Duyuru

Collapse
No announcement yet.

insignia hakkında hakkaten çok mu sorunlu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• insignia hakkında hakkaten çok mu sorunlu

selamlar
    2004 model vectramı satıp insignia almaya karar verdim.ama forumda okuduklarım kafamı karıştırmakla kalmadı moralimi de bozdu.2.5 yıl kullandığım vectramı çok ciddi tıkırtılar kapılardan gelen sesler dolayısıyla sattım.arabam 72 binde ve boyasızdı.

şu an aklımdaki en büyük soru işareti acaba insigniada böyle ses çıkaracakmı

ve bunca yazılan problermler de cabası.

düşüncelerinizi tecrübelerinizi bekliyorum

Ynt: insignia hakkında hakkaten çok mu sorunlu

valla benim 2 tane insigniam oldu ve ikisinde de en ufak bi tıkırtı duymaDIM
    F30 Sport+

Yorum

genelkurmay baskanının dedıgı gıbı ''sozun bıttıgı yerdeyiz''
      arac 950 km de
      ne oldugunu bılmedıgım bır arıza verdı
      motor bır ıkı kez sallandı ve stop ettı
      ekranda aracı en yakın servıse goturun yazdı
      sarı renkli motor ısıgı yandı
      sonuc arac cekıcı ustunde ben
      marsh marsh evın yolunu tuttum
      daha ne ıstıyeyım
      yasasın opel
      nus ile uslanmayanı etmeli tekdir tekdir ile uslanmayın hakkı opel dir
      o servısten hele bır sonuc cıksın ben bu aracı kapatıp bu opelıde mahkemeye vermez ısem banada akın demeyeler...
      son sozde basbakandan olsun '' bi dahada gelmem davosa, pardon binmem opele...
      ben yandım sen yanma abicim
      ufak ufak baska markalara yonel
      aman dıyeyım bır kısı bır kısıdır
      hıc dusunme gercekten yıkılıyor ınsan

Yorum

hocam hakkaten çok acayip birşey.facemde heryerde insignia var.evde fotoğrafları vs. baya hayalini kuruyorum.ama bu kadar beğenilan tasarımı falan hatta yılın otomobili olmuş bir araçta bu sorunların olması baya düşündürücü.sahibinden.comda 200 tane insignia ilanı var.acaba bunlarda sorunlu araçlar mı merak ediyorum

Yorum

sadece insignia ya bakmayın o zaman? diğer araçlarada bakın onlarda da 2. el ilanı bi o kadar çok... yeni bir aracın bazı hatalarının olması gayet makul bence... audı a3 alıpta servisten çıkmayan tanıdığımda var benim..
          F30 Sport+

Yorum

bu sorunlar bizide fazla düşündürüyo :S .ss
            " opel insignia "    benim için bir hayat biçimi ^  > > >  o kaddar..!

Yorum

ben büyük ihtimalle bunları görmezden gelip yine de insignia alacağım.gerçi biraz zaman var ama şimdiden araştırıp öğrenmek istedim.harika bir araç ama bu sorunlar çok düşündürücü.

Yorum

Diğer markların özeillikle sırf fiyatından dolayı Türkiye de premium olarak gözüken araçların forumlarına bakın şikayetleri görün.Bi de onların araçlarına verdikleri para bizim 2-3 katımız.İnsanın olduğu her yerde hata olur ve bizde malesef bunların cezasını çekiyoruz bazen.Bence önemli olan araç sorunlu olabilir ama şirketin ürünün arkasında durması ve değiştirmesidir bunu göremeyince insan korkuyor tabi.
                İnsignia 1.6 Turbo edition elegance paket 17" jant teknik gri

Yorum

Orjinal yazı sahibi: alperen_54
                  Diğer markların özeillikle sırf fiyatından dolayı Türkiye de premium olarak gözüken araçların forumlarına bakın şikayetleri görün.Bi de onların araçlarına verdikleri para bizim 2-3 katımız.İnsanın olduğu her yerde hata olur ve bizde malesef bunların cezasını çekiyoruz bazen.Bence önemli olan araç sorunlu olabilir ama şirketin ürünün arkasında durması ve değiştirmesidir bunu göremeyince insan korkuyor tabi.
                  aracım 2010 C serisi..
                  şu forumda yazan ( şeytan kulağına kurşun,aman nazar değmesin ) şikayet ya da problemlerden hiçbirini yaşamadım..
                  aracım 5 aylık ve yaklaşık 2.600 - 2.700 km lerde falan..
                  inanıp inanmamak elbette kişinin kendi elindedir,ben sadece tecrübelerimi paylaşıyorum..
                  selamlar..

F20 116i Sportline Deep Sea Edition

Yorum

2010 Şubat tan beri 1.6 180 hp kullanıyorum. Tık yok.. Mark Adams'ı tebrik ediyorum çizimleri için, motorundan en ufak vidasına kadar kaliteli malzeme kullanan mühendisleri de..Satılıktır a gelince sahibinden.com da 3620 Passat var. Arızalı mı bunlar? İnsignia cebinde parası olanların bineceği lux bir araç, dörtte bir depo ile dolaşıp benzin ha şimdi bitecek korkusu ile yaşayanların değil. Mercedes alıp tüp taktıracağına bence hyundai getz al bari kırmızı ışıkta durunca arkadaki gaz kokusundan bayılmasın Bu gerçeği görmek gerek sakın kızmayın ve kusura bakmayın. Tenkit edelim mesela, donanım olarak tespihi yok!! Bakın Türkiye de opel in en büyük şansızlığı eğitimsiz bayiler ve servislerdir. Sattığı arabanın özelliklerini kağıttan okuyacağına üzerine servise gidip üç beş gün bu nasıl bir makine diye altını üstünü incelemeli.. Opel i tenkit ettik yeteri kadar vectra larda. Güçsüz motor dedik..o da al sana 180 hp dedi, vergisi az hemde!. Bence diğer forumlarda görüp güldüğüm passat sahiplerinin haksız saldırılarına benzemiş biraz.. üretilen söz gelişi 180.000 insignia'nın içinde teknik arızalı çıkabilir. Bunu da zaten opel hemen yeni parça ile değiştiriyor. Benim sıfır aldığım vectra ların birinde direksiyon kutusundan ses geliyordu hemen almanyadan parça istendi ve "0" liraya değiştirdiler..insignia iyi bir proje; opel i kurtardı.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Tayfun Çıray
                      İnsignia cebinde parası olanların bineceği lux bir araç, dörtte bir depo ile dolaşıp benzin ha şimdi bitecek korkusu ile yaşayanların değil.
                      Cebinizde paranız çok heralde?Eğer çoksa insignia'nın sizi kesmemesi aksine direk bir üst sınıfa atlamanız lazım.Ne deyim allah daha çok versin helaliyle yedirsin.ama talihsiz bir açıklama olmuş.Ne yani insignia sahibi olmam için aylık gelirimin çok yüksek mi olması gerekiyo yada yollarda sürekli depomun full olmasımı gerekiyo?Bahsettiğiniz araç 1.6 motor 3.0 değil.Gerekirse tüp taktırır diğer atmosferik araçlarla hemen hemen yine aynı yakıtı yakarım cebimde param var harcayım modunda da kasım kasım kasılmam.Hem lüx araçla gezerim hem tüp taktırırım hemde arkamdakine tüpümü koklatırım bunda ne sakınca var?Olmadı tüpe gerek bile duymadan bi yerlerden kısar az ve öz biner işimi hallederim olamazmı?Bu arada önünüzdeki mercedesin gaz kokusundan bu zamana kadar nasıl bayılmadınız hayret ettim burnunuz koku almıyo heralde :s kusura bakmayın ama çok düz mantıksınız.İnsanların gelir düzeyi yüksek olsa bile bu devirde kimse cayır cayır gereksiz yere benzin harcamak istemez heleki ülkemizde asla istemez.Saygılarımla

Yorum

Yorum

Arkadaşlar bakış açısına göre ikinizde haklısınız kişiler zaten tercihini kendileri yapıyor Lpg taktıran taktırıyor taktırmayan taktırmıyor önemli olan burda birbirimizin fikirlerine kişisel hakaret olmadıkça saygı duymaktır

Bende Lpg olmaz diyenlerdeyim ama aracı performanslı kullandığınızda 14-15 lt leri görünce acaba Lpg mi taktırsam diye düşünmüyorda değilim aracın motoru küçük olduğu ve gücü fazla olduğu için yakıt tüketimi birden artıyor , geçen gün serviste yabancı plakalı bir opc geldi araç bu arada dehşet ama bizi şaşırtan birşey oldu yakıt tüketimini sorduk biz 14-15 beklerken şehir içinde 10 lt dedi biz hıııh dedik uzun yolda 7.5 dedi o zaman siz aracı fazla zorlamıyorsunuz yavaş kullanıyorsunuz dedim hayır dedi fırsatını bulunca basarım dedi burdanda şu ortaya çıkıyor 2.8 bir opc motor hacmi büyük olmasından daha az yoruluyor ve daha ekonomik oluyor bu arada bu verileri opc nin sürücüsü verdi 40 yaşlarında biriydi Gm söyleyelim bizim araçlarda böyle şaşırtan yakıt tüketimi sağlayan yazılımlar yapsınlar böyle likle lpg mpg tartışması yapmayız

keyifli sohbetler.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

evet her iki bakış açısı da haklı olabilir,neticede her ikisi de keşilerin kendi düşünceleridir..
                            ancak bana göre de insignia bir fiesta ya da ford focus,renault megane ya da astra 1.3 cdti dan sonra bütçeyi bir miktar da zorlayarak sahip olunulmaması gereken bir araba.. ben de ""dörtte bir depo ile dolaşıp benzin ha şimdi bitecek korkusu ile yaşayanların "" aracı olmaması gerektiğini düşünüyorum..
                            olduğu zaman da tüketiminden şikayet edilerek satılıp 308 hdi,megane vs. gibi araçlar tercih ediliyor çoğu zaman..
                            bu durum ancak ileride insignia da 1.6 cdti 125 HP gibi bir motor seçeneği olabilirse mümkün olur..
                            bu şekilde de peugeot 407 hdi ya da volvo s40 1.6D tüketim değerleri ya da bir miktar üzerinde değerler ile can yanmadan ve can sıkılmadan insignia kullanılabilir..
                            bırakın 180 hp yi,1600 kg civarında olup da 1.6 benzinli motor ile zaten güncel tüketimler abartı değil..
                            diğer taraftan mesajıma bir başka konuda yazdığım birkaç cümle ile nokta koyacağım;
                            ""bu arada babam uzun yolda klima açık 100 - 120 km değişken hızlar ile 7,5 lt/100 km tüketimi rahatlıkla yakalıyor..
                            ama bende insignia yı özlemenin ve biraz daha genç olmanın etkisi ile bu ortalama çok zor,zira gaz pedalının altında 180 HP güç olunca delikan durmuyor işte
                            tüketim için bu durumu da değerlendirmek lazım..
                            8 lt nin üzeri tüketimlerde hız 110 - 120 km nin üzerinde ve/veya gaza basışlar yani hızlanmalar kesinlikle daha ani yapılıyordur,bunu belki kullanan kişi bile o anda farkedemiyor olabilir çünkü bir anda oluveriyor ""

F20 116i Sportline Deep Sea Edition

Yorum

konu baya sapmış.

insignia hakkında tecrübeleri bekliyorum

Yorum

İşleniyor...
                              X