Duyuru

Collapse
No announcement yet.

navı bluetoot ayna

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• navı bluetoot ayna

sayın ınsıgnıa sahıplerı dah once forumda kendımı tanıtmıs bır cosmo 2.0 cdtı nav as aldıgmı belırtmıstım
    aracımı teslım aldım
    ancak navı cok yetersız surum en son nısan 2009 guncellenmıs opelı aradım pek yardımcı bır tavır sergılemedıler
    ne yapabılırım?,dısarıdan bır program yuklenıyormu bunu ızmırde yapabılcegım bır yer varmı
    aracla ılgılı cozemedıgım bır kac sey var yardımcı olursanız cok sevınırım
    tel bluetoot bagladıgımda bır numara aradıktan sonra onda takılı kalıyor baska no cevıremıyorum anca ıletısım kesıp tekrar baglayınca duzelıyor
    basınıza geldımı
    aynalar arac stop ettıgınde otomatık nasıl katlanabılırler
    sımdılık sorularım bunlar
    bırde ızmırde yasıyan ınsıgnıa sahıplerını gordugumde selektor atıyorum acıkcası ama bır hos ınsanlar sanırım bu clup olayı sadece nette gecerlı
    herkese ıyı gunler cevaplar ıcın sımdıden tsk ler

Ynt: navı bluetoot ayna

Öncelikle aracınız hayırlı olsun.Aynalar konusunda eğer aynalar kapalıyken koltuğu hafızaya alırsanız büyük ihtimalle olabilir ama diğer konularda bi bilgim yok ama büyük ihtimalle serviste yazılımla halledilebilecek sorunlar.Eğer servise gerek yok ise forumumuzdan diğer arkadaşlar yardımcı olacaktır.
    İnsignia 1.6 Turbo edition elegance paket 17" jant teknik gri

Yorum

Navigasyon güncellemesi için servisin başının etini yiyin bastırmayınca zor cd bilmem hangi şehirde haftaya gelecek şeklinde mazaretler uyduruyorlar.
      Bluetooth bağlantımda şimdiye kadar bir sorun olmadı,önerebileceğim tek şey profili silip tekrar yüklemeniz.
      Kapama düğmesine uzun basarsanız aynalar kapanır.
      Harita İzmir için çok mu kötü?Gelecek ay o taraflara gelmeyi düşünüyorum da navi bir işe yarar diye düşünüyordum.
      http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
      2.0 CDTI
      Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Aracınız hayırlı olsun.

1s- ancak navı cok yetersız surum en son nısan 2009 guncellenmıs opelı aradım pek yardımcı bır tavır sergılemedıler
        ne yapabılırım?,
        1c-Navtecq firmasının Türkiye haritalarının güncellenmesini beklemek ve sonradan opel üzerinden güncelleme yapmak garanti bittikten sona Navtecq firmasından güncel haritaları satın almak gerekiyor

2s-dısarıdan bır program yuklenıyormu bunu ızmırde yapabılcegım bır yer varmı
        2c-Yüklenmiyor sadece Navtecq
        3s-tel bluetoot bagladıgımda bır numara aradıktan sonra onda takılı kalıyor baska no cevıremıyorum anca ıletısım kesıp tekrar baglayınca duzelıyor
        basınıza geldımı
        3c-Bahsettiğiniz olayı ben hiç yaşamadım forumlarda da bu tür sorun çıkmadı ama bağzı telefonlarda farklılık gösterebilir
        4s-aynalar arac stop ettıgınde otomatık nasıl katlanabılırler
        4c-otomatik katlanmıyor ama kapatma düğmesine uzun süre basarsanız aynlar kapanıyor açarken de açma düğmesine uzun süre basıyorsunuz camlarda çok hafif açılıyor bu arada

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ratnik
          sayın ınsıgnıa sahıplerı dah once forumda kendımı tanıtmıs bır cosmo 2.0 cdtı nav as aldıgmı belırtmıstım
          aracımı teslım aldım
          ancak navı cok yetersız surum en son nısan 2009 guncellenmıs opelı aradım pek yardımcı bır tavır sergılemedıler
          ne yapabılırım?,dısarıdan bır program yuklenıyormu bunu ızmırde yapabılcegım bır yer varmı
          aracla ılgılı cozemedıgım bır kac sey var yardımcı olursanız cok sevınırım
          tel bluetoot bagladıgımda bır numara aradıktan sonra onda takılı kalıyor baska no cevıremıyorum anca ıletısım kesıp tekrar baglayınca duzelıyor
          basınıza geldımı
          aynalar arac stop ettıgınde otomatık nasıl katlanabılırler
          sımdılık sorularım bunlar
          bırde ızmırde yasıyan ınsıgnıa sahıplerını gordugumde selektor atıyorum acıkcası ama bır hos ınsanlar sanırım bu clup olayı sadece nette gecerlı
          herkese ıyı gunler cevaplar ıcın sımdıden tsk ler
          navigasyon güncelleme cd nav 500 ve nav 800 cd bayilere gönderildi servise ugrayıp son gelen navi güncellemesini yaptıracağınızı söyleyiniz bluetoot ayarlarınızı cd yüklenirken yaptırınız cd yüklenirken beraber yapılacak

Yorum

Yok, Nevigation İzmir de gayet iyi çalışıyor. 2010 model benim araç. Geçen hafta servise sordum(Egem,Opel Araştırma) her iki yerde de henüz yeni cd yok dediler. Yarın tekrar soracağım.Sorun Navtecq firmasından kaynaklanıyor galiba. Update yapmadığı için haritalar Türkiye genelinde çok kötü. Geçen hafta Marmaris Bodrum civarında idim, datça ya doğru gidiyorsunuz yol dışında deyip bembeyaz gösteriyor. Sanırım Navtecq firmasına bir baskı yapmak gerek. Sayfasının link i şöyle http://products.tr.map24.com/business.html?ol=tr-tr Bu arada İzmir de artık hatırı sayılır olduk, caddelerde boy gösteriyoruz ve en çok passat çılar durumdan vazife çıkarıp kendi kendilerine benim insignia ile yarış başlatıyorlar!! Bende sevinsinler diye ağır ağır giderek tebessüm ediyorum) Bluetooth sorunu için İzmir AOSB de OPEL ARAŞTIMA MERKEZİ servisi var. 328 15 70 den arayıp Mustafa bey den randevu alın. Sonrası kolay, Laptop bağlayıp bütün insignia nızın proğramlarını güncelliyorlar.

Yorum

Sayın Opis sizi bulmuşken sorayım siz turbolu insignialara LPG takıyormuşsunuz garantiyi bozmadan hangi marka takıyorsunuz ve maliyeti nedir?

Yorum

İşleniyor...
              X