Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Hangi İstasyondan Yakıt alınmalı..? Neden...¿

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Hangi İstasyondan Yakıt alınmalı..? Neden...¿

Başlık belli arkadaşlar ..
    hadi bakalım.. pazar burada
    2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
    [center]

Ynt: Hangi İstasyondan Yakıt alınmalı..? Neden...¿

Opet
    Fiat benzine bağlı sorunlarda garanti veriyor.
    [center]
    2009 Insıgnıa 1.6 T Cosmo + Flexride + Sunroof + DVD800 + Ergonomik Spor Deri Koltuk [center]

Yorum

yakıt kaliteleri hakkında bilgisi olan? hangi yakıt performanslı. hangisi temiz ? vs vs
      2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

[center]

Yorum

bp nin yeni reklamı bana biraz güven verdi gibi aracınızın motorunu korur felan diyo ya o reklam
        İnsignia 1.6 Turbo edition elegance paket 17" jant teknik gri

Yorum

Orjinal yazı sahibi: alperen_54
          bp nin yeni reklamı bana biraz güven verdi gibi aracınızın motorunu korur felan diyo ya o reklam
          Ne özelliği varmış..☼

[center]

Yorum

Tam olarak bilmiyorum ama güvenmek istiyorum galiba Bi de ilk defa dizelden çok benzinli araç motor ömrünü arttırmaya yönelik bi çalışmaydı galiba.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: alperen_54
              Tam olarak bilmiyorum ama güvenmek istiyorum galiba Bi de ilk defa dizelden çok benzinli araç motor ömrünü arttırmaya yönelik bi çalışmaydı galiba.
              peki...♫ ‼ ◄ ♂ ♪

[center]

Yorum

arabanız gelsin ben size otoparkta bi görüselim size en ayrıntılı en kalitelisi nerde hepsini solerim benzin konusunda 2 yerden alıyorum cünkü . soyle solim size bizim cevremizde temiz benmzinci yok .labarutuar arastırması yaptırdk tırt hepsi .

Yorum

Ben bp yi kimseye tavsiye etmiyorum nedeni ise bp aldığım yakıttan dolayı insigniadan onceki aracda kople motor indi. Ne deni ise mazotun zıdt gibi olması ve bana dönüş yaptıklarında yakıtlarında bı sorun olmadıgını söylediler ve yolladiklari belge olumsuz çıktı ve mahkemiyi kazandım kazanmam hiç sorun değil arabamın motoru indikten sonra benden tavsiye kimseye bp yi tavsiye etmiyorum özelliklere Caglayan bp yi arkadaslar

ORJİNAL F10 MSPORT

Yorum

Tamam ben söylemedim sizde duymadınız.shell e ne dersiniz?

Yorum

2005 eylül ayındn beri Ford Focus kullanıyordum.Mecburi istikamet olarak ,Opetlerden mazot almam gerekliydi..(Yakıt Güvence Sistemi).. Bir problem yaşamadım.
                      Arada başka İstasyonlardan da almak zorunda kalabiliyordum.
                      Opel'in Yakıt GÜvence Sistemine benzer bir olayı olmadığı için.. Kullanıcılar serbest kalıyor..
                      Yakıt alırken dikkat ettiğim husular şunlar.:
                      1-Yeni doldurulmuş tanktan almam.. sebebi dolum esnasında deponun dibinde kalan pislikler dolumla birlikte yakıtın üst seviyelerine çıkıyor dolaysıyla bizim depoya aktarılmış oluyor..
                      2-Aynı isimdeki istasyonlardan farklı yakıt doldurlma ihtimali var.Kimyasal madde karıştırıyorlar. kaçak yakıt karıştırıyorlar. vsvs tanıdık yerden almayı tavsiye ediyorum...
                      3-Bilmediğim yerlerde almak zorundaysam.. yakıtı mümkün olduğu kadar az almaya özen gösteriyorum.
                      4-Uzun yolda tercihim.Büyük otobüs firmalarının durduğu istasyonlar veya kamyoncuların durduğu temiz istasyonlar.
                      5-Aynı isimdeki istasyonları tercih ederim . birde araçları için (mesela Ford) yakıt güvencesi veren istasyonlardan alırım.(Bu olayda bir satış projesi ama güvence iddia demektir, düşünülür bir olay)
                      Bu sebeplerden ötürü bence Opet'e devam ...

[center]

Yorum

Ben de tam on dört yıldır OPET kullanıyorum. Duruma göre Mehmetcik Vakfı Kurtköy tesislerinden veya Gebze Gümrük karşısı Murat Petrol'den alırım. Opet dememin üç özel sebebi var;1-Opet milli olan birkaç petrol dağıtıcısı şirketten biridir.2-Mehmetcik Vakfı'nın esprisi malum 3-Kaliteli akaryakıt için kefil olunacak kadar güveniyorum, ayrıca opet kart edinirseniz %1 avantajınız var
                        Shell, BP ve Total bana bedava akaryakıt verse, istemiyorum Opet aşkına üç kez (benzin bittiği için) yolda kaldım. Bu hoş değil, ama gülü seviyorum ya, dikeni bana vız geliyor haha

Yorum

hertürlü shell diyorum

özellikle dizel için V-power dizel+GTL kesinlikle deneyin
                          [center][center]      

2010 Mercedes C 180K AMG blackline

Yorum

Orjinal yazı sahibi: VDT
                            hertürlü shell diyorum

özellikle dizel için V-power dizel+GTL kesinlikle deneyin
                            Katılıyorum hem dizelde hem otogaz da shelli tek geçerim.Bu zamana kadar power dizel kullanıyorum ne bi tortulaşmayla karşılaştım ne de motor gücünde bi düşüş..
                            Lpg ye gelince bizzat corolla da denedik opete göre hem fazla performans hemde fazla yol sunabiliyo.

Yorum

Şirketten çok bayi önemli ve devamlı aynı bayiden almaya özen gösteriyorum.
                              http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
                              2.0 CDTI
                              Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

İşleniyor...
                              X