Duyuru

Collapse
No announcement yet.

BENZİN İNDİRİMİ

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• BENZİN İNDİRİMİ

Akaryakıt firmaları benzine 10 kuruş birden indirim yaptı. Dün 3,73 liradan satılan 95 oktan kurşunsuz benzini sürücüler bu sabahtan itibaren 3,62 liradan satmaya başladı. Kırsal motorin ve motorinde fiyat değişikliği olmadı.

Ham petrolün varil fiyatında yaşanan 14 kuruşluk indirim pompaya 10 kuruş indirim olarak yansıdı. İstanbul'da kurşunsuz benzin 3,73 liradan 3,62 liraya düştü. Ankara'da kurşunsuz benzin 3,64 liraya alıcı bulurken, kırsal motorin 2,97 liraya, motorin 3,07 liraya satılıyor. İzmir'de ise benzinin litresi 3,63 liraya, kırsal motorin 2,95 liraya, motorin 3,04 liraya araç sahiplerine satıldı.
    alıntıdır

Ynt: BENZİN İNDİRİMİ

Kaşık kepçe meselesi olur yine.Mazota niye indirim yapmıyorlar acaba petrol ürünü değil mi? angry
    http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
    2.0 CDTI
    Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Daha inermi dersiniz depomu doldurucamda
      2009 Opel Insıgnıa 1.6 T Cosmo+19''+Flexride+Sunroof+CD500 Navigasyon+Siyah+Deri Koltuk

Yorum

secim yaklasıyor tayeap amca milleti kandırmak için gecen yazkı gibi 3000 lere cekebilir

Yorum

Bir kaç yıl önce, ya ne yapıp edip 1 Lt benzini 1 US Dolara eşitleyecekler diye korkardık. Şimdi kaç katına çıktı. Ama ben hiç etkilenmiyorum bu zamlardan, hep 250 TL ödüyorum. Sizce artan bişey var mı? (Nefret!..)

2009 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + 19''Dunlop + FlexRide + Cd500 Navi + Sunroof + Isıtmalı Deri Döşeme / Teknik Gri

Yorum

İşleniyor...
          X