Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Nazar

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Nazar

5dk önce otoparkta kapalı olan aynamı ılerı ters bır sekılde kastı olarak acılmıs, sag on kapım kocaman bı gamze olusmus kafayı yemıs durumdayım otoparkta ana avrat bagıra bagıra kufur ettım yapan duysunda ınsın dıye cekemeyen kıskanc serefsız yuzunden aracımda degıl gamze ınce kıncal harelenme bıle yoktu arac temızken nerden bakılırsa bakılsın cok kotu bır sekılde bellı oluyor maad sırf nazar falan degmesın dıye 3 haftadır su tutmuyorum arabaya Fatıh abı bılıoyr les gıbı gezıyordum, dedım bı yıkatıp gırısım soyle cıtırdan cıla sezonumu acım demeye kalmadan can sıkıcı durum olustu, sımdı bana tavsıye edecegınız boyamadan tam kapı damarında olusan gamzeyı yapabılıcek olan varmı, daha once muhabbetlerı gecıyordu sanayıde falan usta ellıyle halledıyormus topkapıdamıymıs neymıs aklıma hıc gelmıoyr suan tavsiyelerınızı dınlıoyrum...

Ynt: Nazar

Mert Geçmiş olsun sende gamzeliler kervanına hoş geldin gamze elle düzelmez belki şanslıysan küçük bir içten çekiç darbesiyle düzelebilir yada ciddi ciddi operosyan yapılması gerekiyor sende benim gibi nazarlık de ve geç bir hafta sonu ayarlayalımda bir cila operasyonu yapalım.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

ya acaba Porshe ye falan bınsem napcaklar onu merak edıyorum bızım burda bı cekememezlık var tıp tıp bakmalar falan cocugun altındakı araba bak ımajından kurtulamadık maalesef 4 senedır eskı arabamada yumurta akı, falım cıklet,jantların arasına arac dalı,on tamponda ayakkabı dayayıp bağlama, on kaputa pazar posetlerı koyma,camurluklara oturma,eksozuma ayagını sokup asagıya dogru ıttırmeden bırsuru tacıze maruz kalmıstı arabam aksam gozuyle goremedım eger cızık varsada gecelerı uyumayıp camda beklıcem ole bakalım.yapalım Fatıh abı ok.

Yorum

Kardeş çok geçmiş olsun.forum kurallarına aykırı olmasa ağzımı bozardım bu işi yapanlara bende anlamıyorum bu milletteki zihniyeti.Bizim aracımızda da ufak tefek şeyler vardı benim bildiğim ama artık aracı detaylı incelemeye korkuyorum.Her baktığımda yeni bir çizik ve içe göçme görüyorum.Deliricem.Aracı bi yere sürttüm desem boyasıda çizilir bi iz olur.Ama bariz belli yani kasıtlı yapıldığı.Bu konu hakkında tek söyleyeceğim insanların dişinden tırnaklarından biriktirp aldıkları, bakmaya kıyamadıkları araçlarına sırf çekemediği için zarar verenlere inşallah Allah böyle bi araç almayı nasip etmez.ömür boyu kıskanıp dursunlar.
        Tekrar geçmiş olsun.
        İnsignia 1.6 Turbo edition elegance paket 17" jant teknik gri

Yorum

aracı aldığım ilk ilk gün şerefsizler tükürüğe boğmuşlar arabayı 2. gün aşağı bi indim tavana kola dökmüşler sabahın köründe apartmandaki hangi şerefsizse sülalesinin kulağı çınlamıştır artık çareyi otoparka koymakta buldum yıllarca emek edip ilk defa sıfır araç sahibi olmuşuz yapılanlara bak çok geçmiş olsun kardeşim inşallah denk gelir böyle bi tanesi hakkından geliriz
          İNSİGNİA 1.6 T EDİTİON ELEGANCE

Yorum

İnşallahhhhhhhhhhhhhhhhh
            İnsignia 1.6 Turbo edition elegance paket 17" jant teknik gri

Yorum

mert gecmiş olsun bu zihniyete benimde aklım ermiyor insallık dışı hayvanlar bile dokunmazlar..bende bi sabah arabamın kapısını acıyordum bri anahtar vurmus gamze yapmış kapınn tam ortasına :S insan üzülüyaor araba önmli dğil isterlerse parcalasınlar ama bizim cocugumuz eşimiz dostumuz bu zihniyette bulunan insanlarla aynı topraklarda aynı ülkede yasayacaklar..Gecmiş olsun.

Yorum

Çok geçmişolsun, böylelerine ne desek boş. Allaha havale edelim diyeceğim ama yaptıkları yanlarına kar kalıyor. Çok belirgin değilse bir süre nazarlık diye kendini avutabilirsin.

2009 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + 19''Dunlop + FlexRide + Cd500 Navi + Sunroof + Isıtmalı Deri Döşeme / Teknik Gri

Yorum

mert: Geçmiş olsun.
                  2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Geçmiş olsun mertx, küfrün adını günah koymuşlar, bazıları sonuna kadar hak etse de...
                    Şimdi size bir tavsiyede bulunacağım.Sonax uygulaması yapan servislerde, küçük göçükleri çok başarılı bir şekilde halleden özel aparatlar var.
                    Herhangi bir girişimde bulunmadan önce bir Sonax servisi bulup arabayı gösteriniz.Eğer yapamayacakları bir şeyse zaten ellemezler.Ama çok büyük ihtimalle halledeceklerini düşünüyorum.Tekrar geçmiş olsun, temennim ilk ve son olmasıdır.

Yorum

çok geçmiş olsun...
                      bende dün otoparktan çıkarken sol ön tamponu çizdim.
                      arka tampon yeni boyanmıştı
                      şimdi ön tampon çıktı başıma.
                      Arabaya binmeye korkar oldum. soğudum da açıkcası biraz.
                      NAzar konusuna sonuna kadar katılıyorum. cuma günü arkadaşla balığa gittik. döndük eşyalarını arabasına bırakıyorduk. arkamı bir döndüm 5 6 tane genç arabaya yaslanmışlar birbirlerinin fotoğraflarını çekiyorlar arabayla. hop mop dedik baktılar. yanlarına gittim, abi senin mi araba, çok güzelmiş falan dediler. maşallah deyin dedim. ertesi gün arabayı çizdim.
                      piyasada 100 binlerce liralık arabalar var. bizim kiler göze batıyor galiba.
                      benzinliğe durdum perşembe. pompacı hayırlı olsun dedi. çok oldu alalı dedim. olsun abi çok güzelmiş hayırlı olsun dedi. allah sana da versin dedim.
                      Anlayamıyorum inanın başkasının malında mülkünde gözümüzde yok neden böyle oluyor.
                      Allah korusun, hepimize geçmiş olsun tekrar.
                      Renault!!!

Yorum

geçmiş olsun mert
                        1.6 T 2010 Olimpik Beyaz Edition-Elegance

Yorum

geçmiş olsun auto king in bu konuda iyi olduğunu duymuştum ilk günkü gibi yapıyorlarmış.
                          http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
                          2.0 CDTI
                          Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Geçmiş olsun.
                            Malesef bu tarz hainlikler olabiliyor.
                            Daha 5 günlük aracıma kendi evimin otoparkında yanda duran başka bir aracın kapısını çarparak küçük bir gamzeyi kondurdular.
                            Yapan kişi de belli olayın ispatını da yapmama rağmen ne yazık ki bunu yapan kişi ısrarla suçsuz olduğunu söylüyor.
                            Yapacak hiç bir şey yok.
                            Albenisi çok yüksek olan bu araçlara sahip olduğumuz sürece bu tarz olayları her zaman her yerde yaşayacağız.
                            2010 Cosmo, 1.6 180Hp, Karbon Siyah, Bej döşeme.

Yorum

Mert geçmiş olsun, böyle şerefsizler maalesef o kadar çok ki. Aynı şey benim başıma gelse diye düşünmedim yapıyorlar.

Neyse nazarlık olmuş diyelim artık. Auto-King bu tğr göçükleri hemen hallediyordu sanırım oraya bi götür istersen

Yorum

İşleniyor...
                              X