Duyuru

Collapse
No announcement yet.

servis hakkında

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• servis hakkında

Yakın zaman içerisinde hasarlı olan aracımı serviste yaptırmış bazı parçalarının değiştirilmediğininden bahsetmiştim bugün serviste eksik kalan parçaları taktırmak üzere gittiğimde değişmediğini belirtmiş olduğum tamponumdan , eski hasarlı olanını atmadıklarını söyleyerek gösterdiler ve inceledim, sonra yeni takmış oldukları tamponu inceledik ,eski hasarlı olan tamponumla aynı yerde biraz mastik ve ufak darbe olduğunu gösterdim darbenin takılırken oluştuğuna kanı kıldım. ilgilerinden dolayı Opis'e teşekkür ederim.
    1.6 T 2010 Olimpik Beyaz Edition-Elegance

Ynt: servis hakkında

OPİS'teki igi ve alakadan ben de memnunum. Ciddi bir müessese ile iş yapmak insana güven veriyor. Bir sonraki hizmeti alırken endişe duymuyorsunuz.

2009 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + 19''Dunlop + FlexRide + Cd500 Navi + Sunroof + Isıtmalı Deri Döşeme / Teknik Gri

Yorum

Ne diyelim İstanbuldan Opise +10

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

İçinizin rahat etmiş olması güzel. Bence de bravo adamlara.
        Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

Nerdedir bu opis ben gerçek'e gidiyorum ama vasat ve güven vermiyor arabaya 1.500tl boya koruma yaptırmıştım adamlar fırçayla yıkamaya kalktılar güzelim arabayı neymiş burda böyleymiş şaka gibiydi yeni almıştım arabayı
          2009 Opel Insıgnıa 1.6 T Cosmo+19''+Flexride+Sunroof+CD500 Navigasyon+Siyah+Deri Koltuk

Yorum

1500 tl mi size bu fiyatı vereni hemen mahkemeye verin kusura bakmayın ama %1000 kar etmisler.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mertk
              1500 tl mi size bu fiyatı vereni hemen mahkemeye verin kusura bakmayın ama %1000 kar etmisler.
              yok sadece boya koruma değil döşeme koruma koltuk koruma ses yalıtımı su kardırma tüm camlar ve 2.kademe cam film ön cam hariç
              2009 Opel Insıgnıa 1.6 T Cosmo+19''+Flexride+Sunroof+CD500 Navigasyon+Siyah+Deri Koltuk

Yorum

boya koruma iç dıs motor artı cam filmini 500TL ye meguiarsta yaptırdım . yorum size kalmıs benimkinde ön camda vardı

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mertk
                  boya koruma iç dıs motor artı cam filmini 500TL ye meguiarsta yaptırdım . yorum size kalmıs benimkinde ön camda vardı
                  Doğrudur ben Ziebartta yaptırdım indirimli hali 1.500 tl güvenemedim başka yere diğer forumlarda okuduktan sonra tırstım bayaaa ama çok güzel on numaya yaptılar 3 ay boyunca gören yıkamacıların hepsi sordu nerde yaptırdın diye kusursuz olmuş dediler bana yeti unuttum 1.500'ü

Yorum

esnafımız kazıkllamayı cok severde yanlıs anlamayın beni insanlar bana soruyor ortalam fiyat alıp danısıyorlar uygunmu değilmi diye fikirlerimi solüyorum zamanında banada cok kazık atmıslardıda bu yaralardan dolayı yazıyorum üyelerimiz okusunda piyasadaki fiyatları öğrensinler diye

Yorum

Tabi tabi konuşucaz bunları ki hepimizin bir yorumu olsun atıyorum ben arabayı almadan olsaydı böyle yorumlar düşünürdüm belkide almazdım arabamı

Yorum

İşleniyor...
                      X