Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İnsinia Test Sürüşü

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• İnsinia Test Sürüşü

Arkadaşlar insignia ile test sürüşü yapmak istiyorum ama bunu nasıl gerçekleştirebilirim.Opel bayisine gittiğim zaman hemen test etme imkanı bulabilirmiyim yada daha önceden randevu almamız gerekiyomu ?

1998 Opel Vectra 2.0 Cdx

Ynt: İnsinia Test Sürüşü

Size yakın bayileri arayıp test araçları olup olmadığını sorun ve özellikle Turbomu diye sorun 115 hb lik versiyonunu test etmeyin.

Keyifli testler.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

birde yanında bir büyüğün bulunması daha iyi olur, test sürüşünü garantiye alırsın.
      Corsa olsa çok sorun olmazda Insignia'da yaşdan dolayı bizleri pek sallamazlar
      InsigniaTEAM

Yorum

bugün kocaeli ekcanlar otoya gittim insignia ya bakma için.sağolsunlar ilgilendirler araca bakma fırsatı buldum.içine oturunca sanki uçak kokpitinde hissettim kendimi çok güzel bir duygu insignianın direksiyonuna oturmak. cosmo+navigasyon paketi 66,500 TL dediler.test sürüşü için internetten randevu alıyormuşuz.test sürüşü içinde başvurdum bakalım sonuç ne olcak

1998 Opel Vectra 2.0 Cdx

Yorum

İnternet ten mi ?

Valla ben gidiyorum test arabası müsaitmi diyorum ya evet ya hayır diyorlar

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

valla bana öyle dediler.internetten başvuru yapıcaksınız merkezden bizi aricaklar öyle olcak dediler bilmiyorum

1998 Opel Vectra 2.0 Cdx

Yorum

arkadaşlar bugün 1,6 T motorla test sürüşü yaptım.inanılmaz zevkli bir araç.bir kere daha aşık oldum arabaya süper bi duygu.gaza asılınca arabanınn motor sesi bitirdi beni.180 km hızla giderken sanki 120 ile gidiyomuşum gibi araba.opel .ok harika bi araba yapmış.En kısa zamanda almayı düşünüyorum .Allah isteyen herkese nasip etsin inş

SAYGILAR

1998 Opel Vectra 2.0 Cdx

Yorum

İnşallah Allah gönlünüze göre verir ve mümkün olan en kısa zamanda kavuşursunuz insignia nıza ve bizle burada mutluluğunuzu paylaşırsınız.
                İnsignia 1.6 Turbo edition elegance paket 17" jant teknik gri

Yorum

inş tşk ederim iyi dilekleriniz için.tabiki insigniayı alınca burda paylaşıcam mutluluğumu

1998 Opel Vectra 2.0 Cdx

Yorum

İşleniyor...
                  X