Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2.0 biturbo cdti 190 ps

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 2.0 biturbo cdti 190 ps

Evet arkadaşlar 6 silindirli dizel motor performansı 1.6 turbo ile aynı gibi üstelik bi de 4 çeker yani daha ağır.Türkiye ye gelir mi dersiniz.Bence yakışır böyle bi motor.Bi de bu biturbo teknolojisi ile 1.9 dizel motordan tam değer bilmemekle birlikte 221 hp le rekortmenmiş opel mühendsileri hem de 2004 de.Fiatla da ortak motor üretiyolarmış.Evet bilgisi olanları bekliyoruz.
    İnsignia 1.6 Turbo edition elegance paket 17" jant teknik gri

Ynt: 2.0 biturbo cdti 190 ps

sanırım üretilmeyecek. bu zamana kadar piyasaya çıkması gerekiyordu ama hala yurtdışında bile çıkmadı. onun yerine tek turbolu 160 hp'ye 4x4 uyguladılar. bence 190 hp yalan oldu :/
    InsigniaTEAM

Yorum

Ya bu arada dün gece ne oldu foruma abuk subuk mesajlar vardı.Nasıl hallettiniz.

Yorum

P..... gin teki Satış yapıyordu.. İLginç
        2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
        [center]

Yorum

ben göremeden temizlenmiş, spam üyeliktir büyük ihtimalle.
          eğer mesajlar Türkçe değilse ne olursa olsun linklere tıklamaMAnızı öneririm.
          InsigniaTEAM

Yorum

O mesajları ben temizledim . Tuzak ve illegal linklere dikkat. Elbette çöpü boyladı ...

Orjinal yazı sahibi: cagri
            ben göremeden temizlenmiş, spam üyeliktir büyük ihtimalle.
            eğer mesajlar Türkçe değilse ne olursa olsun linklere tıklamaMAnızı öneririm.
            2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Galiba 2011 yılının ilk çeyreğinde uygulamaya geçicekmiş.2.0 cdti biturbo 190 hp 400 nm tork 0-100:8.8 sn 6.5 ya da 6.7 lt/100 km yakıt tüketimi maksimum hızda 221 km/h ya da 224km/h.Ayrıca araç 4*4.

Yorum

İşleniyor...
              X