Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İnsignia nın Fiyatının Sürekli Aşağıya Çekilmesi...

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• İnsignia nın Fiyatının Sürekli Aşağıya Çekilmesi...

Rahmetli Vectra larımın birine sahipken Hürriyet gazetesinin tam orta iki sayfasını kaplayan bir ilan hatırlıyorum; hangi yatırım aracı % 105 getirdi? kocaman bir Vectra resmi ve altında bu yazı.. Üzerinden yıllar geçti ekonomik şartların değişmesi ile araba yatırım aracı olmaktan çıktı.. Ama opelin yada opel Türkiyenin bir kötü alışkanlığı kaldı. Aracı çok yüksek fiyatlarla satıp sonrada hedeflediği rakamları tutturabilmek adına aşağıya çekmek.. İkinci el ?? Nakavt tabii.. VW Türkiye genel müdürü basına demeç veriyor; Biz araçlarımızı %10 pahalıya satıyoruz ama sayın milletimizde alıyor falan filan... Adam donanımsız araçlarını göklere çıkarıyor.. Hadi 115 hp belasını çabuk fark edip üretilmiyor ayaklarına yattınız, peki elinde insignia araç olanlar kazara satmaya kalksalar??? son üç aydır araba yıkanıp çekiyor galiba yada kalitesinden bişeylermi gidiyor? ha bire fiyat aşağıya doğru pike yaptı, sanki borsa!!.. Eur aşağıya düşüyorsa VW ciler körmü? derim ben ama forumdaki arkadaşlar ne de bilmem? Acaba ben olaya şaşımı bakıyorum?.. Bakalım ortak aklımız ne der

Ynt: İnsignia nın Fiyatının Sürekli Aşağıya Çekilmesi...

Bu durumdan bende inanılmaz şikayetçiyim... c3 bile 37 bin lira polo 40 bin lira insignia 1.6 t 52 bin lira böyle saçmalık olamaz!!!
    F30 Sport+

Yorum

bir opel bayisinden sürekli müşterileri olduğum için bana özel olduğu söylenen fiyat , sıfır cosmo 1.6 T dvd navi beyaz için 58,850 tl dir. bazı ikinci el fiyatları buna bakılırsa normal veya yüksek görünebilir.

Yorum

58.850 TL gerçekten çok iyi bir fiyat..
        ama bu bizim gibi 3-4 ay önce ciddi daha yüksek alan kişiler için oldukça sinir bozucu bir durum..
        ben alırken en iyi fiyat 64.000 TL liste fiyatı da yaklaşık 71.000 TL gibi birşeydi..
        ancak euro kurunun düşmesi elbette fiyatlara yansıyor,ben de her zaman söylediğimi tekrarlıyorum..
        zaten bende şans olsa.. maad

F20 116i Sportline Deep Sea Edition

Yorum

ben opel tr ye msj attım bakalım ne cevap verecekler
          F30 Sport+

Yorum

2005 ocak ayında vectra design edition liste fiyatı 48.000 iken ben sıkı pazarlıkla 42.000 e alarak sevinmiştim. fakat bir ay sonra şubatta kampanya olup fiyat 37.500 e düşünce çok bozulmuştum. opelde bunlar normal demekki.

Yorum

bu konuda vw yi takdir ediyorum.. bu şekilde müşterilerini çileden çıkartmıyorlar..

F20 116i Sportline Deep Sea Edition

Yorum

Opel tr geri dönüş yaptı arkaşlar... bi somut done sunamadılar malesef..
                F30 Sport+

Yorum

İşleniyor...
                X