDTİ COSMO
                amiral gemileri yalnızca büyük kaptanlara yakışır...

Yorum

+1

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
                    cruze ile insignia 1.6 turbo aynı yakıyor ama sanırım dizeller daha ekonomil olacaktır.. yeri geldi söyleyim opelin dizeli nedense çok gürültülkü çalışıyor bi tdcı gibi b, hdı gibi sessiz değil ya da d4d gibi..
                    TDCI motor koltuğun altında,HDI motor iki kolttuğun arasında,d4d ise kaputun altında deil üstünde.gökhan şaka yapmış heralde.Opel bunların yanında kuzu sesi gibi emin ol.Arabam 70binde yukarıda ki markaların sıfırından bile daha sessiz emin ol ama bu markalara göre sessiz eminim insignia çok daha sessizdir.

Yorum

Şehir dışı 4.8 litre gördüm vectra alırsanız bilginiz olsun

Yorum

İşleniyor...
                      X